Pokračovanie predchádzajúcej časti týkajúcej sa tréningu, ktorý bol vypracovaný Philom Taylorom. Dúfam, že vám prvá časť pomohla obohatiť a skvalitniť váš tréningový proces.

Znova sú tu ďalšie 4 tréningové hry, ktoré sú zamerané na vaše zavieranie.

Tento tréningový plán bol použitý pri súťaži, kde súťažiaci postupne absolvovali jednotlivé hry a 16-im  najlepším účastníkom zaplatil Phil Taylor školné v PDC Q School .

Hra č.5 – Arround The Compas

Máte 20 návštev terča na zavretie 24. Zavierať môžete akoukoľvek kombináciou. Za každé úspešne zavretie inkasujete 5 bodov. Bonus 10 bodov získavate ak trafíte 3 krát D12, v jednej sérií. Maximum je 300 bodov.

Hra č.6 – Tons Up

Znova 20 návštev terča, tentokrát je vašou úlohou zavrieť na 3 šípky 100 ľubovoľnou kombináciou. Za úspešné zavretie si pripíšte na vaše skóre 10 bodov, ak sa vám podarí zavrieť dvoma šípkami, získavate bonus  ďalších 10 bodov. Najvyššie dosiahnuteľné skóre je 400.

Hra č.7 – Route 64

Ako už názov napovedá, znova hra týkajúca sa zavierania. Zavierate 64, akoukoľvek kombináciou. Za každé zavretie si pripisujete 10 bodov, za zavretie dvoma šípkami dostávate bonus 10 bodov. V hre je 20 bodov na 3 šípky a 400 bodov celkovo.

Hra č.8 – Eighty Threw

A znova si precvičíme zavieranie. 20 návštev terča sa musíte sústrediť na zavretie 82. Kombinácia je znova na vašom rozhodnutí. Bodové ohodnotenie je rovnaké ako v predchádzajúcich hrách, 10 bodov za úspešné zavretie plus ďalších 10 bodov za zavretie dvoma šípkami. Maximum 20 bodov na 3 šípky a 400 celkovo.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.