United Shades of America 7. sezóna: Potvrdený dátum vydania a všetko, čo potrebujete vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

United Shades of America je ocenený dokumentárny seriál, ktorý vysiela CNN. Prehliadka sleduje komika W. Kamau Bella, keď cestuje po Spojených štátoch a skúma rôzne kultúry a komunity. Siedma séria relácie bola potvrdená a bude mať premiéru na CNN v apríli 2021. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o novej sezóne.

7. séria United Shades of America bude mať premiéru v nedeľu 18. apríla 2021 na CNN. Prehliadka, ktorú moderuje W. Kamau Bell, ponúkne ďalšiu sezónu pohľadov do kultúr, ľudí a miest krajiny. V siedmej sezóne Bell cestuje na Aljašku, aby preskúmal ľudí a kultúru krajiny, a tiež pocestuje na Havaj, aby preskúmal históriu havajského ľudu. Pocestuje aj do New Orleans, aby preskúmal históriu mesta a stretol sa s ľuďmi, ktorí z neho robia to, čím je dnes. Okrem týchto ciest bude Bell riešiť aj niektoré z najdôležitejších problémov krajiny, vrátane rasizmu, životného prostredia a ekonomiky. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o United Shades of America Season 7, môžete si tiež pozrieť najnovšie informácie na krajinári hodia hbo a Jimmy 6666 Spin-off vyhliadka.United Shades of America Staffel 7

Obsah

 • United Shades of America 7. sezóna: Potvrdený dátum vydania a všetko, čo potrebujete vedieť
 • dátum vydania a obsadenie
 • Kde sa pozerať na United Shades of America 7. sezóna?
 • Záver
 • FAQ

dátum vydania a obsadenie

7. séria United Shades of America bude mať premiéru 11. apríla 2021 na CNN. Prehliadku moderuje W. Kamau Bell, ktorý tiež pôsobí ako výkonný producent. Producentmi seriálu sú aj Chris Cowan, Amy Entelis, Lizzie Fox, Toni Judkins a Jeff Zucker.

United Shades of America Staffel 7

Kde sa pozerať na United Shades of America 7. sezóna?

7. séria United Shades of America sa bude vysielať na CNN. Reláciu môžete sledovať aj na CNN.com a prostredníctvom aplikácie CNN. Prehliadka bude dostupná aj na rôznych streamovacích platformách, ako sú Hulu, YouTube TV a Sling TV.Témy 7. sezóny

United Shades of America 7. sezóna sa bude týkať rôznych tém vrátane:

 • Účinky klimatických zmien na životné prostredie
 • Vplyv rasizmu na spoločnosť
 • Vplyv násilia páchaného zbraňami na komunitu
 • Vplyv hospodárskej krízy na ľudí

Záver

7. séria United Shades of America bude mať premiéru 11. apríla 2021 na CNN. Show moderuje W. Kamau Bell a produkujú Chris Cowan, Amy Entelis, Lizzie Fox, Toni Judkins a Jeff Zucker. Relácia sa bude vysielať na CNN, CNN.com a v aplikácii CNN. Prehliadku môžete sledovať aj na rôznych streamovacích platformách, ako sú Hulu, YouTube TV a Sling TV. Siedma sezóna bude skúmať rôzne témy vrátane vplyvu klimatických zmien, rasizmu, násilia páchaného strelnými zbraňami a ekonomických kríz na ľudí.

FAQ

 • Otázka: Kedy bude mať 7. séria United Shades of America premiéru?
  A: 7. séria United Shades of America bude mať premiéru 11. apríla 2021 na CNN.
 • Otázka: Kto je hostiteľom predstavenia?
  A: Hostiteľom relácie je W. Kamau Bell.
 • Otázka: Kde sa pozerať na United Shades of America 7. sezóna?
  A: Reláciu môžete sledovať na CNN, CNN.com a cez aplikáciu CNN. Prehliadka bude dostupná aj na rôznych streamovacích platformách, ako sú Hulu, YouTube TV a Sling TV.

Tabuľka

séria Dátum publikácie
sezóna 7 11. apríla 2021

Ďalšie informácie o 7. sezóne United Shades of America môžete získať tu alebo tu informovať.V siedmej sezóne United Shades of America bude W. Kamau Bell skúmať rôzne témy vrátane vplyvu klimatických zmien, rasizmu, násilia so zbraňami a ekonomických kríz na ľudí. Show bude mať premiéru 11. apríla 2021 na CNN a bude dostupná na rôznych streamovacích platformách vrátane Hulu, YouTube TV a Sling TV.

Dúfame, že vám tento článok pomohol dozvedieť sa viac o 7. sezóne United Shades of America. Ďakujem za čítanie!