Kedy príde druhá séria seriálu When Hope Calls? očakávania a novinky

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Prvá sezóna Keď Nádej volá bola obrovským hitom a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú druhú sezónu. Budú tam noví herci? Kedy príde druhá sezóna? Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o nových epizódach.Keď nádej volá sezónu 2

Bolo to, keď nádej volá?

Keď Nádej volá je kanadský televízny seriál, ktorý mal premiéru na Hallmark Channel v roku 2019. Séria je o dvoch sestrách, ktoré sa vydajú na cestu za otvorením sirotinca v malom mestečku Brookfield. Sériu produkovali Brad Krevoy, Eric Jarboe a Michael Shepard a napísali ju Brad Krevoy a Eric Jarboe. Sériu produkovali Brad Krevoy, Eric Jarboe a Michael Shepard a napísali ju Brad Krevoy a Eric Jarboe.

Keď nádej volá sezónu 2

Kedy príde druhá séria seriálu When Hope Calls?

Druhá sezóna Keď Nádej volá Očakáva sa, že premiéra na Hallmark Channel bude v auguste 2020. Prvá sezóna pozostávala z 20 epizód a očakáva sa, že aj druhá sezóna bude mať 20 epizód.

Keď Hope Calls 2. séria by mala mať premiéru v roku 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové postavy, nové dejové línie a niekoľko prekvapení. Prvá sezóna mala niekoľko vzrušujúcich momentov a druhá sezóna bude určite ešte lepšia. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových tvárí a niekoľko prekvapivých zvratov. Tešíme sa, čo môže ponúknuť druhá séria seriálu When Hope Calls. Nicki prírodné vlasy a Obsadenie Dollface 3. sezóny sú niektoré z tém, ktoré môžeme očakávať v druhej sezóne.Očakávajú sa noví členovia obsadenia v sezóne 2 When Hope Calls?

Očakáva sa, že väčšina hlavného obsadenia sa vráti z prvej sezóny, vrátane Jocelyn Hudon, Grega Hovanessiana, Morgana Kohana, Ryana-Jamesa Hatanaka, Bea Santos, Jaedy Lily Miller a Kavana Smitha. Očakáva sa tiež, že sa pridajú niektorí noví členovia hereckého obsadenia, aby sa príbeh ďalej rozvinul.

Dôjde k stretnutiu so starými postavami?

Očakáva sa, že niektoré staré postavy sa objavia v druhej sezóne Keď Nádej volá vráti sa. Očakáva sa tiež, že pribudnú nejaké nové postavy, aby sa príbeh posunul dopredu. Zatiaľ nie je známe, ktoré postavy sa vrátia, no očakáva sa, že niektoré staré postavy sa vrátia, aby príbeh ďalej rozvíjali.

Dôjde k návratu na staré miesta?

Očakáva sa, že väčšina miest z prvej sezóny sa vráti, vrátane sirotinca v Brookfielde, hotela a salónu. Očakáva sa tiež, že pribudnú nejaké nové miesta, aby sa príbeh posunul dopredu.Dôjde k návratu k starým príbehom?

Očakáva sa, že väčšina príbehových oblúkov z prvej sezóny sa vráti, vrátane príbehových oblúkov točiacich sa okolo sestier, sirotinca a obyvateľov Brookfieldu. Očakáva sa tiež, že pribudnú nejaké nové dejové línie, aby sa príbeh posunul dopredu.

Záver

Druhá sezóna Keď Nádej volá Očakáva sa, že premiéra na Hallmark Channel bude v auguste 2020. Očakáva sa, že väčšina hlavného obsadenia sa vráti z prvej sezóny, vrátane Jocelyn Hudon, Grega Hovanessiana, Morgana Kohana, Ryana-Jamesa Hatanaka, Bea Santos, Jaedy Lily Miller a Kavana Smitha. Očakáva sa tiež, že sa pridajú niektorí noví členovia hereckého obsadenia, aby sa príbeh ďalej rozvinul. Očakáva sa, že niektoré staré postavy sa vrátia, aby pokročili v príbehu, a pribudnú nejaké nové miesta a dejové línie, aby sa príbeh posunul dopredu.

FAQ

 • Kedy príde druhá séria seriálu When Hope Calls?
  Druhá sezóna Keď Nádej volá Očakáva sa, že premiéra na Hallmark Channel bude v auguste 2020.
 • Očakávajú sa noví členovia obsadenia v sezóne 2 When Hope Calls?
  Očakáva sa, že väčšina hlavného obsadenia sa vráti z prvej sezóny, vrátane Jocelyn Hudon, Grega Hovanessiana, Morgana Kohana, Ryana-Jamesa Hatanaka, Bea Santos, Jaedy Lily Miller a Kavana Smitha. Očakáva sa tiež, že sa pridajú niektorí noví členovia, aby sa príbeh ďalej rozvinul.
 • Dôjde k stretnutiu so starými postavami?
  Očakáva sa, že niektoré staré postavy sa objavia v druhej sezóne Keď Nádej volá vráti sa. Očakáva sa tiež, že pribudnú nejaké nové postavy, aby sa príbeh posunul dopredu.
 • Dôjde k návratu na staré miesta?
  Očakáva sa, že väčšina miest z prvej sezóny sa vráti, vrátane sirotinca v Brookfielde, hotela a salónu. Očakáva sa tiež, že pribudnú nejaké nové miesta, aby sa príbeh posunul dopredu.
 • Dôjde k návratu k starým príbehom?
  Očakáva sa, že väčšina príbehových oblúkov z prvej sezóny sa vráti, vrátane príbehových oblúkov točiacich sa okolo sestier, sirotinca a obyvateľov Brookfieldu. Očakáva sa tiež, že pribudnú nejaké nové dejové línie, aby sa príbeh posunul dopredu.

Tabuľka

séria Sledujte Dátum publikácie
1 dvadsať augusta 2019
2 dvadsať august 2020

Viac informácií o druhej sezóne Keď Nádej volá pozri ďalej Hallmark Channel a IMDb .