War of the Worlds Season 3: Dátum vydania, obsadenie, dej a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

War of the Worlds Season 3 je britský sci-fi televízny seriál založený na rovnomennom románe H.G. Na základe studní. Séria vysielaná spoločnosťou Epix rozpráva príbeh o invázii z vesmíru. V tomto článku sa dozviete viac o 3. sezóne War of the Worlds, vrátane dátumu vydania, obsadenia, zápletky a ďalších. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze.

War of the Worlds Season 3 je jednou z najočakávanejších sérií roka. Obsadenie seriálu zahŕňa hviezdy ako Justin Timberlake Justin Timberlake tancuje na Ellen , Channing Tatum a mnohí ďalší. Dej série sa bude točiť okolo skupiny ľudí, ktorí sa snažia zachrániť svet pred mimozemskou inváziou. Hoci dátum vydania 3. sezóny War of the Worlds ešte nie je známy, pravdepodobne to bude niekedy v roku 2021. Dátum vydania 2. sezóny Peacemaker Nemôžeme sa dočkať, až sa dozvieme viac o 3. sezóne War of the Worlds!Vojna sveta Staffel 3

War of the Worlds dátum vydania 3. sezóny

Očakáva sa, že 3. sezóna War of the Worlds bude vysielaná na Epixe na jar 2021. Prvá sezóna bola odvysielaná v novembri 2019 a druhá sezóna v apríli 2020. Zatiaľ nie je známe, kedy bude nahraná tretia séria, no natáčanie sa očakáva v lete 2020.

Vojna sveta Staffel 3

Obsadenie tretej sezóny Vojny svetov

Obsadenie War of the Worlds Season 3 ešte nebolo oficiálne oznámené. Očakáva sa však, že sa vrátia poprední herci Rafe Spall, Eleanor Tomlinson, Robert Carlyle a Rupert Graves. Očakáva sa tiež, že pribudnú niektorí noví herci, ktorí rozšíria dej.Vojna sveta Staffel 3

Dej tretej sezóny Vojny svetov

Dej tretej sezóny War of the Worlds ešte nebol oficiálne oznámený. Očakáva sa však, že dej sa zameria na dopad invázie na ľudstvo. Očakáva sa, že dej sa zameria aj na vplyv invázie na životné prostredie. Očakáva sa, že dej sa zameria aj na vplyv invázie na politiku.

Vojna sveta Staffel 3

Trailer na 3. sezónu Vojna svetov

Trailer k 3. sezóne War of the Worlds ešte nebol zverejnený. Očakáva sa však, že trailer bude zverejnený na jar 2021. Trailer poskytne prvý pohľad na dej tretej sezóny a pripraví fanúšikov na nové dobrodružstvá.

Epizódy tretej sezóny Vojny svetov

War of the Worlds 3 epizódy zatiaľ neboli oficiálne oznámené. Očakáva sa však, že sezóna bude pozostávať z ôsmich epizód. Očakáva sa, že epizódy budú trvať približne hodinu.Záver

Očakáva sa, že 3. sezóna War of the Worlds bude vysielaná na Epixe na jar 2021. Herecké obsadenie a dej tretej sezóny ešte neboli oficiálne oznámené. Trailer tretej série by mal byť vydaný na jar 2021. Očakáva sa, že epizódy tretej sezóny budú mať osem epizód s dĺžkou približne hodinu. Ak sa chcete dozvedieť viac o 3. sezóne War of the Worlds, navštívte Epix alebo IMDb .

FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 3. séria Vojny svetov? Očakáva sa, že 3. sezóna War of the Worlds bude vysielaná na Epixe na jar 2021.
  • Kto bude hrať v 3. sezóne War of the Worlds? Obsadenie War of the Worlds Season 3 ešte nebolo oficiálne oznámené. Očakáva sa však, že sa vrátia poprední herci Rafe Spall, Eleanor Tomlinson, Robert Carlyle a Rupert Graves.
  • Koľko epizód bude mať War of the Worlds sezóna 3? War of the Worlds 3 epizódy zatiaľ neboli oficiálne oznámené. Očakáva sa však, že sezóna bude pozostávať z ôsmich epizód.

Tabuľka

séria Dátum publikácie povolanie Epizóda
1 novembra 2019 Hrajú: Rafe Spall, Eleanor Tomlinson, Robert Carlyle, Rupert Graves 8
2 apríla 2020 Hrajú: Rafe Spall, Eleanor Tomlinson, Robert Carlyle, Rupert Graves 8
3 jar 2021 Rafe Spall, Eleanor Tomlinson, Robert Carlyle, Rupert Graves (očakávané) 8 (očakávané)

Očakáva sa, že 3. sezóna War of the Worlds bude vysielaná na Epixe na jar 2021. Herecké obsadenie a dej tretej sezóny ešte neboli oficiálne oznámené. Trailer tretej série by mal byť vydaný na jar 2021. Očakáva sa, že epizódy tretej sezóny budú mať osem epizód s dĺžkou približne hodinu. Ak sa chcete dozvedieť viac o 3. sezóne War of the Worlds, navštívte Epix alebo IMDb .