Jamtara Sezóna 2: Čo zatiaľ vieme

Jamtara je indická séria Netflix vydaná v januári 2020. Séria je založená na skutočných udalostiach a rozpráva príbeh skupiny mladých mužov z indického štátu Jharkhand, ktorí sa venovali počítačovej kriminalite. Sériu napísali Trishant Srivastava a Soumendra Padhi a režírovali ju Soumendra Padhi a Tanmay Bhat. Séria bola produkovaná spoločnosťou Netflix a je jednou z najpopulárnejších indických sérií na Netflixe.

Jamtara Sezóna 2: Čo zatiaľ vieme

High Class: K-dráma o vyššej triede

High-Class rozpráva príbeh štyroch priateľov, ktorí sa pohybujú vo svete bohatých a krásnych. Štyria priatelia sú: Joo-Eun, mladá žena, ktorá sa snaží nájsť svoje miesto vo vyššej triede; Yoon-Soo, bohatý obchodník, ktorý sa snaží chrániť svoju rodinu; Seo-Jin, ambiciózny právnik, ktorý sa snaží napredovať vo svojej kariére; a Min-Jae, mladý muž, ktorý sa snaží dosiahnuť svoje sny. Štyria priatelia sa musia vysporiadať s výzvami vyššej triedy a zároveň sa snažiť udržať si priateľstvo.High Class: K-dráma o vyššej triede

Money Heist Sezóna 5: Bola Nairobi tehotná predtým, ako zomrela?

Teória, že Nairobi bola tehotná predtým, ako zomrela, je založená na niekoľkých malých indíciách uvedených v 5. sezóne Money Heist. Napríklad v jednej scéne Nairobi povedala, že má „tajomstvo“, o ktoré sa nemôže podeliť s ostatnými. To viedlo mnohých fanúšikov k špekuláciám, že je tehotná. Ďalším vodítkom je, že v jednej scéne Nairobi veľmi emotívne reaguje na dieťa, ktoré vidí v nemocnici.

Money Heist Sezóna 5: Bola Nairobi tehotná predtým, ako zomrela?

House of Cards Sezóna 7: čo môžete očakávať

Šiesta sezóna House of Cards sa skončila dramatickým finále, v ktorom Claire Underwood (hrá Robin Wright) zložila prísahu ako prezidentka Spojených štátov. Posledná epizóda sa skončila pohľadom do budúcnosti, kde sa Claire snaží zostať pri moci a urobiť svet lepším miestom.

House of Cards Sezóna 7: čo môžete očakávať

Chicago Med sezóna 6: Dátum vydania a Natalie

Chicago Med sezóna 6 je naplánovaná na vysielanie na NBC v novembri 2020. Presný dátum vydania ešte nie je známy, no návrat k seriálu sa očakáva v novembri.Chicago Med sezóna 6: Dátum vydania a Natalie

Súkromné ​​životy K-Drama Obsadenie, Instagram, Vek a Roly

Herecké obsadenie Súkromných životov tvoria štyria hlavní herci. Jisoo hrá Cha Joo Eun, mladú ženu, ktorá sa snaží získať späť svoju identitu. Kim Young Kwang hrá postavu Lee Je Hoon, bývalého policajta, ktorý pomáha Joo Eun pri hľadaní jej identity. Go Kyung Pyo hrá postavu Kim Jae Wook, bývalého hackera, ktorý pomáha Joo Eun pri hľadaní jej identity. A nakoniec, Seohyun hrá úlohu Han Soo Yeon, mladej ženy, ktorá sa snaží chrániť svoju identitu.

Súkromné ​​životy K-Drama Obsadenie, Instagram, Vek a Roly

Trailer k 4. sezóne Young Sheldona – Veľké zmeny

Trailer Young Sheldon Season 4 prináša niekoľko zaujímavých zmien. Objaví sa napríklad nová postava, ktorá ovplyvní Sheldona a jeho rodinu. K dispozícii budú aj nové príbehové oblúky, vďaka ktorým bude séria ešte zaujímavejšia. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, vďaka ktorým bude séria ešte napínavejšia.

Trailer k 4. sezóne Young Sheldona – Veľké zmeny

Kde je Ashleigh zo seriálu 60 dní od Netflixu?

Ashleigh je bývalá námorníčka z USA, ktorá sa rozhodla byť v šou 60 Days In. Mala ťažké detstvo a chcela zistiť, aké je to žiť vo väzení. Pózovala ako väzeň a naučila sa veľa o kultúre za mrežami. Po skončení šou sa rozhodla podeliť o svoje skúsenosti s ostatnými.Kde je Ashleigh zo seriálu 60 dní od Netflixu?

Animal Kingdom sezóna 5: natáčanie, dej a epizódy

5. séria Animal Kingdom sa začala natáčať v januári 2021 a očakáva sa, že skončí v apríli 2021. Natáčanie sa bude konať v Los Angeles a v štábe sú niektorí z najlepších hollywoodskych hercov a členov štábu. Piata séria bude pozostávať z ôsmich epizód a očakáva sa, že sa bude vysielať na TNT v lete 2021.

Animal Kingdom sezóna 5: natáčanie, dej a epizódy

Teória 5. sezóny Money Heist: odhalený osud Alicie Sierry

Alicia Sierra je španielska policajtka predstavená v 3. sezóne Money Heist. Najala si ju španielska vláda, aby chytila ​​bankových lupičov, ktorí vykonávajú lúpež španielskej centrálnej banky. Je veľmi zručnou policajtkou a na dolapenie bankových lupičov použila množstvo metód. Tiež si vytvorila blízky vzťah s jednou z bankových lupičov, Raquel Murillo.

