Transformers: War for Cybertron Season 2 na Netflixe – všetky podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Transformer: War for Cybertron Season 2 je konečne k dispozícii na Netflixe. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na vzrušujúcu a akčnú sezónu. V tomto článku sa dozviete viac o epizódach, obsadení a ďalších detailoch o druhej sezóne Transformer: War for Cybertron.

Transformer: War for Cybertron Season 2 je teraz k dispozícii na Netflixe. Nová sezóna obsahuje epický príbeh sústredený okolo Autobotov a Deceptikonov, ktorí sídlia na Cybertron. Sériu produkuje skúsený tím spisovateľov, umelcov a producentov, ktorí sa špecializujú na rozprávanie príbehov súvisiacich so svetom Transformers. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a akčnú cestu svetom Transformers. Okrem novej sezóny sú tu aj ďalšie zaujímavé novinky, ako napríklad vydanie Goliáš hodil Sam a Loki epizóda 6 .Transformers War for Cybertron Staffel 2

Obsah

 • Epizóda
 • Obsadenie
 • Ostatné detaily
 • FAQ

Epizóda

Druhá sezóna Transformer: War for Cybertron pozostáva z celkovo 8 epizód. Epizódy sú nasledovné:

Transformers War for Cybertron Staffel 2
epizóda titul
1 Boj sa začína
2 Posledná nádej
3 Cena vojny
4 Znovuzrodenie
5 Posledný boj
6 Cesta domov
7 posledný Stand
8 Deň spásy

Obsadenie

Obsadenie Transformer: War for Cybertron Season 2 obsahuje niektoré známe hlasy. V hlavných úlohách sa predstavili Jake Foushee, Jason Marnocha, Linsay Rousseau, Frank Todaro, Joe Zieja a Mark Whitten. Medzi ďalšie známe hlasy patria Keith Silverstein, Frank Todaro, Jason Marnocha, Linsay Rousseau, Joe Zieja či Mark Whitten.Ostatné detaily

Transformer: War for Cybertron Season 2 produkuje Rooster Teeth Productions. Seriál režíroval F.J. Napísali DeSanto, George Krstic a Brandon Easton. Animácie vyrobila spoločnosť Polygon Pictures. Hudbu zložil Alexander Bornstein.

FAQ

 • Kedy vyšla druhá séria Transformer: War for Cybertron?
  Transformer: War for Cybertron Season 2 vyšla na Netflixe 30. júla 2020.
 • Kto produkoval animácie pre Transformer: War pre Cybertron Season 2?
  Animáciu pre Transformer: War for Cybertron Season 2 vyrobila spoločnosť Polygon Pictures.
 • Kto zložil hudbu pre Transformer: War for Cybertron Season 2?
  Hudbu pre Transformer: War for Cybertron Season 2 zložil Alexander Bornstein.

Záver

Transformer: War for Cybertron Season 2 je konečne k dispozícii na Netflixe. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na vzrušujúcu a akčnú sezónu. V tomto článku sme rozobrali všetky podrobnosti o epizódach, obsadení a ďalších detailoch súvisiacich s druhou sezónou Transformer: War for Cybertron. Ďalšie informácie nájdete v časti Netflix a Kohútie zuby .