Good Girls Sezóna 4: Dátum vydania, obsadenie, dej a aktualizácie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Tretia séria komédie NBC Dobré dievčatá bola vydaná vo februári 2020 a fanúšikovia odvtedy netrpezlivo očakávajú štvrtú sériu. V tomto článku sa dozviete viac o štvrtej sezóne Dobré dievčatá , vrátane očakávaného dátumu vydania, obsadenia, zápletky a najnovších aktualizácií.

Good Girls Season 4 je jednou z najočakávanejších sérií roka. Dátumy vydania, obsadenie, dej a aktualizácie sú niektoré z najdôležitejších informácií, ktoré chcú fanúšikovia vedieť. Séria sleduje tri matky, ktoré sa rozhodnú viesť život zločinu, aby vyriešili svoje finančné problémy. Séria bola vyvinutá Jennou Bans a je produkovaná NBC. Očakáva sa, že štvrtá sezóna bude vydaná v roku 2021. Herecké obsadenie seriálu zahŕňa Christina Hendricks, Retta, Mae Whitman, Reno Wilson, Manny Montana a Matthew Lillard. Dej štvrtej sezóny sa zameria na následky udalostí z tretej sezóny. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko prekvapivých zvratov a niekoľko nových postáv. Zostaňte naladení a dozviete sa viac Plagát Loki 2. sezóny , Séria Monarch 2 a Dobré dievčatá 4. sezóna.Dobré dievča sezóna 3

Odhadovaný dátum vydania 4. sezóny Good Girls

Štvrtá sezóna Dobré dievčatá bolo potvrdené vo februári 2020 a natáčanie sa začalo v marci 2020. Z dôvodu pandémie COVID-19 však bolo natáčanie v apríli 2020 pozastavené. Natáčanie pokračovalo v auguste 2020 a fanúšikovia očakávajú, že štvrtá séria vyjde na jar 2021.

Dobré dievčatá sezóna 4

Obsadenie Good Girls 4. sezóna

Obsadenie štvrtej sezóny Dobré dievčatá bude pozostávať z hlavných predstaviteľov Christiny Hendricks, Retta a Mae Whitman. Medzi ďalších hercov patria Reno Wilson, Manny Montana, Lidya Jewett, Isaiah Stannard, Matthew Lillard, David Hornsby, James Lesure a Zach Gilford.Príbeh dobrých dievčat 4. sezóna

Štvrtá sezóna Dobré dievčatá začne hneď po skončení 3. sezóny. Tri kamarátky Beth, Ruby a Annie sa pokúsia zachovať svoje tajomstvá a zároveň chrániť svoje rodiny. Dej sa zameria aj na vzťahy troch priateľov, ktorí sa snažia vyriešiť svoje problémy.

Najnovšie aktualizácie 4. sezóny Good Girls

Natáčanie štvrtej sezóny Dobré dievčatá boli obnovené v auguste 2020. Fanúšikovia očakávajú vydanie štvrtej série na jar 2021. Očakáva sa, že aj sezóna 4 bude vydaná na Netflixe, pretože prvé tri sezóny sú dostupné na streamovacej platforme.

Záver

Štvrtá sezóna Dobré dievčatá očakávané vydanie na jar 2021. Hlavné herecké obsadenie budú Christina Hendricks, Retta a Mae Whitman. Dej sa zameria na vzťahy troch priateľov, ktorí sa snažia vyriešiť svoje problémy. Najnovšie aktualizácie sezóny 4 naznačujú, že sezóna 4 bude vydaná na Netflixe.FAQ

  • Otázka: Kedy vyjde 4. séria Good Girls na Netflixe? A: Očakáva sa, že štvrtá séria Good Girls vyjde na Netflixe na jar 2021.
  • Otázka: Kto je v obsadení 4. sezóny Good Girls? A: Obsadenie 4. sezóny Good Girls bude pozostávať z hlavných predstaviteľov Christiny Hendricks, Retta a Mae Whitman.
  • Otázka: Aký je dej Good Girls Season 4? A: Dej 4. sezóny Good Girls sa zameria na vzťahy troch priateľov, ktorí sa snažia vyriešiť svoje problémy.

Obsadenie 4. sezóny Good Girls

názov úlohu
Christina Hendricksová Beth Boland
Rovno Ruby Hill
Mae Whitman Annie Marksová
Reno Wilson Stan Hill
Manny Montana Rio
Lýdia Jewett Sarah Hillová
Izaiáš Stannard Ben Boland
Matúš Lillard Dean Boland
David Hornsby Kamarát
James Lesure Greg
Zach Gilford Boomer

Viac informácií o štvrtej sezóne Dobré dievčatá možno nájsť na nasledujúcich webových stránkach: