Virgin River Season 3 Dátum vydania, dej a detaily obsadenia

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria Netflix Virgin River je romantický dramatický seriál podľa kníh Robyn Carr. Séria je o zdravotnej sestre menom Melinda Monroe, ktorá sa presťahuje do Virgin River, aby začala nový život. Prvé dve sezóny série boli vydané v decembri 2019 a júli 2020. Teraz fanúšikovia netrpezlivo očakávajú tretiu sezónu. Tu je viac o dátume vydania 3. sezóny Virgin River, príbehu a detailoch obsadenia.Panenská rieka sezóna 3

Dátum vydania 3 sezóny Virgin River

Očakáva sa, že Virgin River Season 3 vyjde na Netflixe v novembri 2021. Natáčanie tretej sezóny sa začalo v januári 2021 a skončilo v apríli 2021. Hoci Netflix ešte neoznámil oficiálny dátum vydania tretej série, očakáva sa, že séria bude vydaná v novembri 2021.

3. sezóna Virgin River príde na Netflix čoskoro. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania, zápletku a detaily obsadenia. Očakáva sa, že tretia sezóna bude vydaná v novembri 2020. Dej sa zameria na vzťah Mela a Jacka, keď sa vydajú na nové dobrodružstvo. Podrobnosti o obsadení zatiaľ nie sú známe, no očakáva sa, že sa vráti väčšina starých hercov. Sme nadšení z nového vývoja vo Virgin River. Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších dátumoch vydania, navštívte aot ch 137 dátum vydania a Ghost of Tsushima - Legend PC .

Virgin River Season 3-1606152053

Dej tretej sezóny Virgin River

Virgin River Season 3 sa zameria na vzťah medzi Melindou Monroe a Jackom Sheridanom. Melinda a Jack sa pokúsia zachrániť svoj vzťah po rozpade v druhej sezóne. Dej sa tiež zameria na vzťah medzi Melindou a jej dcérou Chloe. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej.Detaily obsadenia 3. sezóny Virgin River

3. séria Virgin River bude obsadená nasledovne: Alexandra Breckenridge ako Melinda Monroe, Martin Henderson ako Jack Sheridan, Colin Lawrence ako John Middleton, Jenny Cooper ako Charmaine Roberts, Lauren Hammersley ako Lizzie, Annette O'Toole ako Hope McCrea, Tim Matheson ako Vernon Mullins a Sarah Dugdale ako Paige Lassiter. Pribudnú aj noví herci, ktorí ešte neboli ohlásení.

Často kladené otázky o 3. sezóne Virgin River

  • Kedy vyjde 3. séria Virgin River? Očakáva sa, že Virgin River Season 3 vyjde na Netflixe v novembri 2021.
  • Kto bude hrať v 3. sezóne Virgin River? 3. séria Virgin River bude obsadená nasledovne: Alexandra Breckenridge ako Melinda Monroe, Martin Henderson ako Jack Sheridan, Colin Lawrence ako John Middleton, Jenny Cooper ako Charmaine Roberts, Lauren Hammersley ako Lizzie, Annette O'Toole ako Hope McCrea, Tim Matheson ako Vernon Mullins a Sarah Dugdale ako Paige Lassiter.
  • Aké nové postavy sa objavia v 3. sezóne Virgin River? Objaví sa niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej. Pribudnú aj noví herci, ktorí ešte neboli ohlásení.

Zhrnutie

Očakáva sa, že Virgin River Season 3 vyjde na Netflixe v novembri 2021. Dej tretej sezóny sa zameria na vzťah medzi Melindou Monroe a Jackom Sheridanom. Obsadenie 3. sezóny bude pozostávať z nasledujúcich hercov: Alexandra Breckenridge ako Melinda Monroe, Martin Henderson ako Jack Sheridan, Colin Lawrence ako John Middleton, Jenny Cooper ako Charmaine Roberts, Lauren Hammersley ako Lizzie, Annette O'Toole ako Hope McCrea, Tim Matheson ako Vernon Mullins a Sarah Dugdale ako Paige Lassiter. Objaví sa aj niekoľko nových postáv a hercov, ktorí ešte neboli ohlásení.

Viac informácií o 3. sezóne Virgin River nájdete na Netflix a IMDb .Detaily obsadenia Table of Virgin River 3. sezóny

názov úlohu
Alexandra Breckenridgeová Melinda Monroe
Martin Henderson Jack Sheridan
Colin Lawrence John Middleton
Jenny Cooperová Charmaine Robertsová
Lauren Hammersley Lizzie
Annette O'Toole Hope McCrea
Tim Matheson Vernon Mullins
Sarah Dugdale Paige Lassiter

Očakáva sa, že Virgin River Season 3 vyjde na Netflixe v novembri 2021. Dej tretej sezóny sa zameria na vzťah medzi Melindou Monroe a Jackom Sheridanom. Obsadenie 3. sezóny bude pozostávať z vyššie uvedených hercov. Objaví sa aj niekoľko nových postáv a hercov, ktorí ešte neboli ohlásení. Tešíme sa na 3. sezónu Virgin River!