We Can Be Heroes 2: Obnovený alebo zrušený?

Aký Film Vidieť?
 

We Can Be Heroes 2: Obnovený alebo zrušený? je akčný dobrodružný film, ktorý napísal a režíroval Robert Rodriguez. Film je pokračovaním filmu We Can Be Heroes z roku 2020. Film sleduje dobrodružstvá skupiny superhrdinov, ktorí sa snažia zachrániť svet pred mimozemskou inváziou. Film má silné obsadenie, ktoré zahŕňa Pedra Pascala, Priyanku Chopra, Christiana Slatera, YaYa Gosselin, Boyda Holbrooka, Christophera McDonalda, Adrianu Barraza, Vivien Lyra Blair a mnohých ďalších. Film ešte nebol oficiálne obnovený ani zrušený, no veľa sa povráva, že bude obnovený. Už sa nevieme dočkať, aká budúcnosť prinesie We Can Be Heroes 2. Kým budeme čakať na obnovu, máme sa na čo tešiť crush hulu cast a Cardi B Rainbow Hair buď šťastný.

ObsahFilm Môžeme byť hrdinami mal obrovský úspech a mnoho fanúšikov čaká na pokračovanie. V tomto článku sa pozrieme na šance na získanie jedného Môžeme byť hrdinami 2 -Pozrite si pokračovanie a zistite, či je obnovené alebo zrušené.

Môžeme byť hrdinami 2

Obsah

 • Základné informácie o We Can Be Heroes
 • Obnoviť alebo zrušiť?
 • Kedy vychádza We Can Be Heroes 2?
 • Záver

Základné informácie o We Can Be Heroes

We Can Be Heroes je americký superhrdinský film z roku 2020, ktorý napísal, produkoval a režíroval Robert Rodriguez. Film vyšiel na Netflixe 25. decembra 2020 a získal väčšinou pozitívne recenzie. Film rozpráva príbeh skupiny superhrdinských detí, ktoré sa snažia zachrániť svet po tom, čo ich superhrdinských rodičov uniesol zlý mimozemšťan.

Môžeme byť hrdinami 2

Obnoviť alebo zrušiť?

Hoci bol film obrovským hitom, Netflix zatiaľ nerozhodol o pokračovaní. Existuje však veľa náznakov, že Netflix zvažuje pokračovanie. Robert Rodriguez už oznámil, že pracuje na pokračovaní a povráva sa, že Netflix objednal pokračovanie.Môžeme byť hrdinami 2

Kedy vychádza We Can Be Heroes 2?

Zatiaľ nie je známe, kedy We Can Be Heroes 2 vyjde. Ak si Netflix objedná pokračovanie, mohlo by vyjsť najskôr v roku 2022. Je však nepravdepodobné, že by sa film dostal do kín pred rokom 2023.

Záver

Aj keď sa Netflix o pokračovaní We Can Be Heroes ešte nerozhodol, veľa nasvedčuje tomu, že o pokračovaní uvažuje. Ak si Netflix objedná pokračovanie, mohlo by vyjsť najskôr v roku 2022. Dovtedy si budeme musieť počkať a uvidíme, čo sa stane.

FAQ

 • Otázka: Bude We Can Be Heroes 2 obnovený?
  A: Netflix sa zatiaľ nerozhodol o pokračovaní, no existuje veľa dôkazov, že o pokračovaní uvažuje.
 • Otázka: Kedy vyjde We Can Be Heroes 2?
  A: Ak si Netflix objedná pokračovanie, mohlo by vyjsť najskôr v roku 2022. Je však nepravdepodobné, že by sa film dostal do kín pred rokom 2023.
 • Otázka: Kto napísal, produkoval a režíroval We Can Be Heroes?
  A: Film napísal, produkoval a režíroval Robert Rodriguez.

Tabuľka

Film dátum vydania
Môžeme byť hrdinami 25. decembra 2020
Môžeme byť hrdinami 2 Očakáva sa 2022-2023

Záver

We Can Be Heroes bol obrovský hit a mnoho fanúšikov čaká na pokračovanie. Hoci Netflix ešte nerozhodol o pokračovaní, existuje veľa dôkazov, že o pokračovaní uvažuje. Ak si Netflix objedná pokračovanie, mohlo by vyjsť najskôr v roku 2022. Dovtedy si budeme musieť počkať a uvidíme, čo sa stane. Môžeme byť hrdinami je teraz k dispozícii na Netflixe. Ďalšie informácie nájdete na IMDb.