To Your Eternity Season 2 Dátum vydania a podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Die Anime-seriál Do Tvojej Večnosti sa vráti s druhou sezónou! Nová sezóna bude pokračovať v príbehu tajomného chlapca Fushiho a jeho cesty naprieč svetom. Tu sa dozviete viac o dátume vydania, zápletke a postavách novej anime série.

Druhá sezóna „To Your Eternity“ už čoskoro! Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu cestu svetom 'To Your Eternity'. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná na jar 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové postavy, nové dobrodružstvá a nový príbeh. Ďalšie podrobnosti o druhej sezóne budú oznámené čoskoro. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji, môžete tiež Loki vysielací čas a ign Loki epizóda 4 vyhliadka.Denná výskumná činnosť

Dátum publikácie

Druhá sezóna Do Tvojej Večnosti sa bude vysielať 10. apríla 2021 na japonskom kanáli NHK. Séria bude dostupná aj na streamovacej službe Crunchyroll.

Do vašej sezóny večnosti 2

Zápletka

Druhá sezóna Do Tvojej Večnosti bude pokračovať v príbehu záhadného chlapca Fushiho, ktorý je poslaný na cestu naprieč svetom. Stretáva rôznych ľudí a zažíva rôzne dobrodružstvá. Učí sa tiež milovať a získavať priateľov. Druhá séria bude tiež rozprávať príbeh Fushiho kamarátky March, ktorá sa vydáva na vlastnú cestu, aby preskúmala svoju minulosť.postavy

Druhá sezóna Do Tvojej Večnosti predstaví niekoľko nových postáv, vrátane Marchovej kamarátky, záhadnej ženy menom Nuko. Predstavuje tiež novú postavu menom Gugu, ktorá je priateľom Fushiho. Predstavuje tiež nového antagonistu menom Giga, ktorý sa snaží zničiť Fushi.

Výroba

Druhá sezóna Do Tvojej Večnosti je produkovaný japonským animačným štúdiom Brain's Base. Seriál režíruje Masahiko Murata a scenár napísal Yoshitoshi Shinomiya. Hudbu zložil Masaru Yokoyama.

Trailer

Trailer k druhej sezóne Do Tvojej Večnosti bol vydaný 10. marca 2021. Trailer ukazuje niektoré scény z novej sezóny, vrátane niektorých nových postáv. Trailer tiež dáva ochutnať zápletku novej sezóny.Záver

Druhá sezóna Do Tvojej Večnosti sa bude vysielať 10. apríla 2021 na japonskom kanáli NHK. Séria bude pokračovať v príbehu záhadného chlapca Fushiho a jeho cesty naprieč svetom. Predstavených je aj niekoľko nových postáv, vrátane Marchovho priateľa Nuka a nového antagonistu Giga. Trailer k druhej sérii bol vydaný 10. marca 2021.

FAQ

  • Otázka: Kedy sa bude vysielať 2. séria To Your Eternity?
    A: To Your Eternity Season 2 sa bude vysielať 10. apríla 2021 na japonskom vysielaní NHK.
  • Otázka: Kto produkuje 2. sériu To Your Eternity?
    A: To Your Eternity Season 2 produkuje japonské animačné štúdio Brain's Base.
  • Otázka: Kto je novým antagonistom v sérii To Your Eternity 2?
    A: Novým antagonistom v sérii To Your Eternity 2 je Giga.

Tabuľka

titul Dátum publikácie Výroba
Do Tvojej Večnosti 10. apríla 2021 Brain's Base

Druhá sezóna Do Tvojej Večnosti sľubuje napínavé pokračovanie príbehu záhadného chlapca Fushiho. Predstavených je aj niekoľko nových postáv, vrátane Marchovho priateľa Nuka a nového antagonistu Giga. Trailer k druhej sérii bol vydaný 10. marca 2021. Ak sa chcete dozvedieť viac o novej anime sérii, pozrite si vyššie uvedené odkazy.