Tough As Nails Sezóna 2: Očakávania a detaily

Aký Film Vidieť?
 

2. sezóna Tough As Nails poteší fanúšikov novým kolom tvrdej práce a množstvom výziev. Prehliadka bude mať sériu súťaží a úloh, ktoré otestujú súťažiacich. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo nových výziev a niekoľko prekvapivých zvratov. V šou sa predstavia aj niektoré nové tváre a niektoré staré známe tváre. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na niektoré nové emotikony, ktoré prichádzajú s Emoji Rick a Morty a Malé pekné veci sezóna 2 sú porovnateľné. Show bude mať aj niekoľko nových a zaujímavých postáv, ktoré potešia fanúšikov.

ObsahTough As Nails je televízna reality show, ktorú vysiela CBS. Šou sleduje skupinu pracovníkov, ktorí sa musia osvedčiť v rôznych zamestnaniach. Druhá séria Tough As Nails bude mať čoskoro premiéru na CBS. Zistite viac o očakávaniach a podrobnostiach druhej sezóny tu.

Denná výskumná činnosť

Obsah

 • Očakávania na 2. sezónu Tough As Nails
 • Podrobnosti o druhej sezóne Tough As Nails
 • Tough As Nails Season 2 FAQ

Očakávania na 2. sezónu Tough As Nails

Očakáva sa, že druhá sezóna Tough As Nails bude ešte pútavejšia a vzrušujúcejšia ako prvá. Relácia predstaví novú skupinu pracovníkov, ktorí sa budú musieť osvedčiť v rôznych zamestnaniach. Pracovníci budú súťažiť v rôznych výzvach, aby zistili, kto má najtvrdšie nechty. Prehliadka tiež predstaví niekoľko nových výziev a úloh, ktoré musia pracovníci splniť.

Tvrdý ako Nails Staffel 2

Podrobnosti o druhej sezóne Tough As Nails

Očakáva sa, že séria 2 Tough As Nails bude mať premiéru na CBS v lete 2021. Relácia predstaví novú skupinu pracovníkov, ktorí sa budú musieť osvedčiť v rôznych zamestnaniach. Prehliadka tiež predstaví niekoľko nových výziev a úloh, ktoré musia pracovníci splniť. Prehliadka tiež predstaví niekoľko nových cien a odmien pre víťazov.Tough As Nails Season 2 FAQ

 • Kedy bude mať premiéru 2. séria Tough As Nails?
  Očakáva sa, že séria 2 Tough As Nails bude mať premiéru na CBS v lete 2021.
 • Kto sa objaví v 2. sezóne Tough As Nails?
  Druhá sezóna Tough As Nails predstaví novú skupinu pracovníkov, ktorí sa budú musieť osvedčiť v rôznych zamestnaniach.
 • Aké sú nové výzvy a úlohy v 2. sezóne Tough As Nails?
  Prehliadka tiež predstaví niekoľko nových výziev a úloh, ktoré musia pracovníci splniť.
 • Aké ceny a odmeny budú rozdané v 2. sezóne Tough As Nails?
  Prehliadka tiež predstaví niekoľko nových cien a odmien pre víťazov.

Ceny a odmeny 2. sezóny Tough As Nails

Tough As Nails Season 2 predstaví niekoľko nových cien a odmien pre víťazov. Víťazi šou dostanú odmenu 50 000 dolárov. Víťazi tiež získajú bezplatné predplatné posilňovne na jeden rok. Víťazi tiež získajú bezplatné predplatné streamovacej služby na jeden rok. Víťazi tiež získajú bezplatné predplatné online tutoriálu na jeden rok.

Záver

Očakáva sa, že druhá sezóna Tough As Nails bude ešte pútavejšia a vzrušujúcejšia ako prvá. Relácia predstaví novú skupinu pracovníkov, ktorí sa budú musieť osvedčiť v rôznych zamestnaniach. Prehliadka tiež predstaví niekoľko nových výziev a úloh, ktoré musia pracovníci splniť. Prehliadka tiež predstaví niekoľko nových cien a odmien pre víťazov. Nemôžeme sa dočkať, kedy uvidíme Tough As Nails sezónu 2!

Viac informácií o 2. sezóne Tough As Nails nájdete na stránke Webová stránka CBS a na Stránka IMDb .