Cena Vivo T1X, dátum uvedenia na trh, špecifikácie a ďalšie podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nový Vivo T1X je výkonný smartfón, ktorý prichádza s radom funkcií a špecifikácií. Ak máte záujem o kúpu Vivo T1X, tu sú všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste sa mohli rozhodnúť. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o cene, dátume uvedenia na trh, špecifikáciách a ďalších detailoch Vivo T1X.

Vivo T1X je nový smartfón, ktorý bude čoskoro uvedený na trh. Bude mať niekoľko pôsobivých špecifikácií a funkcií. Cena, dátum uvedenia na trh a ďalšie podrobnosti zatiaľ nie sú známe. Budeme vás informovať hneď, ako budeme mať ďalšie informácie. Ak sa chcete dozvedieť viac o iných najnovších smartfónoch, môžete crush hulu cast a Veľký herec na sladké vyhliadka.Žijem T1X

Aktuálne ceny T1X

Cena Vivo T1X je zahrnutá okolo 200 eur . Táto cena je na smartfón tejto kategórie veľmi dostupná. Je to veľmi dobrá hodnota za peniaze a dobrá voľba pre každého, kto si chce kúpiť výkonný smartfón za prijateľnú cenu.

Žijem T1X

Začiatok Vivo T1X

Dátum spustenia Vivo T1X je 1. apríla 2021 . Tento dátum je oficiálnym dátumom uvedenia Vivo T1X. Od tohto dátumu si môžete Vivo T1X kúpiť v obchodoch.Špecifikácie Vivo T1X

Vivo T1X prichádza s radom funkcií a špecifikácií. Má 6,5-palcový Full HD displej s rozlíšením 1080 x 2400 pixelov. Je vybavený procesorom MediaTek Helio G90T, ktorý je kombinovaný so 6 GB RAM a 128 GB interným úložiskom. Je tiež vybavený štvornásobným fotoaparátom so 48-megapixelovým hlavným senzorom, 8-megapixelovým ultraširokouhlým senzorom, 2-megapixelovým makro senzorom a 2-megapixelovým hĺbkovým senzorom. Nechýba ani predný 16-megapixelový snímač. Obsahuje 5 000 mAh batériu s podporou 18 W rýchleho nabíjania.

Andere Details des Vivo T1X

Vivo T1X sa vyznačuje moderným dizajnom so sklenenou zadnou stranou a kovovým rámom. Je dostupný v čiernej, modrej a červenej farbe. Na zadnej strane má snímač odtlačkov prstov a podporuje aj rozpoznávanie tváre. Podporuje tiež dve SIM karty a má 3,5 mm konektor pre slúchadlá. Podporuje tiež Wi-Fi, Bluetooth a GPS.

Live T1X FAQ

  • Koľko stojí Vivo T1X? Cena Vivo T1X sa pohybuje okolo 200 eur.
  • Kedy vyjde Vivo T1X? Vivo T1X bude uvedený na trh 1. apríla 2021.
  • Aké sú špecifikácie Vivo T1X? Vivo T1X má 6,5-palcový Full HD displej s rozlíšením 1080 x 2400 pixelov. Je vybavený procesorom MediaTek Helio G90T, ktorý je kombinovaný so 6 GB RAM a 128 GB interným úložiskom. Je tiež vybavený štvornásobným fotoaparátom so 48-megapixelovým hlavným senzorom, 8-megapixelovým ultraširokouhlým senzorom, 2-megapixelovým makro senzorom a 2-megapixelovým hĺbkovým senzorom. Nechýba ani predný 16-megapixelový snímač.
  • Má Vivo T1X snímač odtlačkov prstov? Áno, Vivo T1X má na zadnej strane snímač odtlačkov prstov.

Vivo T1X špecifikácie v porovnaní

technické údaje Žijem T1X
Displej 6,5 palcový Full HD
procesor MediaTek Helio G90T
RAM 6 GB
Vnútorná pamäť 128 GB
fotoaparát Štvoritý fotoaparát s hlavným snímačom 48 MP
predná kamera 16 MP
balenie batérií 5 000 mAh s 18W rýchlym nabíjaním

Vivo T1X je výkonný smartfón, ktorý prichádza s radom funkcií a špecifikácií. Je to veľmi dobrá hodnota za peniaze a dobrá voľba pre každého, kto si chce kúpiť výkonný smartfón za prijateľnú cenu. V obchodoch bude dostupný od 1. apríla 2021. Dúfame, že vám tento článok pomohol rozhodnúť sa, či je Vivo T1X pre vás ten správny smartfón.Viac informácií o Vivo T1X nájdete na nasledujúcich webových stránkach: vivo.com , GSM aréna a TechRadar .