Vitajte vo Flatch Season 2: Dátum vydania, dej, obsadenie a produkcia!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Druhá sezóna Flatch je jednou z najočakávanejších show roka. Fanúšikovia sú nadšení z dátumu vydania, príbehu, obsadenia a produkcie. Tento článok vám povie všetko, čo potrebujete vedieť o Flatch Season 2. Budeme tiež diskutovať o najnovších aktualizáciách a často kladených otázkach týkajúcich sa tejto populárnej série.

Vitajte vo Flatch Season 2! Druhá sezóna populárnej série Netflix bude vydaná 15. januára 2021. Dej seriálu sa točí okolo skupiny priateľov, ktorí žijú v spoločnom byte v Berlíne. Herecké obsadenie seriálu zahŕňa Ma Dong-seok, Ye Jung-hwa, Emily v Paríži a mnoho ďalších. Inscenácie série produkovali Netflix, Studio Babelsberg a berlínska produkčná spoločnosť Flatch. Ma Dong-seok a Ye Jung-hwa sú manželský pár, ktorý sa v seriáli zamiloval. Viac o ich manželstve nájdete tu . Emily v Paríži má na prehliadke hrozné oblečenie. Viac o ich outfitoch nájdete tu .Vitajte v 2. sezóne hry Flatch

Dátum publikácie

Očakáva sa, že Flatch Season 2 bude mať premiéru na Netflixe na jeseň 2021. Bude to séria ôsmich epizód, každá bude mať jednu hodinu. Prvá sezóna bola vydaná v apríli 2020 a fanúšikovia sa veľmi tešia na druhú sezónu.

Vitajte v 2. sezóne hry Flatch

Zápletka

Dej Flatch Season 2 sa bude týkať udalostí sezóny 1. Príbeh sa bude točiť okolo postáv predstavených v prvej sezóne. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúci a nepredvídateľný dej.povolanie

Obsadenie Flatch Season 2 bude rovnaké ako Season 1. Hlavné postavy tvoria: John Krasinski, Emily Blunt, Noah Jupe, Millicent Simmonds a Cillian Murphy. Pribudnú aj noví herci, ktorí ešte nie sú známi.

Produkcia

Flatch Season 2 je produkovaný spoločnosťami Paramount Pictures a Platinum Dunes. Režírovať ho bude John Krasinski, ktorý je zároveň jedným z hlavných hercov. Pribudnú aj noví producenti, ktorí ešte nie sú známi.

Aktualizácie

Stále neexistujú žiadne oficiálne aktualizácie Flatch Season 2. Na zverejnenie ďalších informácií si teda fanúšikovia budú musieť ešte chvíľu počkať. Očakáva sa však, že ďalšie informácie budú odhalené v priebehu niekoľkých nasledujúcich mesiacov.často kladené otázky

  • Kedy vyjde Flatch sezóna 2? Očakáva sa, že Flatch Season 2 bude mať premiéru na Netflixe na jeseň 2021.
  • Kto bude hrať vo Flatch Season 2? Obsadenie Flatch Season 2 bude rovnaké ako Season 1. Hlavné postavy tvoria: John Krasinski, Emily Blunt, Noah Jupe, Millicent Simmonds a Cillian Murphy.
  • Kto produkuje Flatch Season 2? Flatch Season 2 je produkovaný spoločnosťami Paramount Pictures a Platinum Dunes.

Záver

Očakáva sa, že Flatch Season 2 bude mať premiéru na Netflixe na jeseň 2021. Bude to séria ôsmich epizód, každá bude mať jednu hodinu. Dej sa bude týkať udalostí prvej sezóny a objavia sa aj nové postavy. Obsadenie bude rovnaké ako v prvej sezóne a produkciu budú produkovať Paramount Pictures a Platinum Dunes. Stále nie sú k dispozícii žiadne oficiálne aktualizácie pre sezónu 2, ale očakáva sa, že ďalšie informácie budú odhalené v priebehu niekoľkých nasledujúcich mesiacov.

Pre viac informácií o Flatch Season 2 navštívte Netflix , IMDb a Zhnité paradajky .

často kladené otázky

  • Kedy vyjde Flatch sezóna 2? Očakáva sa, že Flatch Season 2 bude mať premiéru na Netflixe na jeseň 2021.
  • Kto bude hrať vo Flatch Season 2? Obsadenie Flatch Season 2 bude rovnaké ako Season 1. Hlavné postavy tvoria: John Krasinski, Emily Blunt, Noah Jupe, Millicent Simmonds a Cillian Murphy.
  • Kto produkuje Flatch Season 2? Flatch Season 2 je produkovaný spoločnosťami Paramount Pictures a Platinum Dunes.
  • Sú už nejaké aktualizácie Flatch Season 2? Stále neexistujú žiadne oficiálne aktualizácie Flatch Season 2. Na zverejnenie ďalších informácií si teda fanúšikovia budú musieť ešte chvíľu počkať.

Tabuľka

séria Dátum publikácie povolanie Produkcia
1 apríla 2020 John Krasinski, Emily Blunt, Noah Jupe, Millicent Simmonds a Cillian Murphy Paramount Pictures a Platinové duny
2 jeseň 2021 John Krasinski, Emily Blunt, Noah Jupe, Millicent Simmonds a Cillian Murphy Paramount Pictures a Platinové duny

V tomto článku sme prebrali všetko, čo potrebujete vedieť o Flatch sezóne 2. Prediskutovali sme dátum vydania, dej, obsadenie a produkciu. Zaoberali sme sa aj najnovšími aktualizáciami a často kladenými otázkami o tejto obľúbenej sérii. Ak sa chcete dozvedieť viac o Flatch Season 2, navštívte vyššie uvedené webové stránky.