Chcete si užiť Darts Slovak Open 2020 naplno? Do začiatku najväčšieho medzinárodného šípkarského turnaja na Slovensku zostáva už len niekoľko dní a vy máte poslednú príležitosť využiť limitovanú ponuku na špičkové ubytovanie v X-BIONIC® HOTEL.

Darts Slovak Open 2020 už klope na dvere (21. – 23. február 2020) a aj v tomto roku privíta veľké množstvo šípkarov z viacerých krajín vrátane mnohých hviezd tohto športu na čele so svetoznámym callerom Russom Brayom.

Veľkou devízou najväčšieho šípkarského turnaja na území Slovenska je práve miesto jeho konania. Rezort x-bionic® sphere v Šamoríne je moderný, multifunkčný komplex, ktorý ponúka špičkové podmienky pre šport, relax a zábavu.

Rezort je koncipovaný tak, aby uspokojil potreby tej najnáročnejšej klientely. Už po tretíkrát získavajú príležitosť využiť jeho služby aj šípkari a všetci fanúšikovia šípok, ktorý sa chcú zúčastniť najväčšieho šípkarského turnaja na Slovensku – Darts Slovak Open.

Opäť je pre nich pripravená zaujímavá a výhodná ponuka, vďaka ktorej získajú možnosť užiť si celý šípkarský víkend naplno a spojiť skvelý športový zážitok s kvalitným oddychom. Ak sa rozhodnete turnaja zúčastniť so svojimi priateľmi, ponuka ubytovania bude pre Vás ešte výhodnejšia.

Prostredníctvom promokódu DSO2020, získate možnosť ubytovania v priestornej Deluxe Room, polpenziu vo forme All you can eat v tamojšej reštaurácií Olym-Pick a to všetko za fantastickú cenu 49€ za osobu na noc.

Komu by sa šípky málil, môže popri turnaji využiť služby ďalších špičkových reštaurácií v areáli, wellness, osláviť úspechy hráčov v baroch alebo si zahrať pokrové turnaje na stoloch partnera turnaja Rebuy Stars.

Ponuka výhodného ubytovania je limitovaná a platí iba do 18. februára, preto by ste sa mali s rezerváciou poponáhľať. Pre bližšie informácie a možnosť rezervácie kliknite na banner nižšie.

2 KOMENTÁRE

  1. Rád by som sa informoval či sa môže turnaja zúčastniť ktokoľvek? Alebo sú nejaké podmienky ktoré musí jednotlivec spĺňať?
    Za skorú odpoveď vopred ďakujem.

    • Zdravím, turnaja sa môže zúčastniť hocikto. Stačí sa zaregistrovať na dartsslovakopen.sk do turnaja, ktorý si chcete zahrať a zaplatiť štartovné.

      Pre divákov je vstup na podujatie voľný.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.