Untold: The Races of the Century – dátum vydania, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Untold: The Race of the Century je rasa, ktorá sa chystá vziať svet útokom. Sú to preteky, ktoré posunú hranice nemožného a preteky, ktoré zmenia svet. Sú to preteky, ktoré budú inšpirovať a nadchnúť ľudí. Prečítajte si o dátume vydania, obsadení a ďalších podrobnostiach.

Untold: The Races of the Century je akčný triler, ktorý bude uvedený do kín 28. mája 2021. Film režíruje režisér David Leitch a produkuje Chris Morgan, ktorý napísal aj scenáre k filmom Fast & Furious. Vo filme účinkujú Chris Hemsworth, Michael Shannon, Jurnee Smollett-Bell, Eiza González, Colin Farrell, John Malkovich a mnohí ďalší. Film rozpráva príbeh tímu pretekárov, ktorí sa pustia do nebezpečných pretekov s cieľom vyhrať imanie. Sú to preteky s časom zahŕňajúce život a smrť. Ak sa chcete dozvedieť viac o Untold: Races of the Century, môžete sa tiež pozrieť prečo sa rozpadla dynastia a Sukuna-Gojo-Jujutsu informovať.Untold: The Race of the Century

Dátum publikácie

Untold: The Race of the Century wird am 1. januára 2021 objaviť. Budú to preteky, ktoré zoberú svet útokom. Budú to preteky, ktoré posunú hranice nemožného a preteky, ktoré zmenia svet.

Untold: The Race of the Century

povolanie

Untold: The Race of the Century bude mať silné obsadenie. Bude obsahovať niektorých z najlepších ovládačov na svete vrátane Lewis Hamilton , Sebastian Vettel , Max Verstappen a Charles Leclerc . Predstavia sa v ňom aj niektoré z najlepších tímov na svete vrátane Mercedes , Ferrari , červený býk a McLaren .Ostatné detaily

Untold: The Race of the Century bude pretek, ktorý vezme svet útokom. Budú to preteky, ktoré posunú hranice nemožného a preteky, ktoré zmenia svet. Budú to preteky, ktoré budú inšpirovať a nadchnúť ľudí. Budú to preteky, ktoré spoja ľudí na celom svete. Budú to preteky, ktoré budú inšpirovať ľudí k tomu, aby si išli za svojimi snami a dosiahli svoje ciele.

natiahnuť

Untold: The Race of the Century sa bude odohrávať na niektorých z najlepších tratí na svete. Stáva sa to ako na úsekoch Monako , Silverstone , Spa-Francorchamps a Nürburgring uskutočniť. Uskutoční sa aj na niektorých z najkrajších a najúžasnejších tratí na svete vrátane Monte Carlo , Barcelona a Suzuka .

Ceny

Untold: The Race of the Century bude obsahovať niektoré z najlepších cien na svete. Bude obsahovať jedny z najlepších cien na svete vrátane jednoročné bezplatné školenie , jeden rok bezplatného cestovania a ubytovanie na rok zadarmo . Bude tiež obsahovať niektoré z najlepších cien na svete vrátane rok jedla zadarmo , nákupy na jeden rok zadarmo a jeden rok bezplatnej zábavy .Záver

Untold: The Race of the Century bude pretek, ktorý vezme svet útokom. Budú to preteky, ktoré posunú hranice nemožného a preteky, ktoré zmenia svet. Budú to preteky, ktoré budú inšpirovať a nadchnúť ľudí. Budú to preteky, ktoré spoja ľudí na celom svete. Budú to preteky, ktoré budú inšpirovať ľudí k tomu, aby si išli za svojimi snami a dosiahli svoje ciele.

FAQ

  • Kedy vyjde Untold: The Race of the Century? Untold: The Race of the Century vyjde 1. januára 2021.
  • Kto sa zúčastní Untold: The Race of the Century? Untold: The Race of the Century predstavia niektorí z najlepších jazdcov na svete vrátane Lewisa Hamiltona, Sebastiana Vettela, Maxa Verstappena a Charlesa Leclerca. Predstavia sa v ňom aj niektoré z najlepších tímov na svete vrátane Mercedesu, Ferrari, Red Bullu a McLarenu.
  • Kde sa bude Untold: The Race of the Century odohrávať? Untold: The Race of the Century sa bude odohrávať na niektorých z najlepších tratí na svete. Uskutoční sa na okruhoch ako Monako, Silverstone, Spa-Francorchamps a Nürburgring. Uskutoční sa aj na niektorých z najkrajších a najúžasnejších okruhov na svete vrátane Monte Carla, Barcelony a Suzuky.
  • Aké sú ceny hry Untold: The Race of the Century? Untold: The Race of the Century bude obsahovať niektoré z najlepších cien na svete. Ponúkne jedny z najlepších cien na svete vrátane roka bezplatného školenia, roka bezplatného cestovania a roka bezplatného ubytovania. Ponúkne tiež niektoré z najlepších cien na svete vrátane roka jedla zadarmo, roka nakupovania zadarmo a roka bezplatnej zábavy.

Tabuľka

vodič Tím
Lewis Hamilton Mercedes
Sebastian Vettel Ferrari
Max Verstappen červený býk
Charles Leclerc McLaren

Untold: The Race of the Century bude pretek, ktorý vezme svet útokom. Budú to preteky, ktoré posunú hranice nemožného a preteky, ktoré zmenia svet. Pre viac informácií o Untold: The Race of the Century navštívte Nevýslovná rasa a Formula 1 .