Vinland Saga Sezóna 2: Všetko, čo potrebujete vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Vinland Saga je japonská séria manga, ktorú napísal a ilustroval Makoto Yukimura. Séria bola vydaná v roku 2005 a rozpráva príbeh vikingského bojovníka Thorfinna, ktorý sa vydáva na cestu, aby sa pomstil za otcovu vraždu. Séria bola upravená ako anime séria v roku 2019 a získala široké uznanie. V júli 2020 bola oznámená druhá sezóna série. V tomto článku budeme hovoriť o druhej sezóne Vinland Saga a dozvieme sa všetko o zápletke, postavách a dátumoch vydania.

Vinland Saga Season 2 je jedným z najočakávanejších anime seriálov roka. Prvá sezóna bola vydaná v júli 2019 a odvtedy si vybudovala verných fanúšikov. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná v lete 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu cestu svetom Vinland Saga. Nová sezóna bude obsahovať mnoho nových postáv, udalostí a dobrodružstiev. Nemôžeme sa dočkať, kedy budeme počuť viac o novom vývoji. Ak sa chcete dozvedieť viac o novom vývoji, prečítajte si aj o Jimmy 6666 Spin-off a odhalená nová tma .Vinland: Saga sezóna 2

Obsah

 • Vinland Saga Sezóna 2: Všetko, čo potrebujete vedieť
 • Zápletka
 • postavy
 • dátumy vydania
 • FAQ

Zápletka

Druhá sezóna ságy Vinland bude pokračovať v príbehu Thorfinna a jeho cesty. Thorfinn je vikingský bojovník, ktorý sa vydáva na cestu, aby sa pomstil za svoju otcovu vraždu. Spoznáva množstvo nových postáv a zažíva množstvo dobrodružstiev. Druhá sezóna bude tiež rozprávať príbeh Thorfinnových priateľov a rodiny. Pribudnú aj nové postavy, ktoré budú Thorfinna sprevádzať na jeho ceste. Druhá sezóna bude tiež rozprávať príbeh Thorfinnovho otca, legendárneho vikingského bojovníka Thorsa.

Vinland: Saga sezóna 2

postavy

Druhá sezóna Vinland Saga predstaví niekoľko nových postáv. Jednou z nových postáv je Askeladd, neľútostný vikingský bojovník, ktorý bude Thorfinna sprevádzať na jeho ceste. Pribudnú aj nové postavy, s ktorými sa Thorfinn na svojej ceste stretne. Niektoré z nových postáv zahŕňajú Canute, mladého kráľa, ktorý sa snaží ovládnuť svoje kráľovstvo, a jeho sestru Gudrid, ktorá má silné spojenie s Thorfinnom. Pribudnú aj nové postavy, s ktorými sa Thorfinn na svojej ceste stretne.Vinland: Saga sezóna 2

dátumy vydania

Očakáva sa, že druhá sezóna Vinland Saga bude vydaná v júli 2021. Seriál sa bude vysielať na japonskom kanáli WOWOW. K dispozícii bude aj anglická verzia série, ktorá bude dostupná na streamovacej službe Amazon Prime Video.

FAQ

 • Kedy vyjde druhá séria Vinland Saga?
  Očakáva sa, že druhá sezóna Vinland Saga bude vydaná v júli 2021.
 • Kde môžem sledovať druhú sériu Vinland Saga?
  Seriál sa bude vysielať na japonskom kanáli WOWOW. K dispozícii bude aj anglická verzia série, ktorá bude dostupná na streamovacej službe Amazon Prime Video.
 • Kto sú nové postavy v druhej sérii?
  Jednou z nových postáv je Askeladd, neľútostný vikingský bojovník, ktorý bude Thorfinna sprevádzať na jeho ceste. Pribudnú aj nové postavy, s ktorými sa Thorfinn na svojej ceste stretne. Niektoré z nových postáv zahŕňajú Canute, mladého kráľa, ktorý sa snaží ovládnuť svoje kráľovstvo, a jeho sestru Gudrid, ktorá má silné spojenie s Thorfinnom.

dátumy vydania

Očakáva sa, že druhá sezóna Vinland Saga bude vydaná v júli 2021. Seriál sa bude vysielať na japonskom kanáli WOWOW. K dispozícii bude aj anglická verzia série, ktorá bude dostupná na streamovacej službe Amazon Prime Video.

Záver

Druhá sezóna ságy Vinland bude pokračovať v príbehu Thorfinna a jeho cesty. Pribudnú aj nové postavy, ktoré budú Thorfinna sprevádzať na jeho ceste. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná v júli 2021. Séria sa bude vysielať na japonskom kanáli WOWOW a k dispozícii bude aj anglická verzia série, ktorá bude dostupná na streamovacej službe Amazon Prime Video.Pre viac informácií o druhej sezóne Vinland Saga navštívte Anime News Network a Crunchyroll .

FAQ

Opýtať sa Odpoveď
Kedy vyjde druhá séria Vinland Saga? Očakáva sa, že druhá sezóna Vinland Saga bude vydaná v júli 2021.
Kde môžem sledovať druhú sériu Vinland Saga? Seriál sa bude vysielať na japonskom kanáli WOWOW. K dispozícii bude aj anglická verzia série, ktorá bude dostupná na streamovacej službe Amazon Prime Video.
Kto sú nové postavy v druhej sérii? Jednou z nových postáv je Askeladd, neľútostný vikingský bojovník, ktorý bude Thorfinna sprevádzať na jeho ceste. Pribudnú aj nové postavy, s ktorými sa Thorfinn na svojej ceste stretne. Niektoré z nových postáv zahŕňajú Canute, mladého kráľa, ktorý sa snaží ovládnuť svoje kráľovstvo, a jeho sestru Gudrid, ktorá má silné spojenie s Thorfinnom.

Stručne povedané, druhá sezóna Vinland Saga predstaví veľa nových postáv a dobrodružstiev. Očakáva sa, že séria vyjde v júli 2021 a bude sa vysielať na japonskom kanáli WOWOW. K dispozícii bude aj anglická verzia série, ktorá bude dostupná na streamovacej službe Amazon Prime Video.