Vitajte v 2. sezóne Eden: kedy vyjde?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Welcome to Eden je japonská anime séria založená na rovnomennej mange. Prvá sezóna vyšla v apríli 2020 a potešila mnohých fanúšikov. Teraz sa mnohí pýtajú, kedy sa objaví druhá sezóna. V tomto článkuVitajte v 2. sezóne Edenu

dátumy vydania

Očakáva sa, že druhá séria Welcome to Eden bude vydaná v apríli 2021. Do oznámenia oficiálnych dátumov vydania však ešte uplynie niekoľko mesiacov. Dovtedy sa môžete tešiť na prvú sezónu dostupnú na rôznych streamovacích platformách.

Vitajte v 2. sezóne Eden: kedy vyjde? Očakáva sa, že druhá séria Eden bude vydaná v roku 2022. Zatiaľ nie je známe, kedy presne vyjde nová sezóna, no očakáva sa, že vyjde neskôr v priebehu roka. Ak sa chcete dozvedieť viac o dátumoch vydania iných seriálov a filmov, môžete sa pozrieť na dátum nástupcu a Dátum vydania Hollywood Stargirl vyhliadka.

Vitajte v 2. sezóne Edenu

Zápletka

Druhá sezóna Welcome to Eden bude pokračovať v rozprávaní príbehu Edenu. Dej sa zameria na vzťah medzi postavami, najmä na vzťah hlavného hrdinu a jeho priateľky. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej. Bude vzrušujúce sledovať, ako sa zápletka vyvinie.povolanie

Obsadenie 2. sezóny Welcome to Eden bude rovnaké ako 1. série. Hlavného hrdinu hrá japonský herec Yūki Kaji. Spoločnosť mu robí jeho priateľka, ktorú hrá japonská herečka Ayane Sakura. Objaví sa aj niekoľko nových postáv v podaní populárnych japonských hercov.

Záver

Očakáva sa, že druhá séria Welcome to Eden bude vydaná v apríli 2021. Dej sa zameria na vzťah medzi postavami, najmä na vzťah hlavného hrdinu a jeho priateľky. Obsadenie bude rovnaké ako v prvej sezóne. Bude vzrušujúce sledovať, ako sa zápletka vyvinie.

FAQ

  • Otázka: Kedy vyjde 2. sezóna Welcome to Eden?
    A: Očakáva sa, že druhá séria Welcome to Eden bude vydaná v apríli 2021.
  • Otázka: Kto hrá hlavnú postavu v druhej sérii?
    A: Hlavného hrdinu hrá japonský herec Yūki Kaji.
  • Otázka: Budú nové postavy v druhej sezóne?
    A: Áno, objavia sa nejaké nové postavy, ktoré stvárnia populárni japonskí herci.

Dostupnosť

Streamovacia platforma Dostupnosť
Netflix Prístupný
Video Amazon Prime Prístupný
Hulu Nie je k dispozícií

Prvá sezóna Welcome to Eden je dostupná na rôznych streamovacích platformách, ako sú Netflix a Amazon Prime Video. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná v apríli 2021. Dovtedy sa môžete tešiť na prvú sezónu.Záver

Očakáva sa, že druhá séria Welcome to Eden bude vydaná v apríli 2021. Dej sa zameria na vzťah medzi postavami, najmä na vzťah hlavného hrdinu a jeho priateľky. Obsadenie bude rovnaké ako v prvej sezóne. Prvá sezóna je k dispozícii na rôznych streamovacích platformách, ako sú Netflix a Amazon Prime Video. Bude vzrušujúce sledovať, ako sa zápletka vyvinie.

Pre viac informácií o Welcome to Eden Season 2 navštívte Anime News Network a IMDb .