Dlhoočakávaný štart predaja vstupeniek na historicky prvý turnaj PDC European Tour v Prahe je spustený. Czech Darts Open nasmeruje do Českej republiky kroky najväčších hviezd PDC a VY môžete byť pri tom.

PDC European Tour sa po prvýkrát vo svojej histórii uskutoční vo Východnej Európe. Po Nemecku, Holandsku, Rakúsku, Gibraltáre a Dánsku sa Česká republika stane šiestou krajinou, v ktorej budú mať diváci možnosť vidieť túto populárnu Tour.

Najlepší svetoví hráči sa v stovežatej Prahe stretnú v termíne od 28.6. do 30.6. 2019. Dejiskom turnaja Czech Darts Open bude PVA EXPO PRAHA v Letňanoch.

Až na pár výnimiek sa série PDC European Tour zúčastňujú všetky hviezdy PDC. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť napríklad na Michaela van Gerwena, Petra Wrighta (obaja sa predstavia v Prahe aj na Rebel Prague Darts Masters – Winter Classic), Daryla Gurneyho, Michaela Smitha, Jamesa Wada a mnohých ďalších.

Pre záujemcov sú dostupné celodenné vstupenky, či lístky na jednotlivé session. Kto chce vidieť svojich obľúbených hráčov z bezprostrednej blízkosti, môže využiť možnosť kúpy vstupenky s prednostným právom vstupu a zabezpečiť si tak najlepšie miesta v hale.

Na turnaji Czech Darts Open sa predstavia aj minimálne štyria českí hráči, ktorí vzídu zo štvrtkovej národnej kvalifikácie. Všetci štyria sa následne predstavia v prvom kole turnaja, ktoré je naplánované na piatok 28. júna.

Ak chcete podporiť domácich hráčov, ceny na piatkové session sa pohybujú vo výhodnej cene 12€ resp. 18€.

Vstupenky na Czech Darts Open môžete kupovať na stránkach Ticketstream alebo PDC EUROPE.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.