10 najlepších romantických filmov roku 2022

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Romantické filmy sú neoddeliteľnou súčasťou modernej kinematografie. Sú skvelým spôsobom, ako si oddýchnuť a stráviť kvalitný čas s partnerom. Vybrali sme a zoradili najlepšie romantické filmy roku 2022. Tu je náš zoznam.Top 10 romantických filmov

1. Notebook

Zápisník je romantická dráma z roku 2022 o mladej láske, ktorá sa v priebehu rokov vyvíja. Film napísal a režíroval Nick Cassavetes a rozpráva príbeh Noaha a Allie, ktorí sa jedného leta do seba zamilujú a sľúbia si, že spolu zostanú navždy. Film získal mnoho ocenení a je jedným z najlepších romantických filmov roku 2022.

Top 10 romantických filmov

2. Zrodila sa hviezda

A Star is Born je romantická hudobná dráma z roku 2022, ktorú režíroval a napísal Bradley Cooper. Film rozpráva príbeh Jacksona Mainea, úspešného hudobníka, ktorý sa zamiluje do Ally, talentovanej speváčky. Film získal mnoho ocenení a je jedným z najlepších romantických filmov roku 2022.

Purpurové srdce (Netflix)

3. La La Land

La La Land je romantický muzikál z roku 2022, ktorý napísal a režíroval Damien Chazelle. Film rozpráva príbeh Mii a Sebastiana, dvoch umelcov, ktorí sa do seba zamilujú v Los Angeles. Film získal mnoho ocenení a je jedným z najlepších romantických filmov roku 2022.

10 najlepších romantických filmov roku 2022 je zmesou starých a nových milostných príbehov. Niektoré z najpopulárnejších filmov sú „Zápisník“, „Chyba v našich hviezdach“ a „Veľký chorý“. Existujú aj niektoré nedávne filmy ako 'Crazy Rich Asians' a 'To All the Boys I've Loved Before'. Tieto filmy sú skvelým spôsobom, ako sa ponoriť do sveta lásky a zažiť úžasné príbehy. Ak sa chcete dozvedieť viac o romantických filmoch, navštívte roman parker ncis a Späť k obsadeniu Amish 2018 .Cha Cha Real Smooth (Apple TV+)

4. Chyba v našich hviezdach

The Fault in Our Stars je romantická dráma z roku 2022, ktorú napísal a režíroval Josh Boone. Film rozpráva príbeh Hazel a Augusta, dvoch tínedžerov, ktorí sa do seba zamilujú napriek tomu, že obaja trpia rakovinou. Film získal mnoho ocenení a je jedným z najlepších romantických filmov roku 2022.

Vezmi si ma (Peacock Premium)

5. Ja pred tebou

Me Before You je romantická dráma z roku 2022, ktorú napísala a režírovala Thea Sharrock. Film rozpráva príbeh Louisy a Willa, dvoch ľudí, ktorí sa do seba zamilujú napriek tomu, že Will trpel smrteľnou chorobou. Film získal mnoho ocenení a je jedným z najlepších romantických filmov roku 2022.Moonshot (HBO Max)

6. Tvar vody

The Shape of Water je romantická fantasy dráma z roku 2022, ktorú napísal a režíroval Guillermo del Toro. Film rozpráva príbeh Elisy a muža obojživelníka, dvoch stvorení, ktoré sa do seba zamilujú napriek tomu, že sú úplne odlišné. Film získal mnoho ocenení a je jedným z najlepších romantických filmov roku 2022.

O Destiny (hlavné video)

7. Zavolajte mi svojím menom

Call Me By Your Name je romantická dráma z roku 2022, ktorú napísal a režíroval Luca Guadagnino. Film rozpráva príbeh Elia a Olivera, dvoch ľudí, ktorí sa do seba zamilujú napriek tomu, že sú úplne odlišní. Film získal mnoho ocenení a je jedným z najlepších romantických filmov roku 2022.

Rosaline (Disney+)

8. Veľký chorý

The Big Sick je romantická komediálna dráma z roku 2022, ktorú napísali a režírovali Kumail Nanjiani a Emily V. Gordon. Film rozpráva príbeh Kumaila a Emily, dvoch ľudí, ktorí sa do seba zamilujú napriek tomu, že sú úplne odlišní. Film získal mnoho ocenení a je jedným z najlepších romantických filmov roku 2022.Kráľovská liečba (Netflix)

9. Blázniví bohatí Ázijci

Crazy Rich Asians je romantická komediálna dráma z roku 2022, ktorú napísal a režíroval Jon M. Chu. Film rozpráva príbeh Rachel a Nicka, dvoch ľudí, ktorí sa do seba zamilujú napriek tomu, že sú úplne odlišní. Film získal mnoho ocenení a je jedným z najlepších romantických filmov roku 2022.

Vstupenka do raja (Peacock)

10. Najväčší šoumen

The Greatest Showman je romantický muzikál z roku 2022, ktorý napísal a režíroval Michael Gracey. Film rozpráva príbeh P.T. Barnum a jeho manželka Charity, dvaja ľudia, ktorí sa do seba zamilujú napriek tomu, že sú veľmi odlišní. Film získal mnoho ocenení a je jedným z najlepších romantických filmov roku 2022.Stratené mesto (Paramount Pictures)

Záver

Toto sú. Dúfame, že nájdete film, ktorý sa vám páči a ktorý si užijete so svojím partnerom. Ak sa chcete dozvedieť viac o romantických filmoch, odporúčame vám to tento zoznam a tento zoznam pozerať.

FAQ

  • Otázka: Aké sú najlepšie romantické filmy roku 2022?
    A: Die besten romantischen Filme des Jahres 2022 sind The Notebook, A Star is Born, La La Land, The Fault in Our Stars, Me Before You, The Shape of Water, Call Me By Your Name, The Big Sick, Crazy Rich Asians a Najväčší šoumen.
  • Otázka: Kde sa môžem dozvedieť viac o romantických filmoch?
    Odpoveď: Ak sa chcete dozvedieť viac o romantických filmoch, odporúčame vám to tento zoznam a tento zoznam pozerať.

10 najlepších romantických filmov roku 2022

Film riaditeľ
Zápisník Nick Cassavetes
Zrodila sa hviezda Bradley Cooper
La La Land Damien Chazelle
Chyba v našich hviezdach Josh Boone
Ja pred tebou Thea Sharrock
Tvar vody Guillermo del Toro
Zavolajte mi svojím menom Luca Guadagnino
Veľký chorý Kumail Nanjiani a Emily V. Gordon
Šialení bohatí Ázijci Jon M. Chu
Najväčší šoumen Michael Gracey

V tomto článku sme ich predstavili. Dúfame, že nájdete film, ktorý sa vám páči a ktorý si užijete so svojím partnerom.