Najlepší šéfkuchár Sezóna 18: Ďalšie miesto

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Najnovšia sezóna Top Chef je tu a fanúšikovia sa tešia, čo bude ďalej. V tomto článku sa dozviete viac o ďalšej lokalite a nových epizódach. Dali sme dohromady všetky podrobnosti o miestach natáčania a nových epizódach, aby ste mali prehľad.

Top Chef sezóna 18 bude veľmi špeciálnym miestom. Ďalším miestom bude krásne mesto Portland v štáte Oregon. Kuchári sa vydajú na cestu mestom, aby našli tie najlepšie lokálne suroviny a vytvorili tie najlepšie jedlá. Kuchári budú mať tiež príležitosť stretnúť sa a učiť sa od niektorých z najlepších kuchárov v meste. Bude to vzrušujúca a poučná cesta, ktorú by si kuchári nemali nechať ujsť. kate a martin kruté leto , Dátum vydania One Piece 994 .Najlepší šéfkuchár: Sezóna 18

Kde sa natáča 18. séria Top Chef?

Najnovšia sezóna Top Chef bude in New Orleans otočil. Mesto je známe svojou jedinečnou kultúrou a kuchyňou. Kuchári budú variť v rôznych reštauráciách a kuchyniach po meste a porota bude hodnotiť výsledky. K dispozícii budú aj špeciálne epizódy, v ktorých budú kuchári variť v rôznych častiach mesta.

Najlepší šéfkuchár: Sezóna 18

Aké nové epizódy sa objavia v 18. sezóne Top Chef?

V 18. sezóne Top Chef sa zobrazia niektoré nové epizódy. Niektoré z epizód sa zamerajú na kultúru a kuchyňu New Orleans. K dispozícii budú aj špeciálne epizódy, v ktorých budú kuchári variť v rôznych častiach mesta. Bude tiež niekoľko epizód, v ktorých budú kuchári variť v rôznych reštauráciách a kuchyniach po meste.Kto sú porotcovia v 18. sezóne Top Chef?

V 18. sezóne Top Chef sa stávajú porotcovia Tom Colicchio , Gail Simmonsová , Padma Lakshmi a Graham Elliot byť. Porota bude hodnotiť kuchárov a pomôže im zlepšiť ich kuchárske zručnosti. K dispozícii bude aj niekoľko špeciálnych epizód, v ktorých porotcovia budú hodnotiť kuchárov v rôznych častiach mesta.

Kedy sa bude vysielať 18. sezóna Top Chef?

Očakáva sa, že Top Chef Season 18 sa bude vysielať na jeseň 2021. Presné termíny budú oznámené neskôr. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu novú sezónu, ktorá bude nabitá novými epizódami a miestami natáčania.

Aké sú hlavné témy 18. sezóny Top Chef?

V Top Chef Season 18 predvedú kuchári svoje zručnosti v rôznych kuchyniach a reštauráciách v New Orleans. K dispozícii budú aj špeciálne epizódy, v ktorých budú kuchári variť v rôznych častiach mesta. Porota bude hodnotiť kuchárov a pomôže im zlepšiť ich kuchárske zručnosti. Bude tiež niekoľko epizód, v ktorých budú kuchári variť v rôznych reštauráciách a kuchyniach po meste.Záver

Očakáva sa, že Top Chef Season 18 sa bude vysielať na jeseň 2021. Posledná sezóna sa bude natáčať v New Orleans a šéfkuchári budú variť v rôznych reštauráciách a kuchyniach po celom meste. K dispozícii budú aj špeciálne epizódy, v ktorých budú kuchári variť v rôznych častiach mesta. Porota bude hodnotiť kuchárov a pomôže im zlepšiť ich kuchárske zručnosti. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu novú sezónu, ktorá bude nabitá novými epizódami a miestami natáčania.

FAQ

 • Kde sa natáča 18. séria Top Chef?
  Najnovšia séria Top Chef sa bude natáčať v New Orleans.
 • Aké nové epizódy sa objavia v 18. sezóne Top Chef?
  V 18. sezóne Top Chef sa zobrazia niektoré nové epizódy. Niektoré z epizód sa zamerajú na kultúru a kuchyňu New Orleans.
 • Kto sú porotcovia v 18. sezóne Top Chef?
  V Top Chef Season 18 budú porotcami Tom Colicchio, Gail Simmons, Padma Lakshmi a Graham Elliot.
 • Kedy sa bude vysielať 18. sezóna Top Chef?
  Očakáva sa, že Top Chef Season 18 sa bude vysielať na jeseň 2021.
 • Aké sú hlavné témy 18. sezóny Top Chef?
  V Top Chef Season 18 predvedú kuchári svoje zručnosti v rôznych kuchyniach a reštauráciách v New Orleans.

Tabuľka

séria umiestnenie sudcov
18 New Orleans Tom Colicchio, Gail Simmons, Padma Lakshmi, Graham Elliot

Viac informácií o Top Chef Season 18 nájdete na Web Bravo TV a na Web Food Network .