Tiny Pretty Things Sezóna 2: 5 teórií pokračovania série Netflix

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria Netflix Tiny Pretty Things si získal veľkú sledovanosť a mnohí fanúšikovia sú nadšení z pokračovania. V tomto článku sa pozrieme na 5 najpravdepodobnejších teórií o pokračovaní série. Pozrieme sa na dej, postavy a možné zvraty, ktoré by séria mohla nabrať v sezóne 2.Tiny Pretty Things Staffel 2

Obsah

 • Dej Tiny Pretty Things sezóny 2
 • Postavy 2. sezóny Tiny Pretty Things
 • Možné zvraty 2. sezóny Tiny Pretty Things
 • Záver
 • FAQ

Dej Tiny Pretty Things 2. sezóny

Zápletka o Tiny Pretty Things Sezóna 2 sa bude pravdepodobne točiť okolo udalostí, ktoré sa dejú po vražde Cassie Shoreovej. Uvidíme, ako sa so stratou vysporiadajú ostatné postavy a ako sa pokúsia zistiť pravdu. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa ostatné postavy pokúsia vyriešiť svoje vlastné problémy pri riešení vraždy.

Séria Netflix „Tiny Pretty Things“ potešila fanúšikov po celom svete. Teraz, keď sezóna 1 skončila, mnohí sa pýtajú, čo sa stane v sezóne 2. Zostavili sme 5 teórií o pokračovaní série. Už sa nevieme dočkať, ako sa príbeh vyvinie. Ak sa chcete dozvedieť viac o iných sériách Netflix, pozrite si naše články o skvelé pretvárkové postavy a Agent Carter sezóna 3 2020 .

Tiny Pretty Things Staffel 2

Postavy 2. sezóny Tiny Pretty Things

Postavy z Tiny Pretty Things Sezóna 2 bude pravdepodobne rovnaká ako sezóna 1. Uvidíme, ako sa postavy vyvinú a ako sa vysporiadajú so stratou Cassie. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa ostatné postavy pokúsia vyriešiť svoje vlastné problémy pri riešení vraždy.Možné zvraty 2. sezóny Tiny Pretty Things

Existuje veľa možných zvratov, ktoré by séria mohla nabrať v sezóne 2. Mohli sme vidieť, ako sa postavy snažia vyriešiť vraždu a zároveň sa snažia vyriešiť svoje vlastné problémy. Môže byť tiež zaujímavé vidieť, ako sa postavy snažia napraviť svoje vzťahy a ako sa snažia ísť za svojimi vlastnými snami.

Záver

Je ťažké predpovedať, ako sa séria bude vyvíjať v sezóne 2, ale existuje veľa možných teórií. Uvidíme, ako sa postavy vysporiadajú so stratou Cassie a ako sa pokúsia vyriešiť vraždu. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa ostatné postavy pokúsia vyriešiť svoje vlastné problémy pri riešení vraždy.

FAQ

 • Bude aj 2. sezóna Tiny Pretty Things?
  Áno, bude tu 2. sezóna Tiny Pretty Things. Zatiaľ nie je známe, kedy bude séria vydaná, ale očakáva sa, že to bude v roku 2021.
 • Kto bude hrať v druhej sezóne Tiny Pretty Things?
  Postavy v Tiny Pretty Things 2. série budú pravdepodobne rovnaké ako v 1. sérii. Zatiaľ nie je známe, či pribudnú aj nové postavy.
 • Aký bude dej 2. sezóny Tiny Pretty Things?
  Dej 2. sezóny Tiny Pretty Things sa bude pravdepodobne točiť okolo udalostí, ktoré sa dejú po vražde Cassie Shoreovej. Uvidíme, ako sa so stratou vysporiadajú ostatné postavy a ako sa pokúsia zistiť pravdu.

Záver

Je ťažké predpovedať, ako sa séria bude vyvíjať v sezóne 2, ale existuje veľa možných teórií. Uvidíme, ako sa postavy vysporiadajú so stratou Cassie a ako sa pokúsia vyriešiť vraždu. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa ostatné postavy pokúsia vyriešiť svoje vlastné problémy pri riešení vraždy. Už sa nevieme dočkať, čo prinesie budúcnosť Tiny Pretty Things Sezóna 2 pripravená.Viac informácií o Tiny Pretty Things Sezónu 2 nájdete na Netflix a IMDb .

teória Popis
vyšetrovanie vraždy Postavy sa snažia vyriešiť vraždu Cassie Shoreovej.
opraviť vzťahy Postavy sa snažia napraviť svoje vzťahy.
Nasledujte svoje sny Postavy sa snažia ísť za svojimi snami.