Undercover Billionaire Season 2: dátum vydania, zápletka, obsadenie a ďalšie podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Zistite viac o druhej sezóne televíznej reality show „Undercover Billionaire“ vrátane dátumu vydania, zápletky, obsadenia a ďalších.

Die Reality-TV-Show Tajný miliardár je jednou z najpopulárnejších relácií v televízii. Prvá sezóna show sa vysielala v auguste 2019 a získala veľkú sledovanosť. Teraz sa pracuje na druhej sezóne show a fanúšikovia sú nadšení dátumom vydania, zápletkou a obsadením. V tomto článku sa budeme zaoberať všetkými detailmi druhej sezóny Tajný miliardár hovoriť.

Druhá sezóna Undercover Billionaire čoskoro príde na Discovery Channel. Šou sleduje miliardára Glenna Stearnsa, ako sa snaží vybudovať miliónovú spoločnosť za 90 dní. Show by sa mala vysielať v auguste 2020. Obsadenie 2. sezóny bude zahŕňať Glenna Stearnsa, Randala Pinketta, Shannah Compton Game a Matta Roloffa. Príbeh druhej sezóny sa zameria na výzvy, ktorým Glenn Stearns čelí, keď sa snaží vybudovať svoju spoločnosť. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako ostatné postavy zapadnú do deja. Nemôžeme sa dočkať, až sa dozvieme viac o 2. sezóne Undercover Billionaire. Kým čakáme na druhú sériu, môžete si pozrieť aj najnovšie predstavenia ako napr partia čiernej pláže a Jane panna sezóna 6 vyhliadka.Tajomný miliardár sezóna 2

Dátum vydania 2. sezóny Undercover Billionaire

Druhá sezóna Tajný miliardár sa má vysielať na Discovery Channel v auguste 2021. Prehliadka bude dostupná aj na oficiálnych stránkach Discovery Channel a na rôznych streamovacích platformách, ako sú Netflix, Hulu a Amazon Prime Video.

Tajomný miliardár sezóna 2

Príbeh hry Undercover Billionaire 2. sezóna

Druhá sezóna Tajný miliardár sa zameria na cestu podnikateľa Glenna Stearnsa, ktorý sa snaží vybudovať miliónovú spoločnosť za 90 dní. Začne s rozpočtom 100 dolárov a pokúsi sa rozbehnúť úspešný biznis. Pokúsi sa tiež zostaviť tím odborníkov, ktorí mu budú pomáhať v jeho misii.Obsadenie filmu Tajomný miliardár 2. sezóna

Druhá sezóna Tajný miliardár vedie Glenn Stearns, ktorý je aj tvorcom šou. Sprevádza ho tím odborníkov vrátane podnikateľa a investora Marka Cubana, podnikateľa a investora Daymonda Johna a podnikateľa a investora Garyho Vaynerchuka. Pribudnú aj nové tváre, ktoré ešte nie sú známe.

Ďalšie podrobnosti o 2. sezóne Undercover Billionaire

Druhá sezóna Tajný miliardár bude obsahovať sériu výziev pre Glenna Stearnsa. Bude sa snažiť vybudovať úspešnú firmu pomocou rôznych stratégií. Pokúsi sa tiež zostaviť tím odborníkov, ktorí mu budú pomáhať v jeho misii. V šou sa predstavia aj niektoré nové tváre, ktoré ešte neboli odhalené.

Záver

Druhá sezóna Tajný miliardár sa má vysielať na Discovery Channel v auguste 2021. Prehliadka sa zameria na cestu podnikateľa Glenna Stearnsa, ktorý sa pokúša vybudovať miliónovú spoločnosť za 90 dní. Sprevádza ho tím odborníkov vrátane podnikateľa a investora Marka Cubana, podnikateľa a investora Daymonda Johna a podnikateľa a investora Garyho Vaynerchuka. Pribudnú aj nové tváre, ktoré ešte nie sú známe. Tešíme sa na druhú sezónu Tajný miliardár a dúfam, že bude mať veľký úspech.FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 2. séria Undercover Billionaire? Druhá sezóna Undercover Billionaire je naplánovaná na vysielanie na Discovery Channel v auguste 2021.
  • Kto bude hrať v 2. sérii Undercover Billionaire? Druhú sériu Undercover Billionaire režíruje Glenn Stearns, ktorý je tiež tvorcom show. Sprevádza ho tím odborníkov vrátane podnikateľa a investora Marka Cubana, podnikateľa a investora Daymonda Johna a podnikateľa a investora Garyho Vaynerchuka. Pribudnú aj nové tváre, ktoré ešte nie sú známe.
  • Aká je zápletka 2. sezóny Undercover Billionaire? Undercover Billionaire Season 2 sa zameria na cestu podnikateľa Glenna Stearnsa, ktorý sa snaží vybudovať miliónovú spoločnosť za 90 dní. Začne s rozpočtom 100 dolárov a pokúsi sa rozbehnúť úspešný biznis. Pokúsi sa tiež zostaviť tím odborníkov, ktorí mu budú pomáhať v jeho misii.

Dostupnosť Undercover Billionaire Season 2

plošina Dostupnosť
Discovery Channel Prístupný
Netflix Prístupný
Hulu Prístupný
Video Amazon Prime Prístupný

Druhá sezóna Tajný miliardár bude k dispozícii na Discovery Channel, Netflix, Hulu a Amazon Prime Video. Fanúšikovia si šou môžu pozrieť aj na oficiálnej stránke Discovery Channel.

Dúfame, že vám tento článok pomohol dozvedieť sa viac o druhej sezóne Tajný miliardár zažiť. Ak sa chcete o šou dozvedieť viac, čítajte ďalej tu a tu ďalej.