Obsadenie 9. sezóny Wentworth, dátum vydania a ďalšie dôležité aktualizácie!!!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Austrálsky televízny seriál Wentworth je jedným z najpopulárnejších a najúspešnejších seriálov v krajine. Séria založená na väzenskej dráme Väzeň založený, prvýkrát odvysielaný v roku 2013 a odvtedy si získal verných fanúšikov. Ôsma sezóna série sa vysielala v júni 2020 a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú deviatu sezónu.

9. séria Wentworth je jednou z najočakávanejších sérií roka. Herecké obsadenie, dátum vydania ani ďalšie dôležité aktualizácie zatiaľ nie sú známe. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú ďalšie informácie. Čoskoro pribudnú aj ďalšie obľúbené série nové postavy Yellowstone sezóna 4 a Dátum vydania Family Man 3 . Budeme naďalej čakať na ďalšie informácie o 9. sezóne Wentworth a dúfame, že bude čoskoro vydaná.Wentworth sezóna 9

Obsah

 • Obsadenie deviatej sezóny Wentworth
 • Dátum vydania 9. sezóny Wentworth
 • Ďalšie dôležité aktualizácie Wentworth sezóny 9
 • Často kladené otázky o 9. sezóne Wentworth

Obsadenie deviatej sezóny Wentworth

Deviata sezóna Wentworth sa predstavia niektoré známe tváre z 8. sezóny, vrátane Pamely Rabe ako Joan Ferguson, Kate Atkinson ako Vera Bennett, Robbie Magasiva ako Will Jackson, Katrina Milosevic ako Sue 'Boomer' Jenkins, Socratis Otto ako Maxine Conway a Susie Porter ako Marie Winter. Objavia sa aj niektoré nové tváre, vrátane herečky Kate Jenkinson ako Allie Novak, ktorá sa vráti, aby si zopakovala svoju rolu Allie Novak.

Informácie o 9. sezóne Wentworth

Dátum vydania 9. sezóny Wentworth

Dátum vydania deviatej sezóny Wentworth je zatiaľ neznámy. Očakáva sa však, že deviata sezóna sa bude vysielať v roku 2021. Očakáva sa, že aj 9. sezóna sa bude vysielať v júni 2021.Ďalšie dôležité aktualizácie Wentworth sezóny 9

Očakáva sa, že v deviatej sezóne r Wentworth bude obsahovať niekoľko zaujímavých zvratov a prekvapení. Očakáva sa, že 9. séria bude obsahovať aj nové postavy a príbehy. Očakáva sa, že 9. sezóna bude obsahovať aj niekoľko nových príbehov, ktoré potešia fanúšikov.

Často kladené otázky o 9. sezóne Wentworth

 • Kto je v 9. sezóne Wentworth?
  V 9. sezóne Wentworth sa predstavia niektoré známe tváre z 8. sezóny vrátane Pamely Rabe ako Joan Ferguson, Kate Atkinson ako Vera Bennett, Robbie Magasiva ako Will Jackson, Katrina Milosevic ako Sue 'Boomer' Jenkins, Socratis Otto ako Maxine Conway a Susie Porter ako Marie Winters. . Objavia sa aj niektoré nové tváre, vrátane herečky Kate Jenkinson ako Allie Novak, ktorá sa vráti, aby si zopakovala svoju rolu Allie Novak.
 • Kedy sa bude vysielať 9. séria Wentworth?
  Dátum vydania 9. sezóny Wentworth zatiaľ nie je známy. Očakáva sa však, že deviata sezóna sa bude vysielať v roku 2021. Očakáva sa, že aj 9. sezóna sa bude vysielať v júni 2021.
 • Čo môžeme očakávať od sezóny 9 Wentworth?
  Očakáva sa, že 9. séria Wentworthu bude obsahovať niekoľko zaujímavých zvratov a prekvapení. Očakáva sa, že 9. séria bude obsahovať aj nové postavy a príbehy. Očakáva sa, že 9. sezóna bude obsahovať aj niekoľko nových príbehov, ktoré potešia fanúšikov.

Tabuľka

séria dátum vydania
1 1. máj 2013
2 28. apríla 2014
3 19. máj 2015
4 10. máj 2016
5 1. júna 2017
6 28. máj 2018
7 20. júna 2019
8 8. júna 2020
9 jún 2021 (očakáva sa)

Deviata sezóna Wentworth sľubuje vzrušujúcu a zábavnú sezónu. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania 9. sezóny a nové postavy a príbehy, ktoré 9. sezóna ponúka. Ak sa chcete dozvedieť viac o deviatej sezóne Wentworth ak sa chcete dozvedieť, navštívte oficiálnu webovú stránku https://www.foxtel.com.au/foxtel-insider/wentworth.html alebo si prečítajte článok Dátum vydania 9. sezóny Wentworth, obsadenie, zápletka a všetko, čo doteraz vieme na News.com.au.