Kedy vyjde 6. séria When Calls the Heart? - Všetky informácie

Aký Film Vidieť?
 

6. séria seriálu When Calls the Heart je naplánovaná na vysielanie na kanáli Hallmark na jar 2021. Všetky informácie o nových epizódach, hereckom obsadení a dátume štartu nájdete tu. Budeme vás informovať, aby vám neušla žiadna novinka. Máme tiež informácie o obsadenie oválu 2. sezóny a Vianočná udalosť Borderlands 3 2021 .

ObsahKeď Calls the Heart' sezóna 6? - Všetky informácie 'Zistite všetko o novej sezóne 'When Calls the Heart' - Kedy vyjde? Čo zatiaľ vieme? Všetky informácie tu!' „When Calls the Heart sezóna 6, kedy to vyjde, čo zatiaľ vieme“

6. séria 'When Calls the Heart' je za nami a fanúšikovia sa tešia na to, kedy bude vydaná. Tento článok vám povie všetko, čo potrebujete vedieť o novej sezóne, vrátane dátumov vydania a toho, čo zatiaľ vieme. Čítajte ďalej a dozviete sa viac!

Keď srdce zavolá sezónu 6

Obsah

 • Kedy vyjde 6. séria When Calls the Heart?
 • Čo zatiaľ vieme o novej sezóne
 • Záver

Kedy vyjde 6. séria When Calls the Heart?

6. séria seriálu When Calls the Heart je naplánovaná na vysielanie na kanadskom kanáli Hallmark v apríli 2021. Americká premiéra je naplánovaná na 12. apríla 2021. Nová sezóna bude dostupná aj na Netflixe, no presný dátum zatiaľ nie je známy.

Keď srdce volá

Čo zatiaľ vieme o novej sezóne

Šiesta séria 'When Calls the Heart' bude pozostávať z 18 epizód a dej bude založený na udalostiach piatej sezóny. Fanúšikovia sa môžu tešiť na stretnutie s obľúbenými postavami Elizabeth Thatcher, Jack Thornton, Abigail Stanton, Bill Avery a mnohými ďalšími. Pribudnú aj nejaké nové postavy, vrátane nového učiteľa, ktorý bude učiť Alžbetiných žiakov.FAQ

 • Otázka: Kedy vyjde 6. séria When Calls the Heart?
  A: 6. séria seriálu When Calls the Heart je naplánovaná na vysielanie na kanadskom kanáli Hallmark v apríli 2021. Americká premiéra je naplánovaná na 12. apríla 2021.
 • Otázka: Bude nová sezóna dostupná na Netflixe?
  A: Áno, nová sezóna bude dostupná aj na Netflixe, no presný dátum zatiaľ nie je známy.
 • Otázka: Uvidíme v novej sezóne nové postavy?
  A: Áno, pribudnú aj nejaké nové postavy, vrátane nového učiteľa, ktorý bude učiť Alžbetiných žiakov.

dátumy vydania

Pôda odosielateľ dátum vydania
Máš Hallmark Channel apríla 2021
jeleň Hallmark Channel 12. apríla 2021
Netflix - Dátum zatiaľ nie je známy

Záver

6. séria seriálu When Calls the Heart je naplánovaná na vysielanie na kanadskom kanáli Hallmark v apríli 2021. Americká premiéra je naplánovaná na 12. apríla 2021. Nová sezóna bude dostupná aj na Netflixe, no presný dátum zatiaľ nie je známy. Fanúšikovia sa môžu tešiť na stretnutie s obľúbenými postavami Elizabeth Thatcher, Jack Thornton, Abigail Stanton, Bill Avery a mnohými ďalšími. Pribudnú aj nejaké nové postavy, vrátane nového učiteľa, ktorý bude učiť Alžbetiných žiakov.

Viac informácií o 6. sezóne „When Calls the Heart“ nájdete na stránke Webová stránka kanála Hallmark a na Web Netflix .