Čo čaká HBO a HBO Max v septembri 2022?

Aký Film Vidieť?
 

V septembri 2022 predstavia HBO a HBO Max množstvo nového a vzrušujúceho obsahu. Medzi najvýznamnejšie patrí druhá sezóna série „Random Acts of Flyness“ a nový Samsung Galaxy Tab S9. Ďalšia séria rozmarných a zábavných príbehov nás čaká s druhou sériou 'Random Acts of Flyness'. Flyness sezóny náhodné akty vyjde na HBO Max 1. septembra 2022. Samsung Galaxy Tab S9 bude tiež dostupný v septembri 2022 a ponúka celý rad funkcií, ktoré prinesú revolúciu do používania tabletu. Karta dátumu vydania s9 očakávané zverejnenie v septembri 2022.

ObsahHBO a HBO Max sú dve z najpopulárnejších streamovacích platforiem, ktoré ponúkajú rôzne seriály a filmy. V septembri 2022 bude na HBO a HBO Max k dispozícii množstvo nového a vzrušujúceho obsahu. V tomto článku sa pozrieme na nové série a filmy, ktoré prídu na HBO a HBO Max v septembri 2022.

HBO

Obsah

  • Nový seriál na HBO a HBO Max v septembri 2022
  • Nové filmy na HBO a HBO Max v septembri 2022
  • Záver

Nový seriál na HBO a HBO Max v septembri 2022

V septembri 2022 HBO ponúkne množstvo nových seriálov, napr Nevers , sci-fi séria o skupine ľudí s nadprirodzenými schopnosťami. Pribudne aj nová komediálna séria tzv Vyrobené pre lásku ktorý sa zameriava na ženu, ktorá sa snaží oslobodiť od svojho technicky zdatného manžela. Na HBO Max bude nová séria s názvom Letuška ktorý sa zameriava na letušku zapojenú do vraždy.

‌HBO First Look: Pozrite sa, ako fungujú

Nové filmy na HBO a HBO Max v septembri 2022

V septembri 2022 HBO ponúkne celý rad nových filmov, napr Maličkosti , thriller s Denzelom Washingtonom, Rami Malekom a Jaredom Letom v hlavných úlohách. Pribudne aj nová komédia tzv Cesta návratu ktorá sa zameriava na starnúceho herca, ktorý sa snaží oživiť svoju kariéru. Na HBO bude nová komédia s názvom Max Neznesiteľná váha obrovského talentu ktorá sa zameriava na herca, ktorý sa snaží oživiť svoju kariéru.tieňová tanečnica

Záver

V septembri 2022 HBO a HBO Max ponúknu množstvo nových seriálov a filmov. Toto zahŕňa Nevers , Vyrobené pre lásku , Letuška , Maličkosti , Cesta návratu a Neznesiteľná váha obrovského talentu . Ak sa chcete o týchto nových seriáloch a filmoch dozvedieť viac, navštívte stránku Webová stránka HBO alebo Webová stránka HBO Max .

FAQ

  • Otázka: Aké nové série budú dostupné na HBO a HBO Max v septembri 2022?
    A: V septembri 2022 nová séria ako Nevers , Vyrobené pre lásku a Letuška byť dostupný.
  • Otázka: Aké nové filmy budú dostupné na HBO a HBO Max v septembri 2022?
    A: V septembri 2022 budú nové filmy ako Maličkosti , Cesta návratu a Neznesiteľná váha obrovského talentu byť dostupný.

Tabuľka

Seriál/Film plošina
Nevers HBO
Vyrobené pre lásku HBO
Letuška HBO Max
Maličkosti HBO
Cesta návratu HBO
Neznesiteľná váha obrovského talentu HBO Max

Celkovo bude v septembri 2022 na HBO a HBO Max veľa nových a vzrušujúcich seriálov a filmov. Ak sa chcete o tomto novom obsahu dozvedieť viac, navštívte stránku Webová stránka HBO alebo Webová stránka HBO Max .