10 najlepších televíznych seriálov ako School Spirits

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

School Spirits je populárny televízny seriál, ktorý sa zaoberá nadprirodzeným a paranormálnym javom. Ak hľadáte podobné série, ktoré vám dajú podobný pocit, ste na správnom mieste. Uviedli sme 10 najlepších televíznych seriálov, ktoré sú podobné seriálu School Spirits.10 najlepších televíznych seriálov ako School Spirits.

1. Duchové dobrodružstvá

Ghost Adventures je americký dokumentárny seriál zaoberajúci sa nadprirodzeným a paranormálnym javom. Séria sleduje tím troch vyšetrovateľov, ktorí sa pokúšajú vyšetriť paranormálne aktivity na rôznych miestach. Séria je podobná School Spirits v tom, že sa zaoberá nadprirodzeným a paranormálnym javom.

zámok a kľúč

2. Paranormálny svedok

Paranormal Witness je americký dokumentárny seriál zaoberajúci sa nadprirodzeným a paranormálnym javom. Séria sleduje skupinu svedkov, ktorí rozprávajú svoje skúsenosti s paranormálnym javom. Séria je podobná School Spirits v tom, že sa zaoberá nadprirodzeným a paranormálnym javom.

Lockwood & Co.

3. Mŕtve súbory

The Dead Files je americký dokumentárny seriál zaoberajúci sa nadprirodzeným a paranormálnym javom. Séria sleduje tím vyšetrovateľov, ktorí sa pokúšajú vyšetriť paranormálne aktivity na rôznych miestach. Séria je podobná School Spirits v tom, že sa zaoberá nadprirodzeným a paranormálnym javom.

Existuje veľa televíznych seriálov, ktoré sú podobné školským duchom. Tu je 10 najlepších:Ak sa chcete o týchto sériách dozvedieť viac, čítajte ďalej Recenzie zimných domov a nepravidelná školská sezóna 2 .

Mrazivé dobrodružstvá Sabriny

4. Lovci duchov

Ghost Hunters je americký dokumentárny seriál zaoberajúci sa nadprirodzeným a paranormálnym javom. Séria sleduje tím vyšetrovateľov, ktorí sa pokúšajú vyšetriť paranormálne aktivity na rôznych miestach. Séria je podobná School Spirits v tom, že sa zaoberá nadprirodzeným a paranormálnym javom.The Haunting of Bly Manor

5. Najviac straší

Most Haunted je britský dokumentárny seriál zaoberajúci sa nadprirodzeným a paranormálnym javom. Séria sleduje tím vyšetrovateľov, ktorí sa pokúšajú vyšetriť paranormálne aktivity na rôznych miestach. Séria je podobná School Spirits v tom, že sa zaoberá nadprirodzeným a paranormálnym javom.

Nancy Drew

6. Laboratórium duchov

Ghost Lab je americký dokumentárny seriál zaoberajúci sa nadprirodzeným a paranormálnym javom. Séria sleduje tím vyšetrovateľov, ktorí sa pokúšajú vyšetriť paranormálne aktivity na rôznych miestach. Séria je podobná School Spirits v tom, že sa zaoberá nadprirodzeným a paranormálnym javom.

Fúha, suka

7. Strašidelnosť

A Haunting je americký dokumentárny seriál zaoberajúci sa nadprirodzeným a paranormálnym javom. Séria sleduje tím vyšetrovateľov, ktorí sa pokúšajú vyšetriť paranormálne aktivity na rôznych miestach. Séria je podobná School Spirits v tom, že sa zaoberá nadprirodzeným a paranormálnym javom.duchovia

8. Najstrašidelnejšie miesta na Zemi

Najstrašidelnejšie miesta na Zemi je americký dokumentárny seriál zaoberajúci sa nadprirodzeným a paranormálnym javom. Séria sleduje tím vyšetrovateľov, ktorí sa pokúšajú vyšetriť paranormálne aktivity na rôznych miestach. Séria je podobná School Spirits v tom, že sa zaoberá nadprirodzeným a paranormálnym javom.

poverčivosť

9. Príbehy duchov

Ghost Stories je britský dokumentárny seriál zaoberajúci sa nadprirodzeným a paranormálnym javom. Séria sleduje tím vyšetrovateľov, ktorí sa pokúšajú vyšetriť paranormálne aktivity na rôznych miestach. Séria je podobná School Spirits v tom, že sa zaoberá nadprirodzeným a paranormálnym javom.Riverdale

10. Paranormálny stav

Paranormal State je americký dokumentárny seriál zaoberajúci sa nadprirodzeným a paranormálnym javom. Séria sleduje tím vyšetrovateľov, ktorí sa pokúšajú vyšetriť paranormálne aktivity na rôznych miestach. Séria je podobná School Spirits v tom, že sa zaoberá nadprirodzeným a paranormálnym javom.

Ares

Záver

Existuje veľa televíznych seriálov, ktoré sú podobné školským duchom. Zostavili sme zoznam 10 najlepších seriálov, ktoré by ste si mali pozrieť. Ak hľadáte podobné série, ktoré vám dajú podobný pocit, ste na správnom mieste. Dúfame, že nájdete tú správnu sériu pre vás.

FAQ

  • Ktoré televízne seriály sú podobné seriálu School Spirits? Uviedli sme 10 najlepších televíznych seriálov, ktoré sú podobné ako School Spirits: Ghost Adventures, Paranormal Witness, The Dead Files, Ghost Hunters, Most Haunted, Ghost Lab, A Haunting, Najstrašidelnejšie miesta na Zemi, Ghost Stories a Paranormal State.
  • Kde môžem sledovať tieto televízne seriály? Väčšina z týchto sérií je k dispozícii na rôznych streamovacích platformách, ako sú Netflix, Hulu a Amazon Prime.

Tabuľka

séria Pôda
Duchové dobrodružstvá jeleň
Paranormálny svedok jeleň
The Dead Files jeleň
Lovci duchov jeleň
Najviac strašidelný Veľká Británia
Ghost Lab jeleň
Strašidelnosť jeleň
Najstrašidelnejšie miesta na Zemi jeleň
Príbehy duchov Veľká Británia
Paranormálny stav jeleň

Viac informácií o vyššie uvedenom televíznom seriáli nájdete na IMDb , Zhnité paradajky a Metakritický .