Virgin River Season 3: Dátum vydania, obsadenie a dej

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria Netflix Virgin River zožala obrovský úspech a potešila fanúšikov po celom svete. Séria založená na románoch Robyn Carrovej rozpráva príbeh Melindy Monroe, ktorá sa presťahuje do Virgin River, aby začala nový život. Teraz, keď sa skončila druhá sezóna show, mnohí fanúšikovia sa pýtajú, kedy vyjde tretia sezóna a čo môžu očakávať. V tomto článku zhrnieme všetky podrobnosti o 3. sezóne Virgin River, aby ste boli informovaní.

Očakáva sa, že tretia sezóna série Netflix „Virgin River“ bude vydaná v roku 2021. Obsadenie seriálu bude pravdepodobne zahŕňať tých istých hercov ako v predchádzajúcich sezónach. Dej tretej sezóny sa bude točiť okolo udalostí, ktoré sa stali po skončení druhej sezóny. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce zvraty a nové postavy. Nemôžeme sa dočkať, až uvidíme, čo ponúkne 3. séria filmu „Virgin River“. Ak sa chcete dozvedieť viac o pripravovanej sérii, čítajte ďalej Sestra Luciferova sezóna 6 a ncis s18 ep15 cast .Panenská rieka sezóna 3

Dátum vydania 3 sezóny Virgin River

Netflix zatiaľ neoznámil oficiálny dátum vydania Virgin River Season 3. Séria bola však obnovená na tretiu sezónu v decembri 2020, čo znamená, že fanúšikovia nebudú musieť na novú sezónu dlho čakať. Očakávame, že sezóna 3 príde niekedy v roku 2021.

Panenská rieka sezóna 3

Obsadenie Virgin River 3. sezóna

Väčšina hlavného obsadenia z prvých dvoch sezón sa tiež vráti v tretej sezóne. Patria medzi ne Alexandra Breckenridge ako Melinda Monroe, Martin Henderson ako Jack Sheridan, Colin Lawrence ako John Middleton, Jenny Cooper ako Joey Barnes, Lauren Hammersley ako Charmaine Roberts, Annette O'Toole ako Hope McCrea a Tim Matheson ako Vernon Mullins. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí vrátane Sarah Dugdale ako Lizzie, Stacey Farber ako Paige Lassiter a Benjamina Hollingswortha ako Marka.Príbeh 3. sezóny Virgin River

Príbeh 3. sezóny Virgin River sa zameria na vzťah Melindy a Jacka. Uvidíme, ako sa títo dvaja zblížia a ako sa pokúsia svoj vzťah dotiahnuť do úspešného konca. Uvidíme aj to, ako sa vyvinie vzťah medzi Melindou a jej rodinou. Tiež sa dozvieme viac o Jackovej minulosti a o tom, ako ho to priviedlo do Virgin River.

Ďalšie podrobnosti z 3. sezóny Virgin River

Virgin River Season 3 bude mať opäť 10 epizód. Natáčanie novej sezóny sa začalo v januári 2021 a očakáva sa, že skončí v apríli 2021. S príchodom novej sezóny sa fanúšikovia môžu tešiť na množstvo emotívnych a vzrušujúcich momentov.

Záver

Očakáva sa, že 3. séria Virgin River bude mať premiéru niekedy v roku 2021. Herecké obsadenie bude pozostávať z väčšiny hlavného obsadenia z prvých dvoch sezón, no objavia sa aj niektoré nové tváre. Dej sa zameria na vzťah Melindy a Jacka a dozvieme sa viac o Jackovej minulosti. Natáčanie novej sezóny sa začalo v januári 2021 a fanúšikovia sa môžu po príchode novej sezóny tešiť na množstvo emotívnych a vzrušujúcich momentov.FAQ

  • Otázka: Kedy vyjde 3. séria Virgin River? A: Očakávame, že sezóna 3 príde niekedy v roku 2021.
  • Otázka: Kto bude hrať v 3. sezóne Virgin River? A: Väčšina hlavného obsadenia z prvých dvoch sezón sa tiež vráti v tretej sezóne. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí vrátane Sarah Dugdale ako Lizzie, Stacey Farber ako Paige Lassiter a Benjamina Hollingswortha ako Marka.
  • Otázka: Koľko epizód bude mať 3. séria Virgin River? A: Virgin River Season 3 bude mať opäť 10 epizód.

Tabuľka

séria Dátum publikácie Sledujte
1 6. decembra 2019 10
2 27. novembra 2020 10
3 Pravdepodobne 2021 10

Dúfame, že vám tento článok pomohol dozvedieť sa viac o Virgin River Season 3. Ak sa chcete o seriáli dozvedieť viac, navštívte Netflix alebo Webstránka Robyn Carr .