Virgin River Season 3: Dátum vydania, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Tretia sezóna série Netflix „Virgin River“ bude čoskoro vydaná. Fanúšikovia sú nadšení z nových epizód a chcú vedieť viac o obsadení, dátume vydania a zápletke. Očakáva sa, že nová sezóna bude vydaná v decembri 2020 a bude obsahovať niektoré nové tváre ako Shaq a Megan Thee Stallion, ako aj Moriah Plath. Shaq a Megan Žrebec bude predstavený v novej sezóne, zatiaľ čo Oznámenie Moriah Plathovej bude hrať dôležitú úlohu. Tešíme sa na nové epizódy a nevieme sa dočkať, kedy sa dozvieme viac o príbehu.

ObsahSéria Netflix Virgin River zožala obrovský úspech a potešila fanúšikov po celom svete. Séria založená na románoch Robyn Carrovej rozpráva príbeh Melindy Monroe, ktorá sa presťahuje do Virgin River, aby začala nový život. Teraz, keď bola vydaná druhá sezóna série, mnohí fanúšikovia sa pýtajú, či bude tretia sezóna a kedy bude vydaná. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o dátumoch vydania Virgin River Season 3, obsadení a ďalších.

Panenská rieka sezóna 3

Dátum vydania 3 sezóny Virgin River

Netflix zatiaľ neurobil žiadne oficiálne oznámenie o vydaní Virgin River Season 3. Druhá sezóna však bola vydaná až v decembri 2020, takže do vydania tretej sezóny môže byť ešte niekoľko mesiacov. Ak sa natáčanie začne na jar 2021, tretia séria by mohla byť vydaná na jeseň 2021.

Panenská rieka sezóna 3

Obsadenie Virgin River 3. sezóna

Obsadenie 3. sezóny Virgin River bude pravdepodobne zahŕňať rovnaké obsadenie ako predchádzajúce sezóny. Patrí medzi ne Alexandra Breckenridge ako Melinda Monroe, Martin Henderson ako Jack Sheridan, Colin Lawrence ako John Middleton, Lauren Hammersley ako Charmaine Roberts, Annette O'Toole ako Hope McCrea a Tim Matheson ako Vernon Mullins. Je tiež možné, že sa pridajú niektorí noví herci, ktorí rozšíria príbeh.Novinky 3. sezóny Virgin River

Zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne správy o Virgin River Season 3. Netflix však oznámil, že séria bola obnovená na tretiu sezónu. Keď sa začne natáčanie, dozvieme sa viac o zápletke a hereckom obsadení. Dovtedy sa fanúšikovia môžu tešiť na 2. sezónu, ktorá je teraz k dispozícii na Netflixe.

Často kladené otázky o 3. sezóne Virgin River

  • Kedy vyjde 3. séria Virgin River? Netflix zatiaľ neurobil žiadne oficiálne oznámenie o vydaní Virgin River Season 3. Ak sa natáčanie začne na jar 2021, tretia séria by mohla byť vydaná na jeseň 2021.
  • Kto bude hrať v 3. sezóne Virgin River? Obsadenie 3. sezóny Virgin River bude pravdepodobne zahŕňať rovnaké obsadenie ako predchádzajúce sezóny. Je tiež možné, že sa pridajú niektorí noví herci, ktorí rozšíria príbeh.
  • Nejaké novinky o 3. sezóne Virgin River? Zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne správy o Virgin River Season 3. Netflix však oznámil, že séria bola obnovená na tretiu sezónu.

Záver

Hoci Netflix ešte oficiálne neoznámil vydanie 3. sezóny Virgin River, je pravdepodobné, že 3. séria vyjde na jeseň 2021. Obsadenie bude pravdepodobne zahŕňať tých istých hercov ako v predchádzajúcich sezónach, ale je tiež možné, že pribudnú niektorí noví herci. Zatiaľ nie sú žiadne oficiálne správy o Virgin River Season 3, ale Netflix oznámil, že séria bola obnovená na tretiu sezónu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na 2. sezónu, ktorá je teraz k dispozícii na Netflixe.

Viac informácií o 3. sezóne Virgin River nájdete na Netflix a IMDb .