Kedy bude Bofuri sezóna 2 na Netflixe a všetko, čo zatiaľ vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

?

Die Anime-seriál Bofuri sa stal jedným z najpopulárnejších anime roku 2020. Prvá sezóna série bola vydaná v januári 2020 a odvtedy si získala veľkú sledovanosť. Mnoho fanúšikov sa pýta, kedy bude Bofuri sezóna 2 vydaná na Netflixe. V tomto článku sa budeme zaoberať všetkým, čo zatiaľ vieme o Bofuri sezóne 2.Denná výskumná činnosť

Čo je Bofuri?

Bofuri je japonský anime seriál založený na rovnomennom svetelnom románe Yuumikan. Séria produkovaná Silver Link a Connect je o dievčati menom Kaede Honjou, ktoré hrá novú videohru s názvom NewWorld Online. Kaede je v hre nováčik a netuší, ako ju hrať. Rozhodla sa investovať všetky svoje body do obrany, čím sa stala neporaziteľnou postavou.

Bofuri Staffel 2

Kedy vyjde Bofuri sezóna 2 na Netflixe?

Zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne oznámenie o tom, kedy bude Bofuri Season 2 vydaná na Netflixe. Očakáva sa však, že druhá sezóna bude vydaná v januári 2021. Budeme vás informovať hneď, ako budú nejaké novinky.

Čo sa stane v druhej sezóne Bofuri?

Bofuri Season 2 bude pokračovať v príbehu Kaede a jej priateľov, ktorí sa vydávajú na nové dobrodružstvo v NewWorld Online. Druhá sezóna tiež predstaví nové postavy, ktoré pomôžu Kaede a jej priateľom dokončiť ich dobrodružstvá. Očakáva sa tiež, že 2. sezóna odhalí viac o Kaedeovej minulosti a jej schopnostiach.Kto sú postavy v Bofuri?

Hlavnými postavami v Bofuri sú Kaede Honjou, Maple, Sally, Kuromu, Yui, May a Shinobu. Kaede je nová hráčka NewWorld Online, ktorá investovala všetky svoje body do obrany, vďaka čomu sa stala neporaziteľnou postavou. Maple je Kaedeho najlepší priateľ a skúsený hráč. Sally je hráčka, ktorá pomáha Kaede a Maple v ich dobrodružstvách. Kuromu je mužský hráč, ktorý pomáha Kaede a Maple v ich dobrodružstvách. Yui je hráčka, ktorá pomáha Kaede a Maple v ich dobrodružstvách. May je hráčka, ktorá pomáha Kaede a Maple v ich dobrodružstvách. Shinobu je hráčka, ktorá pomáha Kaede a Maple v ich dobrodružstvách.

Kto je tvorcom Bofuriho?

Bofuri napísal Yuumikan a produkovali ho Silver Link a Connect. Yuumikan je japonský autor známy svojimi ľahkými románmi. Silver Link a Connect sú japonské animačné štúdiá známe výrobou anime seriálov.

Záver

Bofuri je populárna anime séria vydaná v januári 2020. Mnoho fanúšikov sa pýta, kedy bude Bofuri sezóna 2 vydaná na Netflixe. Zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne oznámenie, ale očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná v januári 2021. Druhá sezóna bude pokračovať v príbehu Kaede a jej priateľov a predstaví nové postavy. Bofuri napísal Yuumikan a produkovali ho Silver Link a Connect.FAQ

  • Kedy vyjde Bofuri sezóna 2 na Netflixe? Zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne oznámenie, ale očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná v januári 2021.
  • Čo je Bofuri? Bofuri je japonský anime seriál založený na rovnomennom svetelnom románe Yuumikan.
  • Kto sú postavy v Bofuri? Die Hauptcharaktere in Bofuri sind Kaede Honjou, Maple, Sally, Kuromu, Yui, May a Shinobu.
  • Kto je tvorcom Bofuriho? Bofuri napísal Yuumikan a produkovali ho Silver Link a Connect.

dátumy vydania

séria dátum vydania
sezóna 1 januára 2020
sezóna 2 január 2021 (očakáva sa)

Dúfame, že vám tento článok pomohol dozvedieť sa viac o Bofuri sezóne 2. Ak sa chcete o seriáli dozvedieť viac, navštívte Anime News Network alebo IMDb .