Tokyo Revengers Chapter 261: dátum vydania, aktualizácie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Tokyo Revengers je japonská manga, ktorú napísal a ilustroval Ken Wakui. Manga bola vydaná v roku 2017 a je jednou z najpopulárnejších manga sérií v Japonsku. Manga bola tiež upravená ako anime séria, ktorá sa začala vysielať na japonskom kanáli Tokyo MX v apríli 2021. Manga má zatiaľ 260 kapitol a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú ďalšiu kapitolu, ktorá vyjde 26. mája 2021.Tokyo Revengers, kapitola 261

Dátum vydania Tokyo Revengers Chapter 261

Dátum vydania Tokyo Revengers Chapter 261 je 26. máj 2021. Manga vychádza každý utorok na japonskom manga portáli Shonen Jump. Anglický preklad mangy bude zverejnený na manga portáli Viz Media. Anglický preklad mangy vychádza každý utorok.

Tokyo Revengers Chapter 261 je manga, ktorú napísal a ilustroval Ken Wakui. Je o mladom mužovi menom Takemichi Hanagaki, ktorý cestuje späť v čase, aby zachránil svoju priateľku Hinatu Tachibanu. Manga vyšla v apríli 2021 a má obrovský úspech. Bola tiež adaptovaná ako anime séria, ktorá sa začala vysielať na japonskom kanáli Tokyo MX v apríli 2021. Ak chcete vedieť o dátumoch vydania, aktualizáciách a ďalších, môžete Rebelde-Cast-Neustart a lola laffer návšteva.

Informácie o kapitole 261 Tokyo Revengers

Aktualizácie Tokyo Revengers, kapitola 261

Aktualizácie Tokyo Revengers Chapter 261 budú zverejnené na oficiálnom Twitter účte série. Účet pravidelne uverejňuje aktualizácie o najnovších kapitolách a tiež oznamuje informácie o pripravovaných kapitolách. Účet tiež uverejňuje informácie o vydaní mangy na iných platformách, ako sú Amazon a iTunes.Kde čítať kapitolu 261 Tokyo Revengers?

Tokyo Revengers Chapter 261 si môžete prečítať na japonskej manga stránke Shonen Jump a anglickej manga stránke Viz Media. Manga je dostupná aj na iných platformách ako Amazon a iTunes. Manga je dostupná aj ako e-kniha.

Ako stiahnuť Tokyo Revengers Chapter 261?

Tokyo Revengers Chapter 261 je k dispozícii na stiahnutie na japonskej manga stránke Shonen Jump a anglickej manga stránke Viz Media. Manga je dostupná aj na iných platformách ako Amazon a iTunes. Manga je dostupná aj ako e-kniha.

Ako čítať kapitolu 261 Tokyo Revengers zadarmo?

Tokyo Revengers Chapter 261 si môžete zadarmo prečítať na japonskej manga stránke Shonen Jump a anglickej manga stránke Viz Media. Manga je dostupná aj na iných platformách ako Amazon a iTunes. Manga je dostupná aj ako e-kniha.Ako kúpiť Tokyo Revengers Chapter 261?

Tokyo Revengers Chapter 261 je možné zakúpiť na japonskej manga stránke Shonen Jump a anglickej manga stránke Viz Media. Manga je dostupná aj na iných platformách ako Amazon a iTunes. Manga je dostupná aj ako e-kniha.

Záver

Tokyo Revengers Chapter 261 vyjde 26. mája 2021 na japonskej manga stránke Shonen Jump a anglickej manga stránke Viz Media. Manga je dostupná aj na iných platformách ako Amazon a iTunes. Manga je dostupná aj ako e-kniha. Aktualizácie Tokyo Revengers Chapter 261 budú zverejnené na oficiálnom Twitter účte série.

FAQ

  • Kedy vyjde Tokyo Revengers Chapter 261? - Tokyo Revengers Chapter 261 vyjde 26. mája 2021.
  • Kde čítať kapitolu 261 Tokyo Revengers? - Tokyo Revengers Chapter 261 si môžete prečítať na japonskej manga stránke Shonen Jump a anglickej manga stránke Viz Media.
  • Kde stiahnuť Tokyo Revengers Chapter 261? - Tokyo Revengers Chapter 261 je k dispozícii na stiahnutie na japonskej manga stránke Shonen Jump a anglickej manga stránke Viz Media.
  • Kde si zadarmo prečítať 261. kapitolu Tokyo Revengers? - Tokyo Revengers Chapter 261 si môžete zadarmo prečítať na japonskej manga stránke Shonen Jump a anglickej manga stránke Viz Media.
  • Kde kúpiť Tokyo Revengers Chapter 261? - Tokyo Revengers Chapter 261 je možné zakúpiť na japonskej manga stránke Shonen Jump a anglickej manga stránke Viz Media.

Dostupné platformy

plošina Odkaz
Shonen skok https://shonenjump.viz.com/
Viz Media https://www.viz.com/
Amazon https://www.amazon.com/
iTunes https://www.apple.com/itunes/

Pre viac informácií o Tokyo Revengers Chapter 261 si môžete pozrieť aj oficiálnu webovú stránku https://tokyorevengers.jp/ alebo oficiálny účet Twitter https://twitter.com/tokyorevengers vyhliadka.Tokyo Revengers Chapter 261 je ďalšou vzrušujúcou kapitolou populárnej manga série. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania mangy a aktualizácie, ktoré budú zdieľané na oficiálnom Twitter účte série. Manga je dostupná na rôznych platformách a je zadarmo na čítanie.

Dúfame, že vám tento článok pomohol dozvedieť sa viac o Tokyo Revengers Chapter 261. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.