Wakfu Season 4: Kedy bude vydaný na Netflixe?

Aký Film Vidieť?
 

Očakáva sa, že Wakfu Season 4 vyjde na Netflixe v roku 2021. Štvrtá sezóna bude pokračovaním tretej sezóny vydanej na Netflixe v roku 2018. Fanúšikovia sú veľmi nadšení z nových dobrodružstiev, ktoré postavy zažijú. Aj štvrtá sezóna bude príbehom Candice King Rockford vydrž , ktorá sa teší z návratu svojho otca. Nová sezóna navyše odpovie na otázku, či Berlín stále žije . Nemôžeme sa dočkať, až sa dozvieme viac o nových dobrodružstvách, ktoré Wakfu Season 4 ponúka!

ObsahŠtvrtá séria Wakfu, francúzskeho animovaného seriálu, bude čoskoro vydaná na Netflixe. V tomto článku sa dozviete viac o dátumoch vydania a o tom, čo zatiaľ vieme o novej sezóne.

Sezóna venovania 4-

Obsah

 • Základné informácie o Wakfu
 • Kedy vyjde 4. séria Wakfu na Netflixe?
 • Čo zatiaľ vieme o novej sezóne
 • Často kladené otázky (FAQ)

Základné informácie o Wakfu

Wakfu je francúzsky animovaný seriál z produkcie Ankama Animations. Séria prvýkrát odvysielaná na France 3 v roku 2008 a rozpráva príbeh mladého Yuga a jeho priateľov, ktorí sa vydávajú na dobrodružnú cestu naprieč svetom Wakfu. Séria sa vysielala vo viac ako 180 krajinách a je k dispozícii na platformách Netflix, Amazon Prime Video a ďalších streamovacích platformách.

Sezóna venovania 4-

Kedy vyjde 4. séria Wakfu na Netflixe?

Očakáva sa, že štvrtá séria Wakfu vyjde na Netflixe v lete 2021. Hoci ešte nie je stanovený oficiálny dátum vydania, očakáva sa, že nová sezóna dorazí na Netflix v júni alebo júli 2021.Čo zatiaľ vieme o novej sezóne

Očakáva sa, že štvrtá sezóna Wakfu bude mať 13 epizód a bude pokračovať v príbehu Yuga a jeho priateľov. Očakáva sa, že nová sezóna predstaví niekoľko nových postáv a posunie dej novým smerom. Očakáva sa, že nová sezóna bude obsahovať aj niekoľko nových lokalít a dobrodružstiev.

Často kladené otázky (FAQ)

 • Kedy vyjde 4. séria Wakfu na Netflixe?
  Očakáva sa, že štvrtá séria Wakfu vyjde na Netflixe v lete 2021. Hoci ešte nie je stanovený oficiálny dátum vydania, očakáva sa, že nová sezóna dorazí na Netflix v júni alebo júli 2021.
 • Koľko epizód bude mať nová sezóna?
  Očakáva sa, že štvrtá séria Wakfu bude mať 13 epizód.
 • Budú v novej sezóne nové postavy?
  Áno, očakáva sa, že nová sezóna predstaví nejaké nové postavy.

Záver

Očakáva sa, že štvrtá séria Wakfu vyjde na Netflixe v lete 2021. Hoci ešte nie je stanovený oficiálny dátum vydania, očakáva sa, že nová sezóna dorazí na Netflix v júni alebo júli 2021. Očakáva sa, že nová sezóna bude mať 13 epizód a bude obsahovať niektoré nové postavy, miesta a dobrodružstvá. Viac informácií o novej sezóne zverejníme čoskoro.

Pre viac informácií o Wakfu navštívte Netflix , Video Amazon Prime a ďalšie streamovacie platformy.