Pripravované filmy a relácie na Amazon Prime Video v júli 2021

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Amazon Prime Video má v júli 2021 k dispozícii množstvo filmov a relácií. Objavte najnovšie vydania a naučte sa ich sledovať. V tomto článku sa dozviete viac o pripravovaných filmoch a predstaveniach na Amazon Prime Video v júli 2021.

Amazon Prime Video má od júla 2021 celý rad filmov a relácií. Pozrite si najnovšie trháky vrátane Sezóna odčarovania 3 alva a bábika besetzt ramona . K dispozícii je tiež celý rad dokumentov, komédií a ďalších. Vychutnajte si niektoré z najlepších filmov a relácií, ktoré Amazon Prime Video ponúka v júli 2021.Pripravované filmy a relácie na Amazon Prime Video v júli 2021

Obsah

 • Nové filmy a relácie na Amazon Prime Video v júli 2021
 • Ako sledovať filmy a relácie na Amazon Prime Video
 • Amazon Prime Video FAQ

Nové filmy a relácie na Amazon Prime Video v júli 2021

V júli 2021 bude na Amazon Prime Video k dispozícii množstvo nových filmov a relácií. Niektoré z najdôležitejších sú:

Filmy a relácie na Amazon Prime Video

Chlapci, Staffel 2

The Boys Season 2 je jedným z najočakávanejších vydaní v júli 2021. Séria je satirická séria superhrdinov, ktorá skúma temnú stránku superhrdinského žánru. Druhá séria vyjde 2. júla 2021.Podzemná železnica

The Underground Railroad je miniséria v réžii Barryho Jenkinsa. Miniséria je založená na rovnomennom románe Colsona Whiteheada a rozpráva príbeh mladej otrokyne, ktorá sa snaží utiecť z južných Spojených štátov. Miniséria vyjde 14. júla 2021.

The Last Narc

The Last Narc je dokumentárny seriál, ktorý sleduje vraždu agenta DEA Enrique Camarena v roku 1985. Séria vyjde 28. júla 2021 a sľubuje, že odhalí niektoré z najtemnejších tajomstiev mexických drogových kartelov.

Ako sledovať filmy a relácie na Amazon Prime Video

Ak chcete sledovať filmy a relácie na Amazon Prime Video, musíte mať účet Amazon Prime. Ak máte účet, môžete prejsť na webovú stránku Amazon Prime Video a sledovať filmy a relácie, ktoré chcete sledovať. Môžete si tiež stiahnuť aplikáciu Amazon Prime Video do svojho smartfónu alebo tabletu a sledovať filmy a relácie.Amazon Prime Video FAQ

 • Otázka: Môžem sledovať Amazon Prime Video na svojom televízore?
  A: Áno, Amazon Prime Video môžete sledovať na svojom televízore stiahnutím aplikácie Amazon Prime Video do inteligentného televízora alebo iného streamovacieho zariadenia.
 • Otázka: Môžem sledovať Amazon Prime Video na svojom počítači?
  A: Áno, Amazon Prime Video môžete sledovať na svojom počítači na webovej stránke Amazon Prime Video.
 • Otázka: Môžem sledovať Amazon Prime Video na svojom smartfóne?
  A: Áno, Amazon Prime Video môžete sledovať na svojom smartfóne stiahnutím aplikácie Amazon Prime Video.

Záver

V júli 2021 bude na Amazon Prime Video k dispozícii množstvo nových filmov a relácií. Niektoré z vrcholov sú The Boys Season 2, The Underground Railroad a The Last Narc. Ak chcete sledovať filmy a relácie na Amazon Prime Video, musíte mať účet Amazon Prime. Viac informácií o Amazon Prime Video nájdete na Webová stránka Amazon Prime Video alebo v Pomocník Amazon Prime Video .