Čo ak…? Sezóna 2: dátum vydania a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Druhá séria 'Čo ak...?' bude čoskoro prepustený. Fanúšikovia sú nadšení, čo im nová sezóna ponúkne. Dátumy vydania a ďalšie dôležité aktualizácie pre 2. sezónu 'Čo ak...?' zatiaľ nie sú známe. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná niekedy v roku 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na ďalšie vzrušujúce série, ako napr Lisabonská peňažná lúpež a Britannia dátum vydania sezóny 2 . Naďalej sa budeme tešiť na ďalšie aktualizácie 2. sezóny seriálu „Čo ak...?“ počkaj.

ObsahZistite viac o 2. sezóne seriálu Čo keby...? a zistite, kedy bude vydaný, kto je zapojený a ďalšie. Čo keby...?, Sezóna 2, Dátum vydania, Obsadenie, Trailer

Prvá sezóna série Netflix Čo ak…? bola obrovským hitom a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú druhú sezónu. V tomto článku sa dozviete viac o druhej sezóne Čo ak…? a zistite, kedy bude vydaný, kto je zapojený a ďalšie.

Čo ak sezóna 2

Obsah

 • Dátum vydania 2. sezóny Čo ak...?
 • herci a štáb
 • Trailer
 • Zápletka
 • často kladené otázky

Dátum vydania 2. sezóny Čo ak...?

Druhá sezóna Čo ak…? vyjde na Netflixe 4. júna 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu komédie a romantiky.

Čo ak detaily sezóny 2

herci a štáb

Druhá sezóna Čo ak…? obsadia tí istí herci a herečky ako v prvej sezóne. Patria medzi ne Lana Condor ako Lara Jean Covey, Noah Centineo ako Peter Kavinsky, Janel Parrish ako Margot Covey, Anna Cathcart ako Kitty Covey, Madeleine Arthur ako Chris a Trezzo Mahoro ako John Ambrose.Trailer

Oficiálny trailer na druhú sezónu Čo ak…? bol vydaný 11. mája 2021. Trailer odhaľuje, že Lara Jean a Peter Kavinsky sú stále pár a John Ambrose sa vracia do ich života.

Zápletka

Druhá sezóna Čo ak…? sa zameria na vzťah Lary Jean a Petra Kavinského. Objaví sa aj nový príbeh lásky, keď sa John Ambrose vráti do jej života. Pribudne aj niekoľko nových postáv, ktoré obohatia príbeh.

často kladené otázky

 • Kedy bude druhá séria Čo ak...? publikovaný?
  Druhá sezóna Čo ak…? vyjde na Netflixe 4. júna 2021.
 • Kto hrá v 2. sérii seriálu Čo keby...?
  Obsadenie druhej sezóny Čo ak…? tvoria Lana Condor, Noah Centineo, Janel Parrish, Anna Cathcart, Madeleine Arthur a Trezzo Mahoro.
 • Existuje trailer na 2. sériu seriálu Čo ak...?
  Áno, oficiálny trailer na druhú sezónu Čo ak…? bol vydaný 11. mája 2021.

Záver

Druhá sezóna Čo ak…? vyjde na Netflixe 4. júna 2021. Obsadenie druhej sezóny tvoria tí istí herci a herečky ako v prvej sezóne. Oficiálny trailer na 2. sezónu bol vydaný 11. mája 2021. Druhá sezóna sa zameria na vzťah medzi Larou Jean a Petrom Kavinským a nebude chýbať ani nový milostný príbeh. Ďalšie informácie nájdete v časti Netflix a IMDb .