Transplantácia sezóny 2: Aktualizácia streamovania a obsadenia

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Transplant Season 2 je kanadský televízny seriál vysielaný NBC a CTV. Séria je o lekárovi, ktorý utečie zo Sýrie do Kanady a usadí sa v torontskej nemocnici. V tomto článku

Druhá sezóna série Transplant prichádza do NBC čoskoro. Fanúšikovia sa môžu tešiť na zaujímavé novinky a aktualizácie. Herecké obsadenie sa rozšíri a pribudnú aj nové postavy. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko prekvapivých zvratov a niekoľko nových príbehov. Séria bude dostupná aj na rôznych streamovacích platformách. Fanúšikovia sa môžu tešiť na zaujímavé aktualizácie a novinky. Okrem aktualizácií Transplant sú tu aj ďalšie zaujímavé novinky, ako napr Fámy Fitbit a uzatvorí otvorené manželstvo oprah .sezóna transplantácií 2

Obsah

 • Streaming-Update
 • Aktualizácia Cast
 • Často kladené otázky (FAQ)

Streaming-Update

Druhá sezóna Transplantu bude vydaná dňa 11. júna 2021 vysielané na NBC a CTV. Séria bude dostupná aj na streamovacej službe Páv byť dostupný. Prvá sezóna je už dostupná na Peacock. Nové epizódy môžu fanúšikovia sledovať aj na kanadskej streamovacej službe Túžiť vyhliadka.

sezóna transplantácií 2

Aktualizácia Cast

Obsadenie Transplant sezóny 2 vedie mnoho známych hercov. Hlavný predstaviteľ Hamza Haq si zahrá Dr. Bashir 'Bash' Hamed sa vráti. Spoločnosť mu robia Laurence Leboeuf, Ayisha Issa, Jim Watson, John Hannah, Torri Higginson, Linda E. Smith, Sirena Gulamgaus a ďalší.Často kladené otázky (FAQ)

 • Kedy sa bude vysielať 2. sezóna Transplant?
  Transplantácia sezóny 2 sa bude vysielať 11. júna 2021 na NBC a CTV.
 • Kde môžem sledovať Transplant sezónu 2?
  Transplant Season 2 bude k dispozícii na NBC, CTV a streamovacej službe Peacock.
 • Kto sa vráti v 2. sezóne transplantácií?
  Hlavný predstaviteľ Hamza Haq si zahrá Dr. Bashir 'Bash' Hamed sa vráti. Spoločnosť mu robia Laurence Leboeuf, Ayisha Issa, Jim Watson, John Hannah, Torri Higginson, Linda E. Smith, Sirena Gulamgaus a ďalší.

Tabuľka

názov úlohu
Hamza Haq DR. Bashir 'Bash' Hamed
Laurence Leboeuf Maggie Lin
Ayisha Issa June Curtis
Jim Watson Dr. Jed Bishop
John Hannah Dr. Theo Hunter
Torri Higginson Dr Claire Malone
Linda E. Smithová Dr. Wendy Atwaterová
Morská panna Gulamgaus DR. Amira Dhalla

Druhá sezóna Transplantácie bude pre fanúšikov vzrušujúcim a zábavným zážitkom. Najnovšie aktualizácie o streamovaní Transplant Season 2 a informácie o obsadení vzbudia fanúšikov nadšených. Viac informácií o sérii nájdete na NBC , CTV a Páv .

Záver

Druhá sezóna Transplantácie bude pre fanúšikov vzrušujúcim a zábavným zážitkom. Najnovšie aktualizácie o streamovaní Transplant Season 2 a informácie o obsadení vzbudia fanúšikov nadšených. Fanúšikovia môžu nové epizódy sledovať na NBC, CTV a streamovacej službe Peacock. Obsadenie Transplant sezóny 2 vedie mnoho známych hercov.