Vera Sezóna 11 Dátum vydania a podrobnosti o produkcii

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Vera je britský kriminálny seriál z produkcie ITV. Séria bola prvýkrát odvysielaná v roku 2011 a odvtedy si získala veľkú sledovanosť. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú 11. sezónu, ktorá má mať premiéru v roku 2021. V tomto článku sa dozviete viac o dátume vydania Vera sezóny 11 a podrobnostiach o výrobe.

Vera sezóna 11 sa čoskoro začne vysielať na ITV. Produkcia novej sezóny už začala a fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich nových epizód. Dátum vydania novej sezóny ešte nie je známy, no očakáva sa, že sa do vysielania dostane na jar 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových postáv a niekoľko prekvapivých zvratov. Ak sa chcete dozvedieť viac o nových sezónach Vera, môžete sa tiež pozrieť Strešný apartmán v 2. sezóne vysielania a ign Loki epizóda 4 informovať.Veru sezóna 11

Obsah

 • Vera dátum vydania sezóny 11
 • Podrobnosti o produkcii Vera Season 11
 • Vera, často kladené otázky o 11. sezóne

Vera dátum vydania sezóny 11

Dátum vydania Vera sezóny 11 zatiaľ nie je známy. Očakáva sa však, že seriál sa bude vysielať v roku 2021. Výroba novej sezóny sa začala v apríli 2020 a očakáva sa, že bude ukončená v lete 2021. Po dokončení produkcie ITV oznámi dátum vydania.

Veru sezóna 11

Podrobnosti o produkcii Vera Season 11

Vera Season 11 produkuje ITV. Natáčanie sa začalo v apríli 2020 a očakáva sa, že sa skončí v lete 2021. Nová sezóna bude pozostávať z ôsmich epizód. Brenda Blethyn bude v novej sezóne hrať aj ako DCI Vera Stanhope. Miesta natáčania pre novú sezónu sú Newcastle, Northumberland a Durham.Vera, často kladené otázky o 11. sezóne

 • Kedy vyjde Vera sezóna 11?
  Dátum vydania Vera sezóny 11 zatiaľ nie je známy. Očakáva sa však, že seriál sa bude vysielať v roku 2021.
 • Kto produkuje Vera sezónu 11?
  Vera Season 11 produkuje ITV.
 • Koľko epizód bude mať Vera sezóna 11?
  Nová sezóna bude pozostávať z ôsmich epizód.
 • Kto bude vo Vera 11. sezóne?
  Brenda Blethyn bude v novej sezóne hrať aj ako DCI Vera Stanhope.
 • Kde sa natáča Vera sezóna 11?
  Miesta natáčania pre novú sezónu sú Newcastle, Northumberland a Durham.

Záver

Očakáva sa, že Vera Season 11 sa bude vysielať v roku 2021. Výroba novej sezóny sa začala v apríli 2020 a očakáva sa, že bude ukončená v lete 2021. Nová sezóna bude pozostávať z ôsmich epizód a v novej sezóne sa objaví aj hlavná predstaviteľka Brenda Blethyn ako DCI Vera Stanhope. Miesta natáčania pre novú sezónu sú Newcastle, Northumberland a Durham. Po dokončení produkcie ITV oznámi dátum vydania.

Viac informácií o Vera Season 11 nájdete na ITV.com a IMDb.com .