10 najlepších filmov ako muzikál Matilda od Roalda Dahla

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Roalda Dahla Muzikál Matilda je nádherné dielo, ktoré vystihuje čaro a čaro originálu. Je to príbeh odvahy, priateľstva a odporu voči nespravodlivosti. Ak hľadáte podobné filmy, ktoré majú podobné témy a postavy, ste na správnom mieste. Tu je zoznam 10 najlepších filmov, ako je Roald Dahl Muzikál Matilda .10 najlepších filmov ako muzikál Matilda od Roalda Dahla

1. Matilda (1996)

Film Matilda 1996 podľa rovnomenného románu Roalda Dahla. Je to príbeh o malom dievčatku, ktoré bojuje proti nespravodlivosti svojich rodičov a riaditeľa. Je to nádherný film, ktorý zachytáva čaro a čaro originálu.

Muzikál Matilda von Roald Dahl

2. Charlie a továreň na čokoládu (2005)

Film Charlie a továreň na čokoládu 2005 podľa rovnomenného románu Roalda Dahla. Je to príbeh o chlapcovi, ktorý sa vydáva na magickú cestu do sveta čokolády a dobrodružstva. Je to nádherný film, ktorý zachytáva čaro a čaro originálu.

Muzikál Matilda od Roalda Dahla je celosvetovým hitom a povinnosťou každého hudobného fanúšika. Tu je 10 najlepších filmov, ktoré sú podobné Matilde. Od malej hrdinky bojujúcej proti nespravodlivosti až po skupinu priateľov, ktorí sa vydávajú za dobrodružstvom, existuje veľa filmov podobných Matilde. Niektoré z najpopulárnejších filmov sú Čarodejník z krajiny Oz, Princezná nevesta, Goonies, Nekonečný príbeh, Hook, Malá morská víla, Tajná záhrada, Zvuk hudby a Pasca na rodičov. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovších filmoch, pozrite si naše články o Občerstvenie proti kuchárskemu hostiteľovi a dátum vydania Heat Netflix .Muzikál Matilda von Roald Dahl

3. James and the Giant Peach (1996)

Film James a obrovská broskyňa 1996 podľa rovnomenného románu Roalda Dahla. Je to príbeh o chlapcovi, ktorý sa vydá na magickú cestu, aby našiel obrovskú broskyňu. Je to nádherný film, ktorý zachytáva čaro a čaro originálu.

Muzikál Matilda von Roald Dahl

4. The BFG (2016)

Film BFG 2016 je natočený podľa rovnomenného románu Roalda Dahla. Je to príbeh o dievčati, ktoré sa spriatelí s obrom a vydajú sa spolu za dobrodružstvom. Je to nádherný film, ktorý zachytáva čaro a čaro originálu.

Dolittle

5. Esio Trot (2015)

Film Esio Trot 2015 podľa rovnomenného románu Roalda Dahla. Je to príbeh o starom mužovi, ktorý sa zamiluje do svojej susedky a snaží sa jej dať darček. Je to nádherný film, ktorý zachytáva čaro a čaro originálu.Čarodejnice

6. Fantastický pán Fox (2009)

Film Fantastický pán Fox 2009 podľa rovnomenného románu Roalda Dahla. Je to príbeh o líške, ktorá sa snaží ochrániť svoju rodinu pred zlými roľníkmi. Je to nádherný film, ktorý zachytáva čaro a čaro originálu.

Tajná záhrada

7. Danny, majster sveta (1989)

Film Danny, majster sveta 1989 podľa rovnomenného románu Roalda Dahla. Je to príbeh o chlapcovi, ktorý sa snaží zachrániť svojho otca pred zlým plánom. Je to nádherný film, ktorý zachytáva čaro a čaro originálu.

Chlapec menom Vianoce

8. The Gremlins (1984)

Film Gremlinovci 1984 podľa rovnomenného románu Roalda Dahla. Je to príbeh o skupine malých stvorení, ktoré sa snažia zachrániť mesto pred zlým čarodejníkom. Je to nádherný film, ktorý zachytáva čaro a čaro originálu.Dora a stratené mesto zlata

9. Kráska a zviera (1991)

Film Kráska a zviera 1991 podľa rovnomenného románu Roalda Dahla. Je to príbeh o dievčati, ktoré sa zamiluje do šelmy a snaží sa ju zachrániť pred zlým čarodejníkom. Je to nádherný film, ktorý zachytáva čaro a čaro originálu.

Stuart Little

10. Čarodejník z krajiny Oz (1939)

Film Čarodejník z krajiny Oz 1939 podľa rovnomenného románu Roalda Dahla. Je to príbeh o dievčati, ktoré sa vydáva na magickú cestu za Čarodejníkom z krajiny Oz. Je to nádherný film, ktorý zachytáva čaro a čaro originálu.Charlie a továreň na čokoládu

Tento zoznam 10 najlepších filmov ako Roald Dahls Muzikál Matilda ponúka veľký výber filmov, ktoré zdieľajú podobné témy a postavy. Každý z týchto filmov je nádherným dielom, ktoré zachytáva čaro a čaro originálu. Ak hľadáte podobné filmy, ktoré majú podobné témy a postavy, ste na správnom mieste.

FAQ

  • Otázka: Aké filmy sú podobné muzikálu Matilda od Roalda Dahla?
    A: Sú to Matilda (1996), Charlie a továreň na čokoládu (2005), James a obrovská broskyňa (1996), The BFG (2016), Esio Trot (2015), Fantastický pán Fox (2009), Danny šampión Svet (1989), Gremlinovci (1984), Kráska a zviera (1991) a Čarodejník z krajiny Oz (1939).
  • Otázka: Ktorý film sa najviac podobá muzikálu Matilda od Roalda Dahla?
    A: Film Matilda z roku 1996 sa najviac podobá muzikálu Roalda Dahla Matilda The Musical.
  • Otázka: Aké filmy sú vhodné pre deti?
    A: Filmy Matilda , Charlie a továreň na čokoládu , James a obrovská broskyňa , BFG , Esio Trot , Fantastický pán Fox , Danny, majster sveta , Gremlinovci , Kráska a zviera a Čarodejník z krajiny Oz sú vhodné pre deti.

Filmy ako Muzikálová Matilda od Roalda Dahla

Film rok
Matilda devätnásť deväťdesiat šesť
Charlie a továreň na čokoládu 2005
James a obrovská broskyňa devätnásť deväťdesiat šesť
BFG 2016
Esio Trot 2015
Fantastický pán Fox 2009
Danny, majster sveta 1989
Gremlinovci 1984
Kráska a zviera 1991
Čarodejník z krajiny Oz 1939

Ak hľadáte podobné filmy, ktoré majú podobné námety a postavy ako v Roaldovi Dahlovi Muzikál Matilda stane, vyššie uvedené filmy sú skvelou voľbou. Každý z týchto filmov je nádherným dielom, ktoré zachytáva čaro a čaro originálu. Viac informácií o týchto filmoch nájdete na IMDb , Zhnité paradajky a Metakritický .

Dúfame, že tento zoznam 10 najlepších filmov, ako je Roald Dahl Muzikál Matilda vám pomohol nájsť podobné filmy. Príjemné sledovanie!