Tajomný miliardár 2. sezóna: Triple the Stakes!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Undercover Billionaire Season 2 je tu a stávky sa strojnásobili! Show, produkovaná Discovery Channel, sleduje miliardára Glenna Stearnsa, ako sa pokúša vybudovať miliónovú spoločnosť za 90 dní. V druhej sezóne sa pokúsi vybudovať spoločnosť v hodnote 3 miliónov dolárov. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o novej sezóne.Tajomný miliardár sezóna 2

Čo je Undercover Billionaire?

Undercover Billionaire je televízna reality show produkovaná Discovery Channel. V šou sa miliardár Glenn Stearns snaží vybudovať miliónovú spoločnosť za 90 dní. Má len počiatočný kapitál 100 dolárov a k úspechu sa musí prepracovať sám. V druhej sezóne sa pokúsi vybudovať spoločnosť v hodnote 3 miliónov dolárov.

Tajomný miliardár sezóna 2

Aké sú stávky?

V druhej sezóne Undercover Billionaire sa stávky strojnásobia. Namiesto vybudovania spoločnosti za 1 milión dolárov musí Stearns vybudovať spoločnosť za 3 milióny dolárov. Ak sa mu to podarí, dostane odmenu 1 milión dolárov. Ak neuspeje, nedostane nič.

Undercover Billionaire Season 2 sľubuje, že strojnásobí stávky! Prehliadka sleduje podnikateľa Glenna Stearnsa, ktorý sa snaží vybudovať miliónovú spoločnosť len za 90 dní. Druhá sezóna bude ešte vzrušujúcejšia, pretože Glenn musí posunúť svoju spoločnosť na novú úroveň. Bude musieť čeliť novým výzvam a nájsť nové spôsoby, ako dosiahnuť svoj cieľ. Sledujte 2. sériu Undercover Billionaire a uvidíte, ako Glenn prekonáva svoje výzvy! Majetok Belgravia , Útok na Titan S4 E9 .Kto je Glenn Stearns?

Glenn Stearns je úspešný podnikateľ a miliardár. Je zakladateľom a generálnym riaditeľom spoločnosti Stearns Lending, jednej z najväčších hypotekárnych spoločností v Spojených štátoch. Založil aj niekoľko ďalších spoločností a je skúseným investorom. Jeho cieľom je pomôcť iným ľuďom dosiahnuť ich finančné ciele.

Kto sú ostatní účastníci?

V druhej sezóne Undercover Billionaire sa k Stearnsovi pripojili ďalší dvaja súťažiaci. Prvým je podnikateľ a investor Gary Vaynerchuk, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti VaynerMedia. Druhým je podnikateľ a investor Rohan Oza, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Brandless. Obaja pomôžu Stearnsovi vybudovať jeho spoločnosť.

Kedy sa bude vysielať druhá sezóna?

2. séria Undercover Billionaire sa bude vysielať 8. januára 2021 na Discovery Channel. Relácia sa vysiela každý utorok o 21:00. Prehliadka bude dostupná aj na webovej stránke Discovery Channel a na rôznych streamovacích platformách.Záver

Undercover Billionaire Season 2 je tu a stávky sa strojnásobili! Glenn Stearns sa pokúsi vybudovať spoločnosť v hodnote 3 miliónov dolárov do 90 dní. Doplní ho Gary Vaynerchuk a Rohan Oza. Relácia sa bude vysielať na Discovery Channel 8. januára 2021. Ak sa mu to podarí, dostane odmenu 1 milión dolárov.

FAQ

 • Otázka: Čo je Undercover Billionaire?
  A: Undercover Billionaire je televízna reality show produkovaná Discovery Channel. V šou sa miliardár Glenn Stearns snaží vybudovať miliónovú spoločnosť za 90 dní.
 • Otázka: Aké sú stávky?
  A: V druhej sezóne Undercover Billionaire sa stávky strojnásobia. Namiesto vybudovania spoločnosti za 1 milión dolárov musí Stearns vybudovať spoločnosť za 3 milióny dolárov.
 • Otázka: Kto sú ostatní účastníci?
  A: V druhej sezóne Undercover Billionaire sa k Stearnsovi pripojili ďalší dvaja súťažiaci. Prvým je podnikateľ a investor Gary Vaynerchuk, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti VaynerMedia. Druhým je podnikateľ a investor Rohan Oza, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Brandless.
 • Otázka: Kedy sa bude vysielať druhá sezóna?
  A: 2. séria Undercover Billionaire sa bude vysielať 8. januára 2021 na Discovery Channel. Relácia sa vysiela každý utorok o 21:00.

Misie 2. sezóny

séria hovory
1 1 milión dolárov
2 3 milióny dolárov

Ak sa chcete dozvedieť viac o 2. sezóne Undercover Billionaire, čítajte ďalej tu a tu po. Ak sa chcete dozvedieť viac o Glennovi Stearnsovi, čítajte ďalej tu po.

Undercover Billionaire Season 2 je tu a stávky sa strojnásobili! Glenn Stearns sa pokúsi vybudovať spoločnosť v hodnote 3 miliónov dolárov do 90 dní. Doplní ho Gary Vaynerchuk a Rohan Oza. Relácia sa bude vysielať na Discovery Channel 8. januára 2021. Ak sa mu to podarí, dostane odmenu 1 milión dolárov.