Dátum vydania a podrobnosti 7. sezóny United Shades of America

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Siedma séria United Shades of America, dokumentárneho seriálu na sieti CNN, bola potvrdená. Šou, ktorú moderuje W. Kamau Bell, bude mať premiéru v nedeľu 11. apríla 2021 o 21:00 na CNN. Relácia sa vysiela aj na CNN International a CNN en Español.United Shades of America Staffel 7

Obsah

 • Dátum publikácie
 • povolanie
 • predmetov
 • Trailer
 • FAQ

Dátum publikácie

7. séria United Shades of America bude mať premiéru v nedeľu 11. apríla 2021 o 21:00 na CNN. Relácia sa vysiela aj na CNN International a CNN en Español.

7. séria United Shades of America čoskoro príde na CNN. Prehliadka, ktorú moderuje W. Kamau Bell, skúma rozmanité kultúry a komunity v Spojených štátoch. V 7. sezóne bude Bell skúmať rôzne témy vrátane rasizmu, imigrácie, ekonomiky a ďalších. Bude sa venovať aj niektorým z najdôležitejších problémov americkej spoločnosti. Ak sa chcete dozvedieť viac o United Shades of America Season 7, môžete ísť na jej oficiálnu webovú stránku. Ak hľadáte ďalšie zaujímavé relácie na pozeranie, odporúčame vám pracujúce mamičky.sezóna 6 a 13 hudobná akcia skontrolovať.

United Shades of America Staffel 7

povolanie

7. sezónu United Shades of America moderuje W. Kamau Bell. Bell je americký komik, autor a televízna osobnosť, ktorá je najlepšie známa svojou prácou v seriáli.predmetov

7. sezóna United Shades of America sa zameria na rôzne témy vrátane vplyvu zmeny klímy, vplyvu rasizmu a vplyvu COVID-19. Prehliadka sa pozrie aj na americkú kultúru a spoločnosť.

Trailer

Trailer United Shades of America na 7. sezónu bol vydaný 15. marca 2021. Trailer ukazuje, ako W. Kamau Bell cestuje po Spojených štátoch a skúma rôzne témy.

FAQ

 • Kedy bude mať 7. séria United Shades of America premiéru?
  7. séria United Shades of America bude mať premiéru v nedeľu 11. apríla 2021 o 21:00 na CNN.
 • Kto hostí United Shades of America 7. sezónu?
  7. sezónu United Shades of America moderuje W. Kamau Bell.
 • Aké témy budú zahrnuté v 7. sezóne United Shades of America?
  7. sezóna United Shades of America sa zameria na rôzne témy vrátane vplyvu zmeny klímy, vplyvu rasizmu a vplyvu COVID-19.

Záver

7. séria United Shades of America bude mať premiéru v nedeľu 11. apríla 2021 o 21:00 na CNN. Show bude moderovať W. Kamau Bell a zameria sa na rôzne problémy vrátane vplyvu klimatických zmien, vplyvu rasizmu a vplyvu COVID-19. Trailer k 7. sezóne bol vydaný 15. marca 2021.Viac informácií o 7. sezóne United Shades of America nájdete na CNN.com a IMDb.com .

FAQ

Opýtať sa Odpoveď
Kedy bude mať 7. séria United Shades of America premiéru? 7. séria United Shades of America bude mať premiéru v nedeľu 11. apríla 2021 o 21:00 na CNN.
Kto hostí United Shades of America 7. sezónu? 7. sezónu United Shades of America moderuje W. Kamau Bell.
Aké témy budú zahrnuté v 7. sezóne United Shades of America? 7. sezóna United Shades of America sa zameria na rôzne témy vrátane vplyvu zmeny klímy, vplyvu rasizmu a vplyvu COVID-19.

Zrátané a podčiarknuté: United Shades of America 7. sezóna bude mať premiéru v nedeľu 11. apríla 2021 o 21:00 na CNN. Show bude moderovať W. Kamau Bell a zameria sa na rôzne problémy vrátane vplyvu klimatických zmien, vplyvu rasizmu a vplyvu COVID-19. Viac informácií o 7. sezóne United Shades of America nájdete na CNN.com a IMDb.com .