Westworld Season 4: Dátum vydania, obsadenie, dej, produkcia a všetky aktualizácie sú tu!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Westworld je jedným z najpopulárnejších sci-fi seriálov, aké sa kedy vysielali na HBO. Séria, založená na rovnomennom filme z roku 1973, rozpráva príbeh o futuristickom zábavnom parku, kde roboti slúžia ako atrakcie. Séria má verných fanúšikov, ktorí sa tešia na štvrtú sezónu. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o Westworld Season 4, vrátane dátumu vydania, obsadenia, príbehu, produkcie a všetkých aktualizácií.Informácie o 4. sezóne Westworld

Dátum vydania 4. sezóny Westworld

Očakáva sa, že 4. séria Westworld bude mať premiéru na HBO v roku 2021. Hoci presný dátum vydania ešte nie je známy, pravdepodobne to bude na jar alebo v lete 2021. Natáčanie štvrtej sezóny sa začalo v marci 2020, ale v apríli bolo prerušené kvôli pandémii COVID-19. Natáčanie pokračovalo v auguste 2020.

4. sezóna Westworld je konečne tu! Zistite všetko o dátume vydania, obsadení, príbehu, produkcii a všetkých aktualizáciách. Máme pre vás všetky potrebné informácie o novej sezóne. Ak sa chcete dozvedieť viac o iných sériách, pozrite sa Netflix Daredevil Staffel 4 a Obsadenie Centaura 2022 an.

Informácie o 4. sezóne Westworld

Obsadenie Westworld sezóna 4

Herecké obsadenie Westworld Season 4 predstaví mnoho známych tvárí. Vráti sa Evan Rachel Wood ako Dolores Abernathy, rovnako ako Thandie Newton ako Maeve Millay, Jeffrey Wright ako Bernard Lowe a Tessa Thompson ako Charlotte Hale. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí, vrátane Aarona Paula ako Caleba Nicholsa, Vincenta Cassela ako Seraca a Leny Waithe ako Ash. Budú tam aj niektoré hosťujúce hviezdy, vrátane Scotta Mescudiho ako Francisa a Marshawna Lyncha ako Gigglesa.Informácie o 4. sezóne Westworld

Príbeh 4. sezóny Westworld

Dej 4. sezóny Westworld sa zameria na cestu Dolores Abernathy, ktorá utiekla z parku a teraz sa snaží oslobodiť ľudstvo. Spojí sa s Calebom Nicholsom, aby začali vzburu proti silnej umelej inteligencii známej ako Serac. Objaví sa aj niekoľko flashbackov, ktoré nám povedia viac o minulosti Dolores a Maeve. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, ktoré nám povedia viac o svete Westworld.

Produkcia Westworld sezóny 4

4. sériu Westworld produkujú Jonathan Nolan a Lisa Joy. Obaja sú zároveň aj tvorcami seriálu. Natáčanie štvrtej sezóny sa začalo v marci 2020, ale v apríli bolo prerušené kvôli pandémii COVID-19. Natáčanie pokračovalo v auguste 2020. Štvrtá séria by mala mať premiéru na HBO v roku 2021.

Všetky aktualizácie 4. sezóny Westworld

Vo Westworld Season 4 je veľa aktualizácií. Obsadenie bolo oznámené, rovnako ako námet a produkcia. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, ktoré nám povedia viac o svete Westworld. Objaví sa aj niekoľko flashbackov, ktoré nám povedia viac o minulosti Dolores a Maeve. Budú tam aj niektoré hosťujúce hviezdy, vrátane Scotta Mescudiho ako Francisa a Marshawna Lyncha ako Gigglesa.Záver

Očakáva sa, že 4. séria Westworld bude mať premiéru na HBO v roku 2021. Herecké obsadenie bolo oznámené spolu s námetom a produkciou. Dej sa zameria na cestu Dolores Abernathy, ktorá utiekla z parku a teraz sa snaží oslobodiť ľudstvo. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, ktoré nám povedia viac o svete Westworld. Existuje množstvo aktualizácií 4. sezóny Westworld, ktoré udržia fanúšikov v obraze.

FAQ

  • Kedy bude mať Westworld 4. sériu premiéru na HBO?
    Očakáva sa, že 4. séria Westworld bude mať premiéru na HBO v roku 2021. Hoci presný dátum vydania ešte nie je známy, pravdepodobne to bude na jar alebo v lete 2021.
  • Kto bude hrať v 4. sérii Westworld?
    Herecké obsadenie Westworld Season 4 predstaví mnoho známych tvárí. Vráti sa Evan Rachel Wood ako Dolores Abernathy, rovnako ako Thandie Newton ako Maeve Millay, Jeffrey Wright ako Bernard Lowe a Tessa Thompson ako Charlotte Hale. Objaví sa aj niekoľko nových tvárí, vrátane Aarona Paula ako Caleba Nicholsa, Vincenta Cassela ako Seraca a Leny Waithe ako Ash.
  • Ktoré hosťujúce hviezdy sa objavia v 4. sezóne Westworld?
    Budú tam aj niektoré hosťujúce hviezdy, vrátane Scotta Mescudiho ako Francisa a Marshawna Lyncha ako Gigglesa.

Tabuľka

názov úlohu
Evan Rachel Wood Dolores Abernathy
Thandie Newtonová Maeve Millay
Jeffrey Wright Bernard Lowe
Tessa Thompsonová Charlotte Hale
Aaron Paul Caleb Nichols
Vincent Cassel Serac
Lena Waitheová Ash

4. sezóna Westworld bude jednou z očakávaných sérií roku 2021. Ak sa chcete dozvedieť viac o štvrtej sezóne, čítajte ďalej tu a tu .