Vikings Season 6 Part 2: Kedy bude vydaná?

Aký Film Vidieť?
 

Vikings Season 6 bude rozdelená na dve časti. Časť 1 bola vydaná v decembri 2020 a očakáva sa, že časť 2 bude vydaná na jar 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce momenty, keď sa vysiela posledná sezóna show. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovších aktualizáciách Vikings Season 6 Part 2, môžete ďalej čo ak epizóda 6 a Peach Boy Riverside Episode 0 vyhliadka.

ObsahVikingovia sú jedným z najpopulárnejších televíznych seriálov posledných rokov. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú vydanie Vikings Season 6 Part 2. V tomto článku

Wikinger Staffel 6

Obsah

 • Kedy vyjde Vikings sezóna 6 časť 2?
 • Čo zatiaľ vieme o nových epizódach?
 • Kde si môžete pozrieť nové epizódy?
 • Časté otázky týkajúce sa 6. časti 2. času Vikingov

Kedy vyjde Vikings sezóna 6 časť 2?

Vikings Season 6 Part 2 je naplánovaný na vydanie 30. decembra 2021. Prvá polovica sezóny bola vydaná v decembri 2020. Očakáva sa, že druhá polovica sezóny bude vydaná v decembri 2021.

Wikinger Staffel 6-

Čo zatiaľ vieme o nových epizódach?

Zatiaľ je známe len to, že nové epizódy budú pokračovať v rozprávaní príbehu Ragnara Lothbroka a jeho synov. Očakáva sa, že nové epizódy budú obsahovať aj nejaké prekvapenia a zvraty. Očakáva sa, že nové epizódy predstavia aj niektoré nové postavy.Kde si môžete pozrieť nové epizódy?

Očakáva sa, že nové epizódy Vikings Season 6 Part 2 budú na streamovacej službe Video Amazon Prime byť dostupný. Je tiež možné, že sa nové epizódy objavia aj na iných streamovacích službách ako napr Netflix alebo Hulu bude k dispozícii.

Časté otázky týkajúce sa 6. časti 2. času Vikingov

 • Kedy vyjde Vikings sezóna 6 časť 2?
  Vikings Season 6 Part 2 je naplánovaný na vydanie 30. decembra 2021.
 • Kde si môžete pozrieť nové epizódy?
  Očakáva sa, že nové epizódy Vikings Season 6 Part 2 budú dostupné na streamovacej službe Amazon Prime Video.
 • Čo zatiaľ vieme o nových epizódach?
  Zatiaľ je známe len to, že nové epizódy budú pokračovať v rozprávaní príbehu Ragnara Lothbroka a jeho synov.

Dostupnosť nových epizód

Streamovacia služba Dostupnosť
Video Amazon Prime Prístupný
Netflix Možno k dispozícii
Hulu Možno k dispozícii

Očakáva sa, že Vikings Season 6 Part 2 vyjde v decembri 2021. Zatiaľ vieme len to, že nové epizódy budú pokračovať v príbehu Ragnara Lothbroka a jeho synov. Očakáva sa, že nové epizódy budú dostupné na streamovacej službe Amazon Prime Video. Je tiež možné, že nové epizódy budú dostupné na iných streamovacích službách, ako sú Netflix alebo Hulu. Pre viac informácií o Vikings Season 6 Part 2 navštívte IMDb a history.com .

Dúfame, že vám tento článok pomohol dozvedieť sa viac o vydaní Vikings Season 6 Part 2. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa Vikings Season 6 Part 2, neváhajte nás kontaktovať.