Virgin River Sezóna 4: Všetky informácie a obsadenie

Aký Film Vidieť?
 

Čoskoro vyjde štvrtá sezóna série Netflix „Virgin River“. Séria na motívy kníh Robyn Carrovej rozpráva príbeh zdravotnej sestry, ktorá sa presťahuje do malého mesta v Kalifornii. Obsadenie štvrtej sezóny zahŕňa Alexandra Breckenridge, Martin Henderson, Colin Lawrence, Jenny Cooper a Lauren Hammersley. Fanúšikovia sa môžu tešiť na rad nových postáv a príbehov, vďaka ktorým bude séria ešte napínavejšia. Ak hľadáte podobný seriál na pozeranie, odporúčame vám Quantico obnovené a Southpark Uhrenserie skontrolovať.

ObsahŠtvrtá sezóna Virgin River je konečne tu! Séria Netflix založená na knihách Robyn Carr zaujala fanúšikov po celom svete. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o najnovšej sezóne, vrátane obsadenia a zápletky. Čítajte ďalej a dozviete sa viac!

Panenská rieka sezóna 4

Obsah

povolanie

Štvrtá sezóna Virgin River uvidíte niekoľko známych tvárí vrátane Martina Hendersona ako Jacka Sheridana, Alexandry Breckenridge ako Melindy Monroe a Colina Lawrencea ako Johna Middletona. V novej sezóne sa tiež ukáže niekoľko nových tvárí, medzi nimi Sarah Dugdale ako Lizzie, Stacey Farber ako Charmaine a Benjamin Hollingsworth ako Mark.

Panenská rieka sezóna 4

Zápletka

Štvrtá sezóna Virgin River bude pokračovať v rozprávaní príbehu Melindy Monroe a Jacka Sheridana. Títo dvaja budú čeliť novým výzvam, keď sa budú snažiť zachrániť svoj vzťah. Dozvieme sa tiež viac o Jackovej minulosti, keď sa snaží zahodiť svoju minulosť za hlavu.FAQ

  • Kedy vyjde 4. séria Virgin River?
    Virgin River Season 4 vyjde na Netflixe 28. mája 2021.
  • Kto hrá 4. sezónu Virgin River?
    V štvrtej sezóne Virgin River sa objavia známe tváre vrátane Martina Hendersona ako Jacka Sheridana, Alexandry Breckenridge ako Melindy Monroe a Colina Lawrencea ako Johna Middletona. V novej sezóne sa tiež ukáže niekoľko nových tvárí, medzi nimi Sarah Dugdale ako Lizzie, Stacey Farber ako Charmaine a Benjamin Hollingsworth ako Mark.
  • Aký je dej 4. sezóny Virgin River?
    Virgin River Season 4 bude pokračovať v príbehu Melindy Monroe a Jacka Sheridana. Títo dvaja budú čeliť novým výzvam, keď sa budú snažiť zachrániť svoj vzťah. Dozvieme sa tiež viac o Jackovej minulosti, keď sa snaží zahodiť svoju minulosť za hlavu.

Štvrtá sezóna Virgin River sľubuje vzrušujúcu a emocionálnu cestu. Už sa nevieme dočkať, kedy sa dozvieme viac o nových postavách a príbehu. Ak sa chcete dozvedieť viac o poslednej sezóne, prečítajte si oficiálna stránka Netflix alebo Web Robyn Carrs .

Záver

Štvrtá sezóna Virgin River sľubuje vzrušujúcu a emocionálnu cestu. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o najnovšej sezóne, vrátane obsadenia a zápletky. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšej sezóne, navštívte oficiálnu stránku Netflix alebo web Robyn Carr.