Teória 5. sezóny Money Heist: odhalený osud Alicie Sierry

Suburra Season 4: Bude ďalšia sezóna?

Obsadenie 4. sezóny Suburra bude pozostávať zo známych hercov, ktorých bolo možné vidieť v predchádzajúcich sezónach. Patria k nim: Alessandro Borghi ako Aureliano Adami, Giacomo Ferrara ako Spadino Anacleti, Filippo Nigro ako Amedeo Cinaglia a Claudio Amendola ako Lele Marchilli. Pribudnú aj noví herci, ktorí ešte nie sú známi.Suburra Season 4: Bude ďalšia sezóna?

Chicago PD sezóna 8: Halsteadove fúzy a ďalšie jedlá

Na obrázku, ktorý unikol, je detektív Halstead s fúzikmi. Nie je jasné, či ide o skutočné fúzy alebo rekvizitu. Fanúšikovia série sú nadšení, ako fúzy ovplyvnia dej. Nie je tiež jasné, či bude Halstead nosiť fúzy celú sezónu alebo či ide len o jednorazový vzhľad.

Chicago PD sezóna 8: Halsteadove fúzy a ďalšie jedlá

The Vampire Diaries sezóna 9: Existuje šanca na obnovenie?

The Vampire Diaries je americký televízny seriál založený na rovnomennej knižnej sérii L. J. Smitha. Séria, ktorú vyvinuli Julie Plec a Kevin Williamson, rozpráva príbeh Eleny Gilbertovej a jej priateľov, ktorí žijú vo fiktívnom meste Mystic Falls. Séria sa vysielala na CW v rokoch 2009 až 2017 a získala veľa pozitívnych recenzií.The Vampire Diaries sezóna 9: Existuje šanca na obnovenie?

Britannia Season 2 Episode 5 Review: Harka posiela Mallina, aby zastavil Cait

V Britannia Season 2 Episode 5 sa Harka snaží zastaviť Cait v naplnení proroctva tým, že pošle Mallina, aby ju zastavil. V tejto epizóde vidíme Cait, ako sa snaží naplniť proroctvo, ale Harka pošle Mallina, aby ju zastavil. Uvidíme, ako sa udalosti vyvinú a ako Cait nakoniec proroctvo naplní.

Britannia Season 2 Episode 5 Review: Harka posiela Mallina, aby zastavil Cait

Zákon a poriadok: SUV Sezóna 23 – uvedenie na trh v septembri 2021

Law & Order: SUV Season 23 bude mať celkovo 22 epizód. Nové epizódy sa zamerajú na rôzne kriminálne prípady, ktoré vyšetruje Útvar pre špeciálne obete (SVU). Epizódy budú obsahovať kombináciu skutočných a fiktívnych prípadov. Nové epizódy tiež predstavia niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej.

Zákon a poriadok: SUV Sezóna 23 – uvedenie na trh v septembri 2021

Peaky Blinders Season 6 dátum vydania a ďalšie

Peaky Blinders Season 6 vyjde na Netflixe 22. júna 2021. Séria sa vysiela aj na BBC One vo Veľkej Británii. Prvých päť sezón je už dostupných na Netflixe.

Peaky Blinders Season 6 dátum vydania a ďalšie

The Boys Season 3: Trailer, Dátum vydania a ďalšie

Trailer na 3. sériu Boys je konečne tu! Trailer predstavuje niektoré z nových postáv, ktoré prichádzajú v 3. sezóne, vrátane Stormfront, novej ženskej superhrdinky, ktorá zatieni niektorých ďalších superhrdinov. Trailer tiež ukazuje niektoré z nových dobrodružstiev, ktoré chlapci zažijú, vrátane boja proti novej hrozbe. Trailer je povinnosťou pre všetkých fanúšikov série.

The Boys Season 3: Trailer, Dátum vydania a ďalšie

The Real Housewives of Dubai Season 1: Dátum vydania a oveľa viac

Dátum vydania prvej sezóny Real Housewives of Dubai ešte nie je známy. Očakáva sa však, že šou sa bude vysielať v roku 2021. Hneď ako bude známy dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

The Real Housewives of Dubai Season 1: Dátum vydania a oveľa viac

Naša recenzia série Netflix 'Blues': epizódy a podrobnosti

Séria Netflix 'Blues' rozpráva príbeh štyroch hudobníkov, ktorí sa snažia splniť si svoj sen založením vlastnej kapely. Sériu produkovala uznávaná producentka Karen O'Connor a režíroval John Smith. Séria vyšla v roku 2020 a odvtedy si získala mnoho fanúšikov.

Naša recenzia série Netflix 'Blues': epizódy a podrobnosti

Big Sky Season 3: Dátum vydania, obsah a ďalšie

Zatiaľ nie je známe, kedy bude vydaná 3. séria Big Sky. Druhá sezóna sa vysielala až v januári 2021, takže môže trvať nejaký čas, kým vyjde tretia sezóna. Očakáva sa, že 3. séria bude odvysielaná na jeseň 2021 alebo začiatkom roku 2022. Hneď ako bude oznámený oficiálny dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

Big Sky Season 3: Dátum vydania, obsah a ďalšie