What We Do in the Shadows Season 4 Dátum vydania a obnovenie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Populárna komediálna séria Čo robíme v tieni je jednou z najúspešnejších a najočakávanejších sérií roka. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania 4. sezóny a obnovenie pre 5. a 6. sezónu. Máme všetky potrebné informácie.

Štvrtá séria „Čo robíme v tieni“ by mala mať premiéru v roku 2021. Bolo potvrdené, že séria bude obnovená v máji 2020. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu čierneho humoru a nadprirodzených dobrodružstiev. Obsadenie seriálu zostane nezmenené aj vo štvrtej sezóne. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšie vzrušujúce dobrodružstvá. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o hereckom obsadení filmov „Demon Slayer“ alebo „Love and Anarchy Season 2“, môžete obsadenie Demon Slayer a Sezóna lásky a anarchie 2 návšteva.Čo robíme v tieni sezóna 4

Dátum vydania knihy Čo robíme v tieni 4. sezóna

Štvrtá séria seriálu What We Do in the Shadows bude mať premiéru dňa 2. júna 2021 vysielané na americkej sieti FX. Séria sa bude vysielať aj na kanadskom kanáli CraveTV a britskom kanáli BBC Two. Štvrtá séria bude pozostávať z 10 epizód.

Čo robíme v tieni sezóna 4

Predĺženie o 5. a 6. sezónu

Obnova seriálu What We Do in the Shadows pre 5. a 6. sezónu bola oznámená v apríli 2021. Piata séria bude mať 10 epizód a bude sa vysielať v roku 2022. 6. séria bude mať tiež 10 epizód a bude sa vysielať v roku 2023.herci a štáb

4. sériu seriálu What We Do in the Shadows produkujú tvorcovia série Jemaine Clement a Taika Waititi. Herecké obsadenie seriálu tvoria Kayvan Novak, Matt Berry, Natasia Demetriou, Harvey Guillén a Mark Proksch. Štvrtá séria tiež privíta niektoré nové tváre, vrátane Douga Jonesa, Beanie Feldstein, Jakea McDormana a Oÿ's Jenny.

dej

Štvrtá séria What We Do in the Shadows sa zameria na dobrodružstvá štyroch upírov, Laszla, Nadje, Nandora a Colina. Štvorica sa pokúsi prispôsobiť životu na Staten Island a zároveň sa pokúsi ukryť svoje tajomstvá pred ľudstvom. Štvrtá séria tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré posunú príbeh dopredu.

FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 4. séria What We Do in the Shadows? Štvrtá séria What We Do in the Shadows sa bude vysielať 2. júna 2021 na americkej sieti FX.
  • Koľko epizód bude mať 4. séria What We Do in the Shadows? Štvrtá séria What We Do in the Shadows bude pozostávať z 10 epizód.
  • Kedy sa bude vysielať 5. séria What We Do in the Shadows? 5. séria What We Do in the Shadows sa bude vysielať v roku 2022.
  • Kto bude hrať v 4. sezóne What We Do in the Shadows? Herecké obsadenie What We Do in the Shadows Season 4 tvoria Kayvan Novak, Matt Berry, Natasia Demetriou, Harvey Guillén, Mark Proksch, Doug Jones, Beanie Feldstein, Jake McDorman a Jenna von Oÿ.

Záver

Štvrtá séria What We Do in the Shadows sa bude vysielať 2. júna 2021 na americkej sieti FX. Obnovenie pre sezóny 5 a 6 bolo oznámené v apríli 2021. Štvrtá séria bude mať 10 epizód a predstaví niekoľko nových postáv. Obsadenie štvrtej sezóny tvoria Kayvan Novak, Matt Berry, Natasia Demetriou, Harvey Guillén, Mark Proksch, Doug Jones, Beanie Feldstein, Jake McDorman a Jenna von Oÿ.Viac informácií o 4. sezóne Čo robíme v tieni a obnovení na 5. a 6. sezónu nájdete na stránke FX siete , CraveTV a BBC dva .