Hubie Halloween: Adam Sandler Dátum vydania Obsadenie a dej

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Hubie Halloween je pripravovaný film Netflix s Adamom Sandlerom v hlavnej úlohe. Film vyjde na Netflixe 7. októbra 2020. Film produkujú Adam Sandler, Allen Covert a Tim Herlihy a režíruje Steven Brill. Film bude zmesou komédie a hororu a bude rozprávať príbeh o nemotornom, ale dobrosrdečnom mužovi, ktorý sa snaží zachrániť svoje mesto pred halloweenskou katastrofou. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o dátume vydania, obsadení, zápletke a najnovších detailoch.Dátum publikácie

Film vyjde na Netflixe 7. októbra 2020. Film bude dostupný po celom svete.

Hubie Halloween je americký komediálny film z roku 2020 s Adamom Sandlerom v hlavnej úlohe. Film bol vydaný spoločnosťou Netflix 7. októbra 2020. Vo filme účinkujú Adam Sandler, Kevin James, Julie Bowen, Ray Liotta, Steve Buscemi, Rob Schneider, Maya Rudolph, Kenan Thompson a mnohí ďalší. Dej filmu sa točí okolo Hubieho Duboisa, milého, no trochu zvláštneho muža, ktorý sa snaží ochrániť svoje mesto Salem pred sériou halloweenskych vandalov. Od svojich susedov dostane nečakanú pomoc, keď sa spoja, aby zachránili mesto. Nákupné centrum Tomi Village a Dátum vydania 3 sezóny Ragnarok sú ďalšie zaujímavé informácie, na ktoré sa môžete pozrieť.

povolanie

Adam Sandler hrá postavu Hubieho Duboisa, nemotorného, ​​ale dobrosrdečného muža, ktorý sa snaží zachrániť svoje mesto pred halloweenskou katastrofou. Vo filme ďalej účinkujú Kevin James, Julie Bowen, Ray Liotta, Steve Buscemi, Rob Schneider, Maya Rudolph, Kenan Thompson, Michael Chiklis, Colin Quinn, Tim Meadows, Karan Brar, Noah Schnapp, Paris Berelc a Blake Clark.Zápletka

Dej filmu sa točí okolo Hubieho Duboisa, nemotorného, ​​no dobrosrdečného muža, ktorý sa snaží zachrániť svoje mesto pred halloweenskou katastrofou. Musí sa vysporiadať so skupinou hrôzostrašných postáv, ktoré sa snažia zničiť mesto. Musí tiež vyriešiť niekoľko záhad, aby zachránil mesto. Film bude zmesou komédie a hororu.

Najnovšie podrobnosti

Film produkujú Adam Sandler, Allen Covert a Tim Herlihy a režíruje Steven Brill. Film bude zmesou komédie a hororu a bude rozprávať príbeh o nemotornom, ale dobrosrdečnom mužovi, ktorý sa snaží zachrániť svoje mesto pred halloweenskou katastrofou. Film vyjde na Netflixe 7. októbra 2020.

Záver

Hubie Halloween je pripravovaný film Netflix s Adamom Sandlerom v hlavnej úlohe. Film bude zmesou komédie a hororu a bude rozprávať príbeh o nemotornom, ale dobrosrdečnom mužovi, ktorý sa snaží zachrániť svoje mesto pred halloweenskou katastrofou. Film vyjde na Netflixe 7. októbra 2020. Vo filme ďalej účinkujú Kevin James, Julie Bowen, Ray Liotta, Steve Buscemi, Rob Schneider, Maya Rudolph, Kenan Thompson, Michael Chiklis, Colin Quinn, Tim Meadows, Karan Brar, Noah Schnapp, Paris Berelc a Blake Clark.Pre viac informácií o Hubie Halloween navštívte IMDb a Netflix .

FAQ

  • Kedy bude Hubie Halloween vydaný na Netflixe? Film vyjde na Netflixe 7. októbra 2020.
  • Kto hrá vo filme Hubie Halloween? Adam Sandler hrá Hubie Dubois.
  • Aká je zápletka Hubieho Halloweenu? Dej filmu sa točí okolo Hubieho Duboisa, nemotorného, ​​no dobrosrdečného muža, ktorý sa snaží zachrániť svoje mesto pred halloweenskou katastrofou.

liaty stôl

názov úlohu
Adam Sandler Hubie Dubois
Kevin James Walter Lambert
Julie Bowen Fialový Valentín
Ray Liotta Šerif Coleman
Steve Buscemi pán Lester

Hubie Halloween je pripravovaný film Netflix s Adamom Sandlerom v hlavnej úlohe. Film bude zmesou komédie a hororu a bude rozprávať príbeh o nemotornom, ale dobrosrdečnom mužovi, ktorý sa snaží zachrániť svoje mesto pred halloweenskou katastrofou. Film vyjde na Netflixe 7. októbra 2020. Vo filme ďalej účinkujú Kevin James, Julie Bowen, Ray Liotta, Steve Buscemi, Rob Schneider, Maya Rudolph, Kenan Thompson, Michael Chiklis, Colin Quinn, Tim Meadows, Karan Brar, Noah Schnapp, Paris Berelc a Blake Clark.