Wentworth sezóna 9: dátum vydania, dej, obsadenie a ďalšie podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Austrálsky dramatický seriál Wentworth je jedným z najpopulárnejších a najúspešnejších seriálov v krajine. Séria založená na väzenskej dráme Väzeň so sídlom, sa stal medzinárodným hitom. Ôsma sezóna série sa vysielala v júni 2020 a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú deviatu sezónu. Tu sa môžete dozvedieť o dátume vydania, zápletke, obsadení a ďalších podrobnostiach deviatej sezóny Wentworth .

9. sezóna Wentworth prichádza čoskoro a fanúšikovia sa už nevedia dočkať. Dej sa bude točiť okolo návratu Joan Ferguson, ktorá sa vracia po úteku z väzenia. V obsadení budú aj niektoré známe tváre vrátane Leah Purcell, Kate Jenkinson, Robbie Magasiva, Katrina Milosevic a Pamela Rabe. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu novú sezónu, ktorá bude plná prekvapení a zvratov. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji, môžete Cary Elwes Nádherná pani Maisel a Lies Solo Leveling 152 čítať.Wentworth sezóna 9

Dátum vydania 9. sezóny Wentworth

Deviata sezóna Wentworth je naplánované na vysielanie na austrálskom kanáli Foxtel v júni 2021. Či sa bude deviata sezóna vysielať aj v iných krajinách, zatiaľ nie je známe. Fanúšikovia však môžu očakávať, že deviata sezóna bude dostupná aj na Netflixe.

Wentworth sezóna 9

Príbeh deviatej sezóny Wentwortha

Dej deviatej sezóny Wentworth sa bude týkať udalostí ôsmej sezóny. Ôsma sezóna sa skončila dramatickým zúčtovaním medzi Joan Ferguson a Marie Winter. Očakáva sa, že deviata sezóna bude pokračovať v príbehu dvoch postáv. Očakáva sa, že 9. sezóna predstaví aj niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej.Obsadenie deviatej sezóny Wentworth

Obsadenie deviatej sezóny Wentworth Očakáva sa, že budú hrať tí istí herci ako v predchádzajúcich sezónach. Patria medzi ne Pamela Rabe ako Joan Ferguson, Kate Atkinson ako Vera Bennett, Leah Purcell ako Rita Connors, Katrina Milosevic ako Sue 'Boomer' Jenkins a Robbie Magasiva ako Will Jackson. Očakáva sa, že pribudnú niektorí noví herci, ktorí rozšíria dej.

Ďalšie podrobnosti o 9. sezóne Wentworth

Očakáva sa, že v deviatej sezóne r Wentworth bude obsahovať niekoľko nových zvratov a prekvapení. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko dramatických momentov a niekoľko nových postáv. Od deviatej sezóny sa tiež očakáva, že predstaví niekoľko nových príbehových oblúkov, ktoré posunú dej dopredu.

Záver

Deviata sezóna Wentworth je naplánované na vysielanie na austrálskom kanáli Foxtel v júni 2021. Dej sezóny 9 sa bude týkať udalostí sezóny 8 a očakáva sa, že predstaví nejaké nové postavy. Očakáva sa, že obsadenie deviatej sezóny bude zahŕňať tých istých hercov ako v predchádzajúcich sezónach. Očakáva sa, že 9. séria prinesie niekoľko nových zvratov a prekvapení.FAQ

  • Otázka: Kedy sa bude vysielať 9. séria Wentworth?
    A: Deviata séria Wentworthu je naplánovaná na vysielanie austrálskeho vysielania Foxtel v júni 2021.
  • Otázka: Kto bude hviezdou 9. sezóny Wentworth?
    A: Očakáva sa, že obsadenie deviatej sezóny Wentwortha bude zahŕňať rovnaké obsadenie ako v predchádzajúcich sezónach.
  • Otázka: Čo môžu fanúšikovia očakávať od sezóny 9 Wentworth?
    A: Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko dramatických momentov a niekoľko nových postáv. Od deviatej sezóny sa tiež očakáva, že predstaví niekoľko nových príbehových oblúkov, ktoré posunú dej dopredu.

Tabuľka

séria Dátum publikácie
8 júna 2020
9 Očakáva sa jún 2021

Deviata sezóna Wentworth sľubuje niekoľko vzrušujúcich momentov a zvratov. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových postáv a príbehov. Očakáva sa, že deviata séria sa bude vysielať v júni 2021 na austrálskom vysielaní Foxtel. Viac informácií o deviatej sezóne Wentworth pozri ďalej Foxtel a Netflix .