Vikings Sezóna 6: Poloha, novinky a často kladené otázky

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Šiesta séria historickej dramatickej série Vikingovia sa čoskoro objaví na obrazovke. V tomto článku sa dozviete viac o mieste natáčania 6. sezóny, čo je nové a odpoviete na najčastejšie otázky o tejto sezóne.Wikinger Staffel 6-

Obsah

 • Miesto natáčania 6. sezóny Vikingov
 • Čo je nové v nadchádzajúcej sezóne?
 • Časté otázky týkajúce sa 6. sezóny Vikingov

Miesto natáčania 6. sezóny Vikingov

Šiesta sezóna Vikingovia bol natočený v Írsku. Natáčanie sa začalo v apríli 2019 a skončilo v januári 2020. Väčšina scén bola natočená v Ashford Studios vo Wicklow v Írsku. Niektoré scény boli natočené aj v iných častiach Írska vrátane Dublinu, Wicklow a Wexfordu.

Vikingská sezóna 6 je konečne tu! Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu cestu svetom Vikingov. Zistite viac o mieste natáčania 6. sezóny Vikingov, novinkách a často kladených otázkach. Tešiť sa môžete aj na ďalšie napínavé novinky zo sveta Vikingov, napr. Hoď Ragnarok 2 a Hilda dátum vydania 2 sezóny .

Wikinger Staffel 6-

Čo je nové v nadchádzajúcej sezóne?

Šiesta sezóna Vikingovia predstaví niekoľko nových postáv vrátane Olega z Novgorodu (Danila Kozlovsky), novej manželky kráľa Haralda Ingrid (Lucy Martin) a novej postavy menom White Hair (Kieran O'Reilly). K dispozícii budú aj nové príbehové oblúky, vrátane dobytia Olegovho rodného mesta Novgorod a vikingského dobytia Anglicka.Časté otázky týkajúce sa 6. sezóny Vikingov

Kedy sa bude vysielať 6. sezóna Vikingov?

Šiesta sezóna Vikingovia sa očakáva odvysielanie na jeseň 2020.

Kto sú nové postavy v 6. sezóne?

Šiesta sezóna Vikingovia predstaví niekoľko nových postáv vrátane Olega z Novgorodu (Danila Kozlovsky), novej manželky kráľa Haralda Ingrid (Lucy Martin) a novej postavy menom White Hair (Kieran O'Reilly).

Bude 6. sezóna poslednou sezónou Vikingov?

Nie, šiesta sezóna Vikingovia nebude to posledná sezóna. Bude siedma a posledná sezóna, ktorá by sa mala vysielať v roku 2021.Záver

Šiesta sezóna Vikingovia sa očakáva odvysielanie na jeseň 2020. Objaví sa niekoľko nových postáv a dejových línií, vrátane dobytia Olegovho rodného mesta Novgorod a vikingského dobytia Anglicka. K dispozícii bude aj siedma a posledná sezóna, ktorá by sa mala vysielať v roku 2021. Viac informácií o 6. sezóne Vikingovia pozri ďalej history.com a IMDb .

Časté otázky týkajúce sa 6. sezóny Vikingov

 • Kedy sa bude vysielať 6. sezóna Vikingov?
  Šiesta sezóna Vikingovia sa očakáva odvysielanie na jeseň 2020.
 • Kto sú nové postavy v 6. sezóne?
  Šiesta sezóna Vikingovia predstaví niekoľko nových postáv vrátane Olega z Novgorodu (Danila Kozlovsky), novej manželky kráľa Haralda Ingrid (Lucy Martin) a novej postavy menom White Hair (Kieran O'Reilly).
 • Bude 6. sezóna poslednou sezónou Vikingov?
  Nie, šiesta sezóna Vikingovia nebude to posledná sezóna. Bude siedma a posledná sezóna, ktorá by sa mala vysielať v roku 2021.

Tabuľka

séria umiestnenie charizma
6 Írsko jeseň 2020
7 Írsko 2021

Celkovo šiesta sezóna Vikingovia predstaviť niektoré nové postavy a príbehy. Viac informácií o 6. sezóne Vikingovia pozri ďalej history.com a IMDb .