What We Do in the Shadows Season 4 Dátum vydania, obsadenie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

4. séria filmu What We Do in the Shadows sa pripravuje a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa dozvedia viac o dátume vydania a obsadení. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze.Čo robíme v tieni sezóna 4

Obsah

  • Čo robíme v tieňoch Dátum vydania 4. sezóny
  • Obsadenie štvrtej série filmu Čo robíme v tieni
  • Často kladené otázky o 4. sezóne Čo robíme v tieni

Čo robíme v tieňoch Dátum vydania 4. sezóny

Očakáva sa, že štvrtá séria What We Do in the Shadows bude mať premiéru na FX v roku 2021. Natáčanie štvrtej sezóny sa začalo v januári 2021 a očakáva sa, že sa skončí v apríli 2021.

Štvrtá séria „Čo robíme v tieni“ by mala mať premiéru v roku 2021. Obsadenie seriálu bude aj naďalej zahŕňať tých istých hercov pre štvrtú sezónu, vrátane Matta Berryho, Natasie Demetriou, Kayvana Novaka, Harveyho Guilléna a Marka Prokscha. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu čierneho humoru a nadprirodzených dobrodružstiev. Už teraz sa tešíme na nové epizódy!

Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších aktuálnych sériách, pozrite sa Zväzok 2 peňažná lúpež a Stratený symbol sezóna 2 an.Čo robíme v tieni sezóna 4

Obsadenie štvrtej série filmu Čo robíme v tieni

Štvrtá séria What We Do in the Shadows bude mať rovnaké obsadenie ako predchádzajúce sezóny. Hlavnými hercami sú Matt Berry, Kayvan Novak, Natasia Demetriou, Harvey Guillén a Mark Proksch.

Často kladené otázky o 4. sezóne Čo robíme v tieni

Opýtať sa Odpoveď
Kedy vyjde 4. séria What We Do in the Shadows? Očakáva sa, že štvrtá séria What We Do in the Shadows bude mať premiéru na FX v roku 2021.
Kto je hlavným obsadením 4. sezóny What We Do in the Shadows? What We Do in the Shadows Season 4 hrajú Matt Berry, Kayvan Novak, Natasia Demetriou, Harvey Guillén a Mark Proksch.

Zatiaľ nie je známe, či budú hosťovať v 4. sezóne What We Do in the Shadows. Budeme vás informovať, keď budú k dispozícii ďalšie informácie.

Záver

Očakáva sa, že štvrtá séria What We Do in the Shadows bude mať premiéru na FX v roku 2021. Hlavnými hercami sú Matt Berry, Kayvan Novak, Natasia Demetriou, Harvey Guillén a Mark Proksch. Budeme vás informovať, keď budú k dispozícii ďalšie informácie.Viac informácií o 4. sezóne Čo robíme v tieni nájdete na stránke FX siete a IMDb .