10 najlepších fantasy filmov roku 2022

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Rok 2022 bude skvelým rokom pre fantasy filmy. Tento rok má byť vydaných veľa nových a vzrušujúcich filmov. Dali sme si tú námahu nájsť a skontrolovať. Tu je náš zoznam najlepších fantasy filmov roku 2022.10 najlepších fantasy filmov roku 2022!!!

1. Pán prsteňov: Návrat kráľa

Pán prsteňov: Návrat kráľa je epický fantasy film, ktorý vyjde v roku 2022. Film, ktorý režíroval Peter Jackson, rozpráva príbeh Froda a jeho priateľov, ktorí sa vydávajú na nebezpečnú cestu za zničením jedného prsteňa. Film bude nabitý akciou a dobrodružstvom a určite bude veľkým hitom.

Na začervenanie

2. Letopisy Narnie: Kráľ Narnie

Letopisy Narnie: Kráľ Narnie je dobrodružný fantasy film, ktorý vyjde v roku 2022. Film, ktorý režíroval Andrew Adamson, rozpráva príbeh štyroch súrodencov, ktorí sú vtiahnutí do magického sveta zvaného Narnia. Film bude plný mágie a dobrodružstva a určite bude veľkým hitom.

10 najlepších fantasy filmov roku 2022 je zmesou starých klasík a nových trhákov. Niektoré z najvýznamnejších sú 'The Club: Season 3', 'Hot Skull' a 'The Witch of the Woods'. Všetky tri filmy sľubujú nezabudnuteľný fantasy zážitok. 'The Club: Sezóna 3' obsahuje silné herecké obsadenie a vzrušujúci príbeh. Obsadenie Club TV Show a ďalšie podrobnosti nájdete tu. „Hot Skull“ je originál Netflix, ktorý ponúka fascinujúci svet mágie a dobrodružstva. horúci odliatok lebky a ďalšie podrobnosti nájdete tu. Čarodejnica z lesa je fantasy dobrodružstvo, ktoré divákov zavedie do magického sveta plného tajomstiev a nebezpečenstiev.spúšťač ohňa Princezná

3. Harry Potter a kameň mudrcov

Harry Potter a Kameň mudrcov je dobrodružný fantasy film, ktorý vyjde v roku 2022. Film, ktorý režíroval Chris Columbus, rozpráva príbeh Harryho Pottera, ktorý verí vo svoj magický osud a vydáva sa na nebezpečnú cestu za kameňom mudrcov. Film bude plný mágie a dobrodružstva a určite bude veľkým hitom.

Doctor Strange v multivesmíre šialenstva

4. Hobit: Neočakávaná cesta

Hobit: Neočakávaná cesta je dobrodružný fantasy film, ktorý vyjde v roku 2022. Film, ktorý režíroval Peter Jackson, rozpráva príbeh Bilba Bagginsa, ktorý sa vydáva na nebezpečnú cestu za pokladom. Film bude plný mágie a dobrodružstva a určite bude veľkým hitom.

Hrsť pomsty

5. Letopisy Narnie: Kráľ Narnie

Letopisy Narnie: Kráľ Narnie je dobrodružný fantasy film, ktorý vyjde v roku 2022. Film, ktorý režíroval Andrew Adamson, rozpráva príbeh štyroch súrodencov, ktorí sú vtiahnutí do magického sveta zvaného Narnia. Film bude plný mágie a dobrodružstva a určite bude veľkým hitom.6. Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa je dobrodružný fantasy film, ktorý vyjde v roku 2022. Film, ktorý režíroval Peter Jackson, rozpráva príbeh Froda a jeho priateľov, ktorí sa vydávajú na nebezpečnú cestu za zničením jedného prsteňa. Film bude nabitý akciou a dobrodružstvom a určite bude veľkým hitom.

Škola dobra a zla

7. Čarodejník z krajiny Oz

Čarodejník z krajiny Oz je fantasy muzikál, ktorý vyjde v roku 2022. Film, ktorý režíroval Victor Fleming, rozpráva príbeh Dorothy, ktorá sa vydáva na magickú cestu za Čarodejníkom z krajiny Oz. Film bude plný mágie a hudby a určite bude veľkým hitom.

Skladovanie

8. Kráska a zviera

Kráska a zviera je fantasy muzikál, ktorý vyjde v roku 2022. Film, ktorý režíroval Bill Condon, rozpráva príbeh Belle, keď sa vydáva na magickú cestu za záchranou zvieraťa. Film bude plný mágie a hudby a určite bude veľkým hitom.Všetko všade naraz

9. Alica v krajine zázrakov

Alica v krajine zázrakov je dobrodružný fantasy film, ktorý vyjde v roku 2022. Film, ktorý režíroval Tim Burton, rozpráva príbeh Alice, ktorá sa vydáva na magickú cestu za záchranou Krajiny zázrakov. Film bude plný mágie a dobrodružstva a určite bude veľkým hitom.

Fantastické zvery: Dumbledorove tajomstvá

10. Leví kráľ

Leví kráľ je fantasy muzikál, ktorý vyjde v roku 2022. Film, ktorý režíroval Jon Favreau, rozpráva príbeh Simba, ktorý sa vydáva na magickú cestu, aby zachránil svoje kráľovstvo. Film bude plný mágie a hudby a určite bude veľkým hitom.Kráľova dcéra

Záver

Rok 2022 bude skvelým rokom pre fantasy filmy. Tento rok má byť vydaných veľa nových a vzrušujúcich filmov. Dúfame, že náš zoznam najlepších fantasy filmov roku 2022 vám pomôže vybrať si ten správny. Príjemné sledovanie!

FAQ

  • Aké sú najlepšie fantasy filmy roku 2022?
    sú Pán prsteňov: Návrat kráľa, Letopisy Narnie: Kráľ Narnie, Harry Potter a Kameň mudrcov, Hobit: Neočakávaná cesta, Letopisy Narnie: Kráľ Narnie, Pán Prstene: Spoločenstvo prsteňa, Čarodejník z krajiny Oz, Kráska a zviera, Alica v krajine zázrakov a Leví kráľ.
  • Kto režíruje najlepšie fantasy filmy roku 2022?
    Najlepšie fantasy filmy roku 2022 režírujú Peter Jackson, Andrew Adamson, Chris Columbus, Victor Fleming, Bill Condon, Tim Burton a Jon Favreau.

Tabuľka

Film inscenovanie
Pán prsteňov: Návrat kráľa Peter Jackson
Letopisy Narnie: Kráľ Narnie Andrew Adamson
Harry Potter a kameň mudrcov Chris Columbus
Hobit: Neočakávaná cesta Peter Jackson
Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa Peter Jackson
Čarodejník z krajiny Oz Victor Fleming
Kráska a zviera Bill Condon
Alenka v ríši divov Tim Burton
Leví kráľ Jon Favreau

Ďalšie informácie o najlepších fantasy filmoch roku 2022 nájdete na fantasy-filme.de , IMDb a Zhnité paradajky .