Tough as Nails Season 2: Dátum vydania, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Tough as Nails je americký reality seriál vysielaný CBS. Predstavenie, ktoré vytvoril Phil Keoghan, sleduje robotníkov, ktorí predvádzajú svoje schopnosti, aby dokázali, že sú „tvrdí ako klince“. Prvá sezóna relácie bola odvysielaná v júli 2020 a získala pozitívnu odozvu od kritikov a divákov. Teraz sa mnohí pýtajú, či bude druhá séria Tough as Nails a ak áno, kedy bude vonku? TuTvrdý ako Nails Staffel 2

Dátum vydania 2. sezóny Tough as Nails

Druhá sezóna Tough as Nails je naplánovaná na vysielanie na CBS v lete 2021. Hoci CBS ešte neoznámila oficiálny dátum vydania, očakáva sa, že šou bude mať premiéru na CBS v júni alebo júli 2021. Hneď ako CBS oznámi oficiálny dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

Tough as Nails Season 2 bude mať premiéru čoskoro na CBS. Šou, ktorá sa zameriava na prácu najtvrdších robotníkov v krajine, dostane druhú sezónu. Zistite viac o dátume vydania, obsadení a ďalších. Nadprirodzené zrušené alebo obnovené a Herecké obsadenie Angela's Christmas 2 .

Tvrdý ako Nails Staffel 2

Obsadenie druhej sezóny Tough as Nails

Obsadenie 2. sezóny Tough as Nails by malo byť rovnaké ako v 1. sezóne. Show moderuje Phil Keoghan a porotu tvoria členovia Sarah Elizabeth, Rob 'R.D.' Whalen a Dr. Michelle B. Budú hodnotiť pracovníkov, ktorí sa zúčastňujú výstavy. Očakáva sa, že v druhej sezóne budú aj noví pracovníci, ktorí ukážu svoje schopnosti.Dej druhej sezóny Tough as Nails

Očakáva sa, že dej druhej sezóny Tough as Nails bude podobný prvej sezóne. Prehliadka sa zameria na pracovníkov, ktorí ohýbajú svoje zručnosti, aby dokázali, že sú „tvrdí ako klince“. Pracovníci budú súťažiť v rôznych výzvach, aby zistili, kto je najťažší. Na konci šou je korunovaný víťaz, ktorý sa nazýva najťažší pracovník šou.

Odmena za 2. sezónu Tvrdá ako nechty

Očakáva sa, že odmena za 2. sezónu bude rovnaká ako v 1. sezóne. Víťaz šou dostane odmenu 200 000 dolárov. Očakáva sa tiež, že výstava ponúkne ďalšie ceny pre účastníkov, ako napríklad nové auto alebo výlet.

Propagácia druhej sezóny Tough as Nails

CBS už skôr oznámila, že druhá sezóna Tough as Nails sa bude vysielať v lete 2021. Prehliadka je propagovaná na rôznych platformách sociálnych médií, ako sú Facebook, Twitter a Instagram. Očakáva sa, že CBS zverejní aj niektoré promo videá a upútavky na propagáciu show.Odolné ako nechty 2. sezóny – časté otázky

  • Kedy vyjde druhá sezóna Tough as Nails? Druhá sezóna Tough as Nails je naplánovaná na vysielanie na CBS v lete 2021.
  • Kto bude hostiť 2. sezónu Tough as Nails? Tough as Nails 2. sezónu moderuje Phil Keoghan.
  • Kto bude v porote 2. sezóny Tough as Nails? Očakáva sa, že porotcami 2. sezóny budú Sarah Elizabeth, Rob 'R.D.' Whalen a Dr. Michelle B. prejsť.
  • Aká je cena za 2. sezónu Tough as Nails? Víťaz 2. sezóny Tough as Nails získa odmenu 200 000 dolárov.

Záver

Druhá sezóna Tough as Nails je naplánovaná na vysielanie na CBS v lete 2021. Show moderuje Phil Keoghan a porotu tvoria Sarah Elizabeth, Rob 'R.D.' Whalen a Dr. Michelle B. Dej šou sa zameria na pracovníkov, ktorí ohýbajú svoje zručnosti, aby dokázali, že sú „tvrdí ako pribité“. Víťaz šou dostane odmenu 200 000 dolárov. CBS bude propagovať show na rôznych platformách sociálnych médií a zverejní niektoré promo videá a upútavky.

Viac informácií o 2. sezóne Tough as Nails nájdete na Webová stránka CBS a na stránka IMDb prehliadka.