Transformers: War for Cybertron Season 3 – Netflix tomu dáva zelenú

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Netflix má zelenú už tretiu sezónu Transformers: Vojna o Cybertron daný. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na nové postavy, vzrušujúci príbeh a dátum vydania. V tomto článku sa dozviete viac o novinkách.

Netflix má 3. sezónu Transformers: War for Cybertron na zeleno. Nová sezóna bude pokračovať v príbehu Autobotov a Decepticonov zapojených do vojny o kontrolu nad Cybertronom. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a akčnú sezónu, ktorá pokračuje v napredovaní príbehu Transformers. Najnovšie informácie môžu získať aj fanúšikovia Obsadenie NCIS 2021 a Obsadenie 2. sezóny Suburra skúsenosti.Transformers: Vojna o Cybertron Staffel 3

Obsah

 • Nové postavy
 • Zápletka
 • dátum vydania
 • často kladené otázky

Nové postavy

Tretia sezóna Transformers: Vojna o Cybertron predstaví niekoľko nových postáv. To zahŕňa Autobotov Ultra Magnus , Wheeljack a Červené upozornenie , ako aj Decepticoni Rázová vlna , Sixshot a Zvuková vlna . Postavy obsadzujú známe hlasy ako napr Jason Marnocha , Jake Foushee a Frank Todaro hovorený.

Transformers: Vojna o Cybertron Staffel 3

Zápletka

Príbeh 3. sezóny sa zameria na Autobotov a Deceptikonov sídliacich na Cybertron. Autoboti sa pokúsia poraziť Decepticonov a zároveň sa pokúsia zachrániť svet pred novou hrozbou. Dej sa zameria na postavy predstavené v druhej sezóne a predstaví aj niektoré nové postavy.dátum vydania

Netflix zatiaľ nemá oficiálny dátum vydania tretej sezóny Transformers: Vojna o Cybertron oznámil. Očakáva sa však, že séria bude vydaná v lete 2021. Hneď ako bude oznámený oficiálny dátum vydania, zverejníme ho tu na našej webovej stránke.

často kladené otázky

 • Kto sú nové postavy?
  Nové postavy v tretej sezóne Transformers: Vojna o Cybertron sú Ultra Magnus, Wheeljack, Red Alert, Shockwave, Sixshot a Soundwave.
 • Kedy vyjde tretia séria?
  Očakáva sa, že tretia sezóna r Transformers: Vojna o Cybertron vyjde v lete 2021. Hneď ako bude oznámený oficiálny dátum vydania, zverejníme ho tu na našej webovej stránke.
 • Kto nahovorí nové postavy?
  Nové postavy v tretej sezóne Transformers: Vojna o Cybertron sú nahovorené známymi hlasmi ako Jason Marnocha, Jake Foushee a Frank Todaro.

dátumy vydania

séria dátum vydania
1 júla 2020
2 decembra 2020
3 leto 2021

Netflix má zelenú už tretiu sezónu Transformers: Vojna o Cybertron daný. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na nové postavy, vzrušujúci príbeh a dátum vydania. Viac informácií o nových postavách, príbehu a dátume vydania nájdete na Netflix , IMDb a Zhnité paradajky .

Tretia sezóna Transformers: Vojna o Cybertron predstaví niekoľko nových postáv a dej sa zameria na Autobotov a Deceptikonov, ktorí sídlia na Cybertron. Očakáva sa, že séria vyjde v lete 2021. Hneď, ako bude oznámený oficiálny dátum vydania, vás budeme informovať.Dúfame, že sa vám tento článok o tretej sezóne páčil Transformers: Vojna o Cybertron považovali za užitočné. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa nových postáv, príbehu alebo dátumu vydania, neváhajte nás kontaktovať.