Travis Scott sa vznáša nad Kylie Jenner vo vzácnom príspevku

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Travis Scott sa vo vzácnom príspevku vyjadril o svojej priateľke Kylie Jenner. Hovoril o ich vlastnostiach a ich vplyve na jeho život. Prečítajte si viac o jeho slovách a zistite viac o ich vzťahu.

Travis Scott sa vznáša nad Kylie Jenner vo vzácnom príspevku. Rapper a hudobník zverejnil svoju fotografiu a Jenner na Instagrame s popisom: „Tak veľmi ťa milujem“. Obaja sú spolu od roku 2017 a majú spolu dcéru. Sú jedným z najznámejších párov v zábavnom priemysle.
Obaja sa tiež angažujú v zábavnom priemysle. Jenner je modelka a podnikateľka a Scott je rapper a hudobník. Obaja sú zapojení do rôznych projektov, napr. Dátum vašej premiéry 2021 a alex rider amazon prime us . Je pekné vidieť, ako sa navzájom podporujú a prejavujú svoju lásku verejne.Travis Scott

Travis Scott o Kylie Jenner

Travis Scott sa vo vzácnom príspevku otvoril o svojej priateľke Kylie Jenner. Hovoril o ich vlastnostiach a ich vplyve na jeho život. Povedal, že je to silná žena, ktorá ho inšpiruje a tlačí na to, aby urobil maximum. Povedal tiež, že je úžasná matka a že ju miluje.

Kylie Jenner

Vzťah Travisa Scotta a Kylie Jenner

Travis Scott a Kylie Jenner sú spolu od roku 2017. Majú spolu jednu dcéru Stormi Webster, ktorá sa narodila vo februári 2018. Hoci nie sú zosobášení, tvoria pár a majú blízky vzťah. Často boli videní spolu a podnikali spoločné podniky.Vplyv Kylie Jenner na Travisa Scotta

Vplyv Kylie Jenner na Travisa Scotta je evidentný. Povedal, že ho inšpiruje a ženie, aby robil čo najlepšie. Povedal tiež, že ho povzbudzuje, aby si splnil svoje sny. Povedal tiež, že ho povzbudzuje, aby bol lepším človekom.

Vlastnosti Kylie Jennerovej

Travis Scott povedal, že Kylie Jenner je silná žena, ktorá je úžasná mama. Povedal tiež, že je to sebavedomá žena, ktorá vie, čo chce a ako to dosiahnuť. Povedal tiež, že je to milujúca a starostlivá žena, ktorá je tu vždy pre neho.

Budúcnosť Travisa Scotta a Kylie Jenner

Travis Scott a Kylie Jenner o svojej budúcnosti zatiaľ nehovorili. Či sa vezmú alebo nie, nie je jasné. Nie je tiež jasné, či budú mať viac detí alebo nie. Je však jasné, že tvoria pár a majú blízky vzťah.Záver

Travis Scott sa vo vzácnom príspevku vyjadril o svojej priateľke Kylie Jenner. Hovoril o ich vlastnostiach a ich vplyve na jeho život. Povedal, že je to silná žena, ktorá ho inšpiruje a tlačí na to, aby urobil maximum. Povedal tiež, že je úžasná matka a že ju miluje. Nie je jasné, či sa vezmú alebo nie, no je jasné, že tvoria pár a majú blízky vzťah.

FAQ

  • Ako dlho sú Travis Scott a Kylie Jenner spolu?
    Travis Scott a Kylie Jenner sú spolu od roku 2017.
  • Otvoril Travis Scott vlastnosti Kylie Jennerovej?
    Áno, Travis Scott povedal, že Kylie Jenner je silná žena, ktorá je úžasná mama. Povedal tiež, že je to sebavedomá žena, ktorá vie, čo chce a ako to dosiahnuť. Povedal tiež, že je to milujúca a starostlivá žena, ktorá je tu vždy pre neho.
  • Hovoril Travis Scott o budúcnosti Kylie Jenner a jeho?
    Nie, Travis Scott a Kylie Jenner ešte nehovorili o svojej budúcnosti. Či sa vezmú alebo nie, nie je jasné. Nie je tiež jasné, či budú mať viac detí alebo nie.

Tabuľka

názov dátum narodenia stav vzťahu
Travis Scott 30. apríla 1992 Vo vzťahu s Kylie Jenner
Kylie Jenner 10. august 1997 Vo vzťahu s Travisom Scottom

Pre viac informácií o Travisovi Scottovi a Kylie Jennerovej navštívte A! Online , Harper's Bazaar a Vogue